Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jirka (Ne, 5. 4. 2015 - 20:04)

Jedna holka, co se jmenovala Jana, jen pronesla "panebože on se podělal" a kamarád, co seděl hned vedle mě, se na mě nevěřícně podíval a pronesl "ty seš vážně podělanej?". Ale to už jsem mastil na záchod. Reakci učitelky jsem nějak neměl čas zaznamenat :-) Ta pak za mnou poslala na WC kamaráda, aby se zeptal jestli jsem v pořádku. Já mezitím na WC vyklepal ze slipů to řidčí, kamarád mě donesl tašku a do třídy jsem se už nevrátil a šel domů. Ještě jedna dávka, ale daleko menší, šla do slipů ve výtahu v baráku, ale tam jsem jel naštěstí sám. Když jsem se chtěl vysprchovat, tak jsem to měl až u kolenou.

Honza (So, 4. 4. 2015 - 23:04)

Bylo mě 15 let. Měl jsem ve...A jaký byly reakce učitelky a vostatních spolužáků eště předtim, než's na ten hajzl zdrhnul, a jaký reakce byly, když's přišel zpátky do třídy?

Jirka (So, 4. 4. 2015 - 11:04)

Bylo mě 15 let. Měl jsem ve škole ke svačině máslovou pomazánku a asi mě nějak nesedla, protože jsem ji míval víckrát a vždy bez problémů. No o hodině to na mě přišlo, ale bylo mě blbý se ptát, že potřebuju na velkou a navíc jsem se bláhově domníval, že se nemůžu pokakat, když sedím, protože tlak té židle to zadrží. Asi ano ale ne nekonečně dlouho. Takže i když jsem seděl, tak si obsah mých střev našel cestu do kalhot a já se podělal v hodině přímo do kalhot. Doprovodné zvukové efekty a smrad mě okamžitě prozradily a já zdrhnul na WC i když už jsem tam vlastně nemusel :-(

honza (St, 1. 4. 2015 - 14:04)

Tak to máš dobrý pavle spolužák si chtěl si prdnout při převlékání z tělaku na konci dne a že s tim zapalovačem udělá hezký evekt pak zatlačil a pokadil se do slipů

pavel (Ne, 29. 3. 2015 - 16:03)

To se mi stalo taky ale ja jsem chodil do druhé třídy potají jsem vypil lahev vína a ráno jsem byl pokaděný a šel jsem se dát do pořátku a vypral jsem si slipy a ...

Franta (Pá, 13. 3. 2015 - 20:03)

To já jsem jednou měl sec sakramentskou zácpu, nebyl jsem dny.
Pak jsem šel do vinného sklípku, dal jsem si vínko, šel jsem spát a do rána jsem měl plné gatě.
Až jsem se divil, kolik toho bylo, byla to docela pěkná hromada.

Sváťa (Pá, 13. 3. 2015 - 20:03)

Tak to je teda síla.
V...Já osobně bych z toho nedělal vědu.
Čím víc ji bude honit po psychiatrech, tím to bude horší.
Já bych tmu nechal volný průběh.
Pokud nic horšího.

Filip (Út, 10. 3. 2015 - 21:03)

Tak to ještě nic...Tak to je teda síla.
V jejím věku usedat na nočník, to mne teda šokovalo.
Chtělo by to dcerušku něčím zaměstnat, aby neměla myšlenky na podobné zhovadilosti.

j (Ne, 8. 3. 2015 - 08:03)

Ale ona je hrozně fajnTo se pokadis i kdyz to más tuhe ?

Spi (Ne, 8. 3. 2015 - 06:03)

Ale ona je hrozně fajnSpi,dědku

Lucka (Ne, 8. 3. 2015 - 05:03)

Ale ona je hrozně fajn

Honza (So, 7. 3. 2015 - 18:03)

Ahoj mám dost velký...Jo, to mam radu.

Nakopej ségru do prdele, aby pochopila, že ti nemá dávat projímadlo.

Lucka (So, 7. 3. 2015 - 05:03)

Ahoj mám dost velký problém. S pokakaváním jsem na tom špatně. Je mi 15 let a pokakám se třeba při hodině nebo když to stíhám u záchoda vždy do kalhotek . Do školy mám 4kalhotky navíc a když se pokakam tak hned na záchod .Deně se to stává pravidelně 4. Počůraná bývám jen v noci a to vždy hodně silně . Dnes v noci jsem měla průjem a když jsem se probudila tak jsem ucítila mokro v kalhotkách a ucítila najednou tlaky a schválně pustila ten průjem ven . Venku se taky pokakám i počůrám a tak jsem odběhla za strom a pustila . Minulou noc mi asi 9. sestra dala do čaje dost projimadla i PRÁŠEK NA SPANÍ tak jsem ráno měla pokakanou celou postel MÁTE RADU JAK SE PRAVIDELNĚ NEPOKAKAVAT I TO 2.?

David (Čt, 5. 3. 2015 - 18:03)

Tak to ještě nic...Máš pravdu, je třeba to podchytit v začátku.
Já bych postupoval stejně, tohle si nemůže dovlit v jejím věku je to úchylka.

Hynek (Čt, 5. 3. 2015 - 10:03)

Dotlačit je největší...No, ale, kdyby ho posadila na ten nočník, tak by se zas až tak moc nestalo.
Neříkám, u dospělého hrozí zaneřádění záchodu, ale tady si myslím, že je to rozmazlenost dát ho vyčůrat do nočníku a zbytek do kalhot.

Standa (Čt, 5. 3. 2015 - 09:03)

Dotlačit je největší...Naopak. V mnoha případech, když máš ve střevech pořádnou revoluci a nevíš jak se situace v další chvíli vyvine, je to asi nejelegantnější řešení, jak se vyhnout potenciálnímu zaneřádění záchoda a všeho okolo, pokud se něco nepovede. Uvědom si, že už v podstatě není co řešit, posraný už jsi, do sprchy nebo do vany mujsíš tak jako tak, a je proto vcelku jedno, jestli v těch kalhotách bude ještě o něco více. Akorát je dobré se do toho pokud možno nepočurat, protože tím se to o dost zhorší. A to zde bylo zajištěno.

Jirka (Čt, 5. 3. 2015 - 08:03)

Dotlačit je největší...Tak to ještě nic není.
Předevčírem jsme šli s manželkou do kina. Nic zlého netuše jsme se vrátili domů a tam našli naši dcerunku, je jí 11, , jaksedí na nočníku, v něm teplou vodu.
Samozřejmě, že se do něj vydělala.
Oba jsme jí vynadali a manželka ji zavede k psycholožce, v jejím věku to není normální, máme obavu o její psychiku.

Bezhotovost (St, 4. 3. 2015 - 17:03)

Nedávno na veřejném WC. Musel jsem více než nutně a neměl jsem hotovost. Hajzlbába nechtěla slyšet, že pak jí to zaplatím a co vyleze z bankomatu bude její, ale ať proboha odemče kabinku. Normálně bych tam přeskočil vrchem, ale fakt nemám kondičku, že bych to dal snožmo. Já měl co prát a baba jedovatá co uklízet. Kdyby to neusměrnily nohavice, tak by kachličky měla zastříkaný do výše dvou metrů.

Muslim (St, 4. 3. 2015 - 17:03)

Tyyjo, zrovna potřebuju srát. Když to tady tak čtu jaký to je labůžo, tak se asi taky poseru, třeba něco zažiju :D

Hynek (St, 4. 3. 2015 - 16:03)

právě že jak jsem 3 dny...Dotlačit je největší blbost.
Předevčírem se takhle podělal náš pětiletý kluk, dva dny nebyl.
Když pak řekl, že se mu ještě chce, tak mu manželka stáhla přední část kalhot, podala mu nočník, aby se do něj vymočil a řekla mu, ať zbytek pustí do gatí, měl je plné.
Docela jsme se kvůli tomu rafnuli, jako by ho nemohla vysvléknout a posadit na nočník, ach jo, ženské.

Reklama

Přidat komentář