Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Richard (So, 1. 10. 2016 - 15:10)

Jednou mě to chytlo před koncem hodiny zeměpisu, asi po svačině, kterou jsem si dal přestávku před tím. Kroutil jsem se v lavici jak paragraf až jsem se nakonec musel zeptat, jestli můžu na WC. Učitelka říkala, že za chvíli je přestávka, tak ať to vydržím. Bylo pro mě nepředstavitelné říct, že potřebuju na velkou a fakt už dost akutně, tak jsem teda čekal v křečích na konec hodiny a doufal, že poloha v sedě pokakání zabrání. Ale pár minut před zvoněním jsem si uprdnul i když jsem nechtěl a vyvalilo se mě to do kalhot. Sice to nebylo vidět, ale byl jsem cítit a začal jsem brečet, protože tohle se mě nikdy nestalo. Nevěděl jsem co dělat, kde se umýt a do čeho se převlíct, navíc se celá třída náramně pobavila mou nehodou.

Mirek (So, 1. 10. 2016 - 01:10)

Stalo se někomu že si dal...Po projímadlu se kadit chce běžně, od toho to projímadlo je. Já jsem jednou si vzal projímadlo a šel ještě ven, protože se tam psalo, že účinkuje za 6-12 hodin, ale chytlo mě to na cestě domů.

Honzík (So, 1. 10. 2016 - 00:10)

Stalo se někomu že si dal moc silné projímadlo a pak se pokadil?

honza (So, 17. 9. 2016 - 03:09)

mělo tam být ,,přebalím ,,

honza (So, 17. 9. 2016 - 03:09)

Právě jsem se vzbudil , a úmyslně jsem si nadělal do plenek ,večer jsem byl v hospodě a teď sedím u PC a mám to pěkně rozmazaný po celý zadnici.Ještě vyčůrat a pak se přebím. Jo , jde to pěkně.Musím končit , budu masturbovat , jsem úchyl , já vím.

Anna (St, 14. 9. 2016 - 16:09)

Tak to nejsi sám.Do oněch modrých trenýrek jsem si taky nadělala,ale v létě venku a bylo to dost řídké a měla jsem to všude a gort na světle modré to je dost vidět.Podruhé ve škole,ale měla jsem kalhoty a punčochy,naštěstí.Poněvadž to bylo v sedě,ale i tak to bylo všude a hodně.Doma ten cajmrsk od matky,že se v 15 podělávám ještě.Můj kámoš je nosil a nosí taky ještě a taky měl v nich řádně naděláno.Tanga či volné trencle,tak to je průser.

Milan (Út, 13. 9. 2016 - 21:09)

Zásadně modré...Podařilo se někomu do těch dívčích trenýrek se pokadit?
Mě se to bohužel "podařilo" a to v těláku.
Udělal jsem výmik na hrazdě, zavrčelo to ve mě a ty trenýrky se docela nafoukly.
Ostuda, jak brno.

Hana (Út, 13. 9. 2016 - 15:09)

Naprostý seznam s Miloslavem.Holky je nosili a kluci taky

Miloslav (Út, 6. 9. 2016 - 15:09)

Zásadně modré dívčí-dámské trenýrky ve všech druzích střihu,materiálu,odstínu modré.A to již od dětství a lepší trenky nejsou

Honza (Čt, 1. 9. 2016 - 16:09)

Co nosíte trenky boxerky a nebo slipy?

Mistr (Ne, 14. 8. 2016 - 13:08)

No za desítku kdykoliv,proč...Posereš mě za desítku Renčo? Myslím to vážně[email protected]

Petr (Ne, 24. 7. 2016 - 09:07)

Oldřiško nebo Irčo: a to jsme měly průjem v těch plavkách nebo co způsobilo, že jste nestihly zachod určitě někde poblíž byl ne? Jak jste to pak řešily?

Asdf (Čt, 21. 7. 2016 - 12:07)

V TPCA v Kolíně ne. Stalo...Nejlepší je práce u které neomezují ty wc

Posrálek (St, 20. 7. 2016 - 17:07)

Nedělas v TPCA v Kolíně?V TPCA v Kolíně ne. Stalo se mi to ve Škodárně v Bouli. Ale tam už taky dávno nedělám.

Asf (St, 20. 7. 2016 - 14:07)

Já jsem v tý době, kdy...Nedělas v TPCA v Kolíně?

Irča (Pá, 15. 7. 2016 - 13:07)

Nestihla jsem dojít na WC včas,bohužel

Martin (Čt, 14. 7. 2016 - 10:07)

Taky to znám a mám za...Ahoj Irčo.
Jak se Ti to pro boha do těch plavek povedlo?
Byla z toho ostuda, nebo to okolí přijalo s pochopením?

Vendelín (Čt, 14. 7. 2016 - 10:07)

Ještě jsem se nepokakal naposledy.

Irča (Čt, 14. 7. 2016 - 09:07)

Taky to znám a mám za sebou,jak ty trenýrky,tak i plavky.Stát se to může

Oldřiška (Út, 12. 7. 2016 - 14:07)

No,co se týče těchto moc nemilých nehod,tak to Pavle mám za sebou.Jednou ve 14 letech při tělocviku kdy jsem měla durch plné ty dívčí modré trenýrky jako měl Miloslav a má pravdu,že se donich vešlo dost.Další malér byl v jednodílných plavkách,ale naštěstí doma a poslední na dovolené na Mácháči kdy jsem to měla v opalovačkách.Před lidmi fakt hodně zlé

Reklama

Přidat komentář