Reklama

sibutramin 20

kraska.a@seznam (So, 17. 7. 2010 - 22:07)

mám Sibutramin 20mg,...Dobrý večer prosimvás mohu si objednat sibutramín na jeden měsíc mám stím už skušenost a jsem spokojená děkuji na jeden měsíc bude stačit tu 20 nebo je snad i silnější??

Jaroslava (So, 17. 7. 2010 - 21:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout...Dobrej prosímvas chtěla bych si objednat sibutramín děkuji

Eika (So, 17. 7. 2010 - 20:07)

ty keávo to todle jsem ještě nežrala, tohle je odpověď na T3:
firma je genesis koncentrace je 50mcg tbl a cena za 100tbl je 1600,- a platba je předem pokud platbu předem pro mou bezpečnost neakceptuješ nemá smysl mi nadále psát. mám také pravidla v rámci mé bezpečnosti.

to si vážně myslíš , že ti pošlu prachy předem? Za Genesis? Já ho můžu koupit za 360kč 100tbl , a je to podružná kvalita , která nefunguje.

next (So, 17. 7. 2010 - 10:07)

T3 Liothyronine sodium

král mezi přípravky na hubnutí nesrovnatelná účinnost např. se sibutraminem

[email protected]

Silva (Čt, 15. 7. 2010 - 20:07)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

SONGARE -Sibutr (Čt, 15. 7. 2010 - 12:07)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Nabizim Adipex 100tbl za 1700,- na dobírku po cele CR, [email protected]

Prodam Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy!
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku. - [email protected]

Prodam Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy!
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku. - [email protected]

clloette-Mirka (St, 14. 7. 2010 - 23:07)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

Hani (St, 14. 7. 2010 - 23:07)

Chtěla bych poděkovat Mirce...Haničko, mockrát děkuju a držím palečky :) Mirka ([email protected])

Songare -Sibutr (St, 14. 7. 2010 - 21:07)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Hanka (St, 14. 7. 2010 - 11:07)

Chtěla bych poděkovat Mirce alias cloette za její seriózní jednání a rady, které vždy ochotně podává, takže díky Mirko:-)

mám Sibutramin 20mg,...Dobrý den,mohla bych poprosit o ceniky baleni sibutraminu,kdysi jsem brala meridii a pokud je tohle jeste lepsi tak bych mela urcite zajem,dekuji za odpoved Alena

J. Orlová (Út, 13. 7. 2010 - 20:07)

mám Sibutramin 20mg,...Dobrý den, ráda bych si koupila Sibutramin 20mg a to 50 tablet. balení. Kontakt [email protected].

keatrin (Út, 13. 7. 2010 - 15:07)

Nabizím Sibutramin 20mg -...Měla bych zájem,mám stím zkušenost takže vím o co jde,dostala jsem to od sestry,ale měla jsem tam jem 14 prášku a kila šla dolů,ale ještě to není ono.Aby jste mi rozuměla,měly jsme to na půl.Jinak je tam 30 pilulek,a cena je asi 1000,-?PrOSIM JESTLI JE TO TAK TAK MAM ZÁJEM JEN MI TO POTVRDTE NA MUJ E-MAJL,A ZA JAK DLOUHO MI TO ASI PŘÍJDE,DĚKUJI [email protected]

Silva (Út, 13. 7. 2010 - 12:07)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Nabizím Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy!
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku.Vic info na - [email protected]

Nabizím Sibutramin 20mg - účinější,silnější a šetrnější varianta Meridie a Lindaxy!
Original balené a zapečatené, v krabičke s příbalovým letákem v aj., 100% učinnost a spolehlivost! Zašlu na dobírku.Vic info na - [email protected]

Songare -Sibutr (Út, 13. 7. 2010 - 09:07)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Reklama

Přidat komentář