Reklama

sibutramin 20

Lenka (St, 11. 8. 2010 - 09:08)

Zdravím všechny,
chci se s Vámi podělit o zkušenosti s hubnutím pomocí Sibutraminu. Před 3 měsíci jsem se do toho postila a teď mám 15 kg dole. Omezuje chuť k jídlu a neměla jsem žádné vedlejší účinky. Ze začátku šlo hubnutí rychleji, ale to je pochopitelné. Dost také sportuji, takže vše jde jako po másle. Sibutramin jsem si objednala od [email protected] . Zásilka dorazila v pořádku, přesně tak, jak jsme se domluvily. Takže vřele doporučuji.Zdravím a držím palce při shazování kilogramů,. Lenka

kraska.a@seznam (Út, 10. 8. 2010 - 20:08)

Nabízím Sibutramin 20mg.,...Dobry večer Paní Mirko velice se omlouvám nemohla sem vyzvednout balíček dnes sem se vratila s dovolené a nestihla sem to vybrat moc mě to mrzí prosím jestli je možne to odeslat znovu sibutramín 20 na jeden měsíc jak jsme byli domluvené děkuji Jaroslava Bilá Štětí 1. Máje 598 ma adresa

Nabizim sirokou skalu leku na hubnuti. Vse kvalitni produkty, bud zahranicni, nebo lekarna Cesko.
100tbl Sibutramin 15: 2300,-
100tbl Sibutramin 20: 2400,-
100tbl Adipex: 1900,-
Velmi rychle, spolehlive dodani.
[email protected]

Silva (Po, 9. 8. 2010 - 21:08)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Agátě (Po, 9. 8. 2010 - 11:08)

Dobrý den , prosím Vás v...Dobrý den, díky moc. 14 dnů jsem čistá, ale cítím, že se vrátily chutě a vše, až neskutečně! No bohužel, člověk nemůže mát vše, že.... Děkuji vám. Hezký den. Ewa

Songare pro Ewa (Po, 9. 8. 2010 - 11:08)

Dobrý den , prosím Vás v žádném případě neberte žádné přípravky na hubnutí když se pokoušíte otěhotnět ,či v těhotenství a ani v době kojení , mohla by jste poškodit plod, později i dítě.
Je známo ,že i kdyby jste hubla změnou stravy,bez léku, jaká-koliv razantní tělesná změna neprospívá tomu aby jste mohla otěhotnět. Měla by jste být v co největším klidu a pohodě a pokud možno nemyslet zda jste či budete tlustá .
Samozřejmně zdravá strava není na škodu!
Pokud nyní berete Sibutramin ,vysaďte jej a o miminko se pokoušejte tak za měsíc až se z Vás vyloučí všechny látky ,zkrátka až se vyčistíte. Přeji hezký den a neriskujte !!! Agáta

SONGARE -Sibutr (Po, 9. 8. 2010 - 11:08)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Ewa (Po, 9. 8. 2010 - 11:08)

ahoj, jak je to se Sibu a těhotenstvím??? Snažit o dítě se můžeme hodně dlouho a já bych do té doby byla nerada jako koule....a sibu u mě zabírá. Můžu ho v tomot období či raději neee? Díky.

clloette-Mirka (Ne, 8. 8. 2010 - 08:08)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

SONGARE -Sibutr (So, 7. 8. 2010 - 20:08)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (So, 7. 8. 2010 - 18:08)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

zdenka (Pá, 6. 8. 2010 - 19:08)

Nabizim sirokou skalu leku na...dobry den mela bych zajem o ty prasky na hubnuti o ten sibutramin ten silnejsi muj email je [email protected] za odpoved

Dana Gadzorova (Pá, 6. 8. 2010 - 00:08)

nabízím Sibutramin 20mg,...Dobry den,chtela bych koupit vas pripravek na hubnuti,jen nevim zda ho muzu uzivat,lecim se na revmatoidni chorobu Bechtereva,prinejhorsim se budu info,pokud vy nevite zda ho muzu,kolik u vas leky stoji,uzivala jsem lindaxu,zhubla jsem,ale mam ted o par kil na [email protected]

Nabizim sirokou skalu leku na hubnuti. Vse kvalitni produkty, bud zahranicni, nebo lekarna Cesko.
100tbl Sibutramin 15: 2300,-
100tbl Sibutramin 20: 2400,-
100tbl Adipex: 1900,-
Velmi rychle, spolehlive dodani.
[email protected]

kiki (Čt, 5. 8. 2010 - 11:08)

Poradí prosím někdo ? beru ted asi druhý mesic Sibutramin, zpocátku šlo hubnutí hodně rychle, ale ted se to úplně zastavilo. Nevíte čím by to mohlo být ? měla bych ho na chvíli vysadit ?

Silva (St, 4. 8. 2010 - 20:08)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

lenka (St, 4. 8. 2010 - 11:08)

Hm:))..je to VELMI...Majko, dají se koupit. Mimo evropskou unii, jsou skoro všude a mraky. Můžeš si je přivést např. z Egypta, Turecka, kde vyjdou dost levně. Prodávají se pod různými názvy - Regitrim 15, Sibotrim 15, Slimax 15, Reductil, Zelixa, Sitrame, Siluton, Obesan, Afitbon, Siluton apod. Hlavě v USA, kde je sibutramin také zakázán, se dá koupit pod různýma názvama, většinou schované názvem mezi bylinkami:-) Já si také objednala od paní tady ze stránek Sibutramin 20 a funguje výborně. Je silnější než Lindaxa, kterou jsem měla před tím. Je to ale dost předražené.

SONGARE -Sibutr (Út, 3. 8. 2010 - 23:08)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Prodám Adipex retard 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR,
[email protected]

Reklama

Přidat komentář