Reklama

sibutramin 20

sharrins (Čt, 14. 4. 2011 - 14:04)

Holky, shanim akutne sbtn 20 mg, ale rozhodne za nej nechci davat ty premrstene ceny. Je tady nekdo kdo ho prodava ze "normalni cenu"[email protected]

Ala (Čt, 14. 4. 2011 - 01:04)

ahoj zaujal mě ten...ahojky Janko chtela jsem se zeptat jestli ten recept mi napise obvodni lekar.tak rok zpatky mi hodne pomohl adipex ale ted uz vubec nepusobi. diky za odpovedi A.

Hela (St, 13. 4. 2011 - 19:04)

Janko, tohle jsem měla po Meridii ale jen první dny. Ale stejně jsem ji nakonec nebrala,strašně se mi zdvíhal tlak. Sibu to údajně nedělá, jenže je drahý nato,abych to riskla..Takže motání, sucho v krku a pocity veliké žízně odejdou...Jen pozor,jak tě začne bolet hlava, okamžitě změř krevní tlak. Mně vylítnul hoodně!
Potřebovala bych Sibutramin vyzkoušet, jestli ho budu moct brát. Ale neznám v okolí nikoho,kdo by ho bral..

Marc (St, 13. 4. 2011 - 18:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.

Janka (St, 13. 4. 2011 - 10:04)

Ahoj damy, chci se jen poptat, od vecrejsiho rana uzivam sibutramin 20mg....nemuzu si ztezovat, chute nemam vubec a hlad take ne, jen se chci zeptat, zda je normalni takova celkova malatnost, obcas motak v hlave...a take jestli je to jen prvnich par dni, nez si telo zvykne...vcera jsem vypila 4,5 litru vody, zizen byla velika. S nespavosti ani bolesti hlavy zatim problemy nemam. Diky za odpovedi. Janka.

Vera (Út, 12. 4. 2011 - 15:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ...ahoj zaujal mě ten sibutramin na hubnutí, doufam, že to není Reduktil ten obsahoval sibutramin.jestli je to bezpečné méla bych zájem napiš [email protected]

Vera (Út, 12. 4. 2011 - 15:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ...ahoj zaujal mě ten sibutramin na hubnutí, doufam, že to není Reduktil ten obsahoval sibutramin.jestli je to bezpečné méla bych zájem napiš [email protected]

Marc (Po, 11. 4. 2011 - 17:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.

Petronela (Čt, 7. 4. 2011 - 15:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Michaela Szotko (Čt, 7. 4. 2011 - 10:04)

Dobrý den,
nabizím...Zdravím Agáto. Chtěla jsem poprosit jestli máte ještě Sibutramin 20 po 100 teblet. Kdyžtak jestli mi zase pošlete na : Michaela Szotková Novotná, Zahradní 1123, 735 81 Bohumín. Moc děkuji a přeji pěkný den. Míša PS : na váš email mi nejde psát.

marcela (St, 6. 4. 2011 - 16:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50...bohužel se nějak nemohu s vámi spojit přes email,měla bych zájem o bližší informace a cenu.děkuji..muj meul je [email protected]

Tina (St, 6. 4. 2011 - 15:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ...Dobry den mela bych zajem o adipex muzete napsat prosim blizsi informace a ceny.Dekuji Tina [email protected]

Marc (St, 6. 4. 2011 - 13:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.

Petronela (Út, 5. 4. 2011 - 20:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Monice (Út, 5. 4. 2011 - 16:04)

Kontakt na silvu je [email protected] a je fakt účinný, alespoň na mě funguje jako kdysi meridie Kana

marcela (Po, 4. 4. 2011 - 22:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50...měla bych zájem o vámi nabízený přípravek,děkuji za odpověd.

Monika (Po, 4. 4. 2011 - 21:04)

já mám také od silvy, a...MOHU POPROSIT O KONTAK NA SLEČNU sILVU, PÍŠETE, ŽE OD NÍ MÁTE SUBUTRAMÍN A JE ÚČINNÝ???
RÁDA BYCH TO TAKÉ OKUSILA. DĚKUJI

Aduška (Po, 4. 4. 2011 - 11:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ...Dobrý deň ako sa s vami môžem skontaktovať mám zopár otázok. Cena, užívanie, veľkosť balenia, pôvod liečiva, bližšie info o zaslaní na Slovensko a tak.
Užívala som Reductil a nevedela som si ho vynachváliť, funguje!!! Takže odporúčam ale treba chrániť srdiečko doplnkami z lekárne na to určenými.

Petronela (Po, 4. 4. 2011 - 09:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Marc (Ne, 3. 4. 2011 - 14:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.

Reklama

Přidat komentář