Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jarko (St, 14. 3. 2018 - 22:03)

Súhlasím s Vtipálkom. Pokakat sa je super kedykoľvek

Vtipálek (St, 14. 3. 2018 - 17:03)

Ať je léto, ať je zima, pokakat se je vždy prima.

Helča (Út, 13. 3. 2018 - 20:03)

kolik si porodila dětí, že...Dvě. Jsou to krásná dvojčata. Teď mají pět let. I před nimi se stydím. U nich se to dá ještě tolerovat, pokud se to stane. Ale že se to stalo jejich mámě - raději no comment. Loni, když jsme byli loni na té dovči s osudným návratem, tak byly u mých rodičů, kam jezdí strašně rádi.

Leninka (Út, 13. 3. 2018 - 16:03)

Patologu běž se dál...Tak se šměj.

Waco (Út, 13. 3. 2018 - 14:03)

Nikdo nikde nepíše, že se...Patologu běž se dál věnovat mrtvolám a neotravuj mezi živými. Já si náhodou tyhle pohádky na dobrou noc čtu moc rád.

Anetka (Út, 13. 3. 2018 - 13:03)

Nic, máš tzv. masožravou...To je hloupa odpoved. Tak nic najdu si to sama.

Lenka (Út, 13. 3. 2018 - 00:03)

Nikdo nikde nepíše, že se...Šměje se ženám, protože se ony pokadily. To není úchylné, že se potentovaly. Prostě se jim to stalo, ale n?jakej chlap do nich rýpe a d?lá mu to dobře. To mi přijde úchylné. Taky mám s pokaděním zkušenost, a proto dokaži ty ženy politovat. Zaslouží si to.

Heluš, (Po, 12. 3. 2018 - 23:03)

Patologu, běž se schovat do...kolik si porodila dětí, že jí máš tak rozšklebenou?

Patolog (Po, 12. 3. 2018 - 23:03)

Pozvu si Tě úchyle do své...Nikdo nikde nepíše, že se směje ženám. Jen tomu úchylovi, co už neví kam by si srajdy nacpal. Že, úchyle?

Helča (Po, 12. 3. 2018 - 23:03)

ty máš fakt dost, úchyleNejsem úchyl, protože úchyl je mužského rodu. Mám spořádané manželství. Díky za zastání Anatome.

Anatom (Po, 12. 3. 2018 - 23:03)

ty máš fakt dost, úchylePozvu si Tě úchyle do své pracovny a pořádně si Tě vyzkouším z anatomie a možná i na tu bohemistiku dojde. A třeba se staneš naším exponátem na katedře anatomie. A z ženských, které se pokálejí si prdel dělat nebudeš. Stát se to může, to je i vědecky prokázáno. Možná, že se i sám přesvědčíš. A potom si asi taky budeš nadávat do úchylů.

prej nauč se bo (Po, 12. 3. 2018 - 23:03)

ty máš fakt dost, úchyle

Helča (Po, 12. 3. 2018 - 22:03)

V případě nehody není ani...Patologu, běž se schovat do pitevny. Anatom to tady třeba vysvětlí lépe, jak to máme řešené. On totiž ten prostor je při sezení omezený (kalhoty napnutý) a tak Ti to vleze všude, kam může. Potom při močení to bylo jasné, protože se dostávaly ven i kousky stolice. A nakonec se to ukázalo i na vyšetření na gyndě. Nemusím asi popisovat, jak jsem se styděla. Ale lepší včasná léčba než později problémy. A nauč se bohemistice. Vypravěč je maskulinum, nikoliv femininum. Doplň si tedy znalosti z jazyka českého.

Patolog (Po, 12. 3. 2018 - 22:03)

Zuzko, hanbou jsem se...Ale co když ti stolice vyskočí zpátky do pochvy?

Helča (Po, 12. 3. 2018 - 22:03)

Brrrr, z toho úplně mrazí....Zuzko, hanbou jsem se propadala, jak před cizíma, tak hlavně před manželem. Letos pojedeme na dovču raději autem, aby se to nestalo znovu. V případě potřeby si vyskočím do škarpy a bude klid.

Patolog (Po, 12. 3. 2018 - 22:03)

Zdravim vsechny. Potrebovala...Nic, máš tzv. masožravou stolici a zadek ti postupně sežere.

Patolog (Po, 12. 3. 2018 - 22:03)

A Tvoje představy o ženské...V případě nehody není ani technicky možné, aby se stolice dostala DO pochvy. To by šlo jen v případě, že by dotyčná "žena" měla nějakou anatomickou zvláštnost. Myslím, že zdejší vypravěč už neví, kam si hov,na narvat.

Anatom (Po, 12. 3. 2018 - 20:03)

ty máš teda představy o...A Tvoje představy o ženské anatomii jsou trochu zkreslené. A Tvůj smysl pro nadsázku je úplně nulový. Pokud máš takové celkové znalosti z anatomie, tak bych se u Tebe při zkoušce rozhodoval mezi E a F, ale asi bych Ti dal nějakou doplňující otázku.

člověče (Po, 12. 3. 2018 - 17:03)

přesně tak holky, když je...ty máš teda představy o anatomii ženského těla, uaaaa. To bys měl někde vyučovat.

Anetka (Po, 12. 3. 2018 - 17:03)

Zdravim vsechny. Potrebovala bych poradit. Predevcirem se mi stal takovy maler. Nevim jak se to mohlo stat, ale v noci jsem se pokakala a zjistila jsem to az kdyz jsem vstala. Nastesti zrovna nebyl nikdo doma, tak jsem vsechno utajila, ale po tom co jsem se umyla jsem zjistila, ze se mi na zadecku udelala takova hnusna vyrazka. Asi jak jsem v tom spala nevim. Kazdopadne ta vyrazka je neprijemna a hrozne to svedi. Dneska se mi i spatne sedelo ve skole. Porad nechce zmizet. Poradi mi nekdo co na to pomuze? Neco co neni na predpis a muzu si to v lekarne koupit sama? Nechci aby se mamka o te moji nehode dozvedela. Diky Anetka.

Reklama

Přidat komentář