Reklama

sibutramin 20

Zdena (Pá, 23. 7. 2010 - 17:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout...Dobrý de.
Měla bych zájem.Brala jsem Lindaxu ale už jí nemůžu sehnat.Kolik stojí balení Sibutraminu?Už jsem na jeden inzerát psala ale 2500Kč je pro mě strašně moc peněz.

1pavla77 (Pá, 23. 7. 2010 - 13:07)

Dobrý den,nabízím sibutramin 20mg,mám 96tablet nemohu je užívat posílám je dál.Cenu nabídněte kontakt:[email protected]

SONGARE -Sibutr (Pá, 23. 7. 2010 - 06:07)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

clloette-Mirka (Čt, 22. 7. 2010 - 09:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

clloette-Mirka (Čt, 22. 7. 2010 - 09:07)

Mirko, vy byste nemohla...Jarmilko, zkusím se na to zeptat, ale prozatím je nejlepší a osvědčený Sibutramin 20mg. Ten můžu opravdu doporučit z vlastní zkušenosti. Mirka [email protected]

Zdenka (Čt, 22. 7. 2010 - 07:07)

Dobrý den,prodám sibutramin - teva 15 mg, měla jsem od doktorky předepsané balení 100 a zbylo mi 25 tobolek,nemohu dobrat z důvodu otěhotnění.Jinak s ním mám dobré zkušenosti. Upřednostním osobní předání- Liberecko Cenu nabídněte [email protected]

Jarmila K. (St, 21. 7. 2010 - 22:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout...Mirko, vy byste nemohla sehnat ten Tenuate Retard?

Petr (St, 21. 7. 2010 - 22:07)

To působí stejně jako...Spíš jako fenmetrazin. Ale hubne se po něm bleskově. jako lék (anorektikum) je registrovaný např. v Německu.

SONGARE -Sibutr (St, 21. 7. 2010 - 19:07)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (St, 21. 7. 2010 - 10:07)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

clloette-Mirka (Út, 20. 7. 2010 - 09:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" SIBUTRAMIN 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

Silva (Po, 19. 7. 2010 - 12:07)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Nabizím Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy !
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku.Vic info na - [email protected]

Nabizím Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy !
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku.Vic info na - [email protected]

C. (Ne, 18. 7. 2010 - 14:07)

Zdravím Vás, chtěla bych...To působí stejně jako meridia?

Alice (Ne, 18. 7. 2010 - 12:07)

Dobrý den,
nabizím...Zdravím Vás, chtěla bych se zeptat, jestli můžete sehnat přípravek Tenuate retard (který je registrován např. v Německu), a je daleko účinnější, než cokoliv se Sibutraminem? Díky.

clloette-Mirka (Ne, 18. 7. 2010 - 09:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" SIBUTRAMIN 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

kraska.a@seznam (So, 17. 7. 2010 - 23:07)

prosím vás, napište mi na...ano Paní Mirko psala jsem tam tak jak jste napsala mohu spíš poprosit ja vas jestli byste mohla napsat ma muj email je [email protected]. děkuji

Jaruško, (So, 17. 7. 2010 - 23:07)

Dobrej prosímvas chtěla...prosím vás, napište mi na email [email protected] a určitě se domluvíme :) Mockrát děkuju za zájem Mirka

kraska.a@seznam (So, 17. 7. 2010 - 22:07)

mám Sibutramin 20mg,...Dobrý večer prosimvás mohu si objednat sibutramín na jeden měsíc mám stím už skušenost a jsem spokojená děkuji na jeden měsíc bude stačit tu 20 nebo je snad i silnější??

Reklama

Přidat komentář