Reklama

sibutramin 20

Helena (Út, 3. 5. 2011 - 19:05)

Většinou za něj chtějí...Pavlo díky. Konečně to tu někdo napsal a dotazů bylo hodně na cenu.Zatím vidím první odpověd. Takže se už ani nezajímám, ta cena je šílená. Za 50 tablet? No je vidět, že Meridie je zakázaná,tak se na tom někdo pakuje.Jestli najdu ten obchůdek v Indii, co ho vlastní čech a posílá za babku různé léky,dám sem link.Protože takovou cenu je třeba bojkotovat.Už jsem to poradila na jiné léky, které se u nás platí několik tisíc, on to má za 40 euro.Od stejného výrobce.

Marc (Út, 3. 5. 2011 - 19:05)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.

Pavla (Út, 3. 5. 2011 - 16:05)

Většinou za něj chtějí 1250-2000 Kč za 50 tobolek.

Hánč (Út, 3. 5. 2011 - 09:05)

Dobrý den,přečetla jsem pár diskusí,ale nikde jsem se nedočetla kolik ten sibutramin stojí?

Petronela (Po, 2. 5. 2011 - 15:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Pavla (Pá, 29. 4. 2011 - 23:04)

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, jaký je rozdíl mezi firmou, která vyrábí Sibutramin 30,60 a 120 tbl a tou, co má 30,50 a 100 tbl?
Díky

Petronela (Čt, 28. 4. 2011 - 16:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Marie (St, 27. 4. 2011 - 10:04)

mi prosím někdo napsat,...Není pravda, že Sibu, který tady koluje nefunguje. Objednala jsem si Sibutramin 20mg od paní Silvy a má stejné účinky jako Sibutramin 20mg od Sandoz či Teva které je dříve oficiálně v České Republice nabízeli. A pokud paní Silva je nebo není paní Silva je v tomto případě pro mne už nezajímavé, když přípravek, který jsem obdržela funguje. Pokud jste užíval/a Meridii, jistě také víte, že účinná látka v Meridii byla sibutramini hydrochloridum, což je účinná látka zde nabízeného Sibutraminu.

hannah.pipper@s (Út, 26. 4. 2011 - 12:04)

prodám Sibutramin 20mg, 30,...Dobrý dem, já bych měla zájem o těch 30 tobolek, mohu se zeptat jaká je cena? díky moc Hannah

Petronela (Út, 26. 4. 2011 - 11:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

může (Út, 26. 4. 2011 - 10:04)

mi prosím někdo napsat, jaký je rozdíl mezi těmi prodejci co zde uvádíte??? Co když je to jen jedna osoba? Už vás napadlo si podle IP adresy zjistit odkud vám ta osoba píše? Já jsem si to zjistila a byla jsem překvapená...ale ne moc... proto nevěřím, píše vám žena ( a to ještě nevíte)..přijde zboží, je tam vymyšlená adresa - odesílatel úplně někdo jiný. Sibu,který tady koluje nefunguje. Můžu srovnávat. Meridie co byla stažená, ta jediná fungovala. Kdo ji má - koupím, ale osobní předání.

Květa S. (Po, 25. 4. 2011 - 18:04)

Já jsem taky váhala jestli...Milá Jano, vidím, že jste to už řešila dříve, ne? Ale bylo by dobré říct, jak to bylo s jinými nabízenými léky. Také jsem se ptala na ten druhý lék, ale popravdě mi ho rozmluvila, když jsem projevila zájem. Řekla mi o tom dost a také, že ona sama nemá osobní zkušenosti, jen má možnost sehnat to druhé, že to má na doporučení od člověka, který opravdu hodně s touto kombinací zhubnul. A jinak mi narovinu napsala, za kolik se da sehnat v lékarně. Nevidím v tomto případě, že bych měla ztratit důvěru, právě naopak. To že jedná rychle paní S. to souhlasím, ale jak v čem. Co se týká dotazů, nezájem. Takže srovnání je opravdu sto a jedno :-)

Květě od Jany (Po, 25. 4. 2011 - 17:04)

Já jsem taky váhala jestli objednat u Silvy nebo Petronely, ale když mi Petonela v emailu doporučila i jiné léky které zrychlují metabolismus, nedalo mi to a zašla jsem u nás za magistrou do lékárny. Ta mi vysvtlila ,že to jsou léky na léčbu štítné žlázy , jsou to hormony a v žádné případě by je zdravý člověk neměl užívat, jsou jen na předpis a doplatek je 145 Kč.Já samozřejmě vím , že sibutramin je taky pěkná sračka ,ale proč do sebe cpát hormony?? A tak pro mě Petronela přestala být důvěryhodná a dala jsem přednost Silvě a dobře jsem udělala, protože jedná rychle a sibu od ní mi zatím pomohl zhubnout 8kg za 7 neděl.
Samozřejmě je to můj názor a zkušenost a naopak váš také respektuji, přeji všem hezký den a mnoho kil dolů :)

Pro Květu &quot (Ne, 24. 4. 2011 - 17:04)

Takova odpoved se dala cekat....Paní Květo,
já souhlasím s Vámi a snad mi odpustíte,ale tento komentář jsem předala i jiným holkám na www.zeny.cz protože si myslím, že je dobré vědět,to co jste napsala.
Tak hezké Velikonoce

Marc (So, 23. 4. 2011 - 17:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.

A zase ta SILVA (So, 23. 4. 2011 - 16:04)

Kazdy ma pravo napsat tu svuj...Takova odpoved se dala cekat. Nahraj a dozvis se vic. Je tu i vic jinych od koho koupit Sibutramin. A ani Songare a ani Petronela se neresi a proc? Jednoduche-hodnoceni jinych nemaji zapotrebi. Presvedciva je jejich komunikace na rozdil od Silvy. Vsem trem jsem psala abych si udelala vlastni obrazek a nejvic na me zanechaly dobry dojem Petronela a Songare.
A Silva? - nejslabsi clanek, jak se rikalo v jedom souteznim poradu-Byl jste nejslabsi (sice podezrele nejlevnejsi), ale mate padaka! :-) Komunikovala jsem tak s nimi tak pres tyden a nejvic informaci jsem dostala od Petronely, skvela a rychla komunikace, otevrenost, zadne sliby, pise opravdu realne, nekdy neco napise formou vtipu, ze zivota atd. Takze kdyz uz tu stale chvalite neco, co nechapu-na me proste nejvic zapusobila komunikace s Petronelou. Jeste jsem to dlouho zvazovala, zda objednat od Songare nebo Petronely, ale nakonec jsem vybrala paní P. ikdyž zboží od Songare je uplne stejne i cenove, ale dostala jsem spoustu rad i kolem stravovani do budoucna, ruzne dalsi pomocniky, kterym se trosku vykompenzuje ta chemie. Ta zenska proste vi o cem mluvi a neslibuje zazraky od tzv. zazraku Sibutramin.
Takze zaverem, asi se budete na me zlobit pani Petronelo, ale diky moc za skvelou komunikaci a pomoc. Ale proste jsem to musela napsat i verejne ne jenom Vam. Květa S.

Adela (So, 23. 4. 2011 - 14:04)

Uz to tady zacina byt...Kazdy ma pravo napsat tu svuj nazor a pokud je nekdo se Sibutraminem od pani Silvy spokojen, pak nevidim jediny duvod, proc to tu nenapsat. Rekla bych, ze tem, ktere se rozhoduji jestli koupit a od koho to jiste pomuze. Navic si nemyslim, ze ma Silva potrebu se tu schovavat za vymyslene komentare, komunikovala jsem s ni a je to normalni slusna pani. To, ze si nekdo mysli, ze travi cas tim, ze si tu chvali svuj Sibutramin je usmevne :-). Ja treba Sibutramin od ni mam a funguje tak jak ma. Takze preji vsem hodne uspechu pri ceste za lepsi postavou :-).

A zase ta SIL (Pá, 22. 4. 2011 - 23:04)

co je to za chování? Já si...Uz to tady zacina byt neprijemne ze se stale resi nejaka SILVA. Vzdyt je to uz smesne. Co vam vsem za to ta Silva dava, ze ji tu stale resite? Posila pilule zadarmo? Tady to je uz diskuze o nicem, fakt nuda............takze bychom mohly zajit nekam, kde se fakt resi zkusenosti a ne furt nejaka dama co se schovava za tyto vymyslene prispevky? Jak se pise par stranek zpet? No s touto strankou jsme skoncily. Baf Baf

dada (Pá, 22. 4. 2011 - 22:04)

protože to je padělek......co je to za chování? Já si myslela, že je inteligentní diskuze a zatím taková silná slova a urážky... Milá dámo, vytřete si pusu a slušně řekněte svůj názor. Jo a mimo jiné, mě sibu od Silvy moc pomohl! Takže i přes počáteční nedůvěru a strach doporučuji, ale stále platí - všeho s mírou. Přeju všem úspěšné hubnutí a ať jsme krásné holky.

Petronela (Pá, 22. 4. 2011 - 14:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Reklama

Přidat komentář