Reklama

sibutramin 20

Andula (Út, 15. 6. 2010 - 14:06)

Je to jinak, já jsem sehnala Subitramin 20 od neověřeného zdroje a tak jen chci porovnat,jestli jsem nekoupila špatně. Za kolik prodáváte 100 tbl.? Taky mě zaráží,že u nás byl k dostání ve všech výrobcích je v 10mg a 15mg množství a tady je ho 20mg v jedné tbl.

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 14:06)

Fran - max do podzima to dáme dolů ňákejch 15 kilo nás nerozhodí , že :o)

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 14:06)

pro andulu, já bych možná neřešila jak tobolky vypadají , ale jak kvalitní je obsah a ten je v mém případě velice poctivých 20-22mg Sibutraminu, a to už pak máte fuk jestli jsou žlutozelené nebo bílomodré :o)Výsledek poměr vs cena je jediná důležitá věc!

andule... (Út, 15. 6. 2010 - 13:06)

Paní Silvo,jak tobolky...já mám modro bílé. ale to není až tak důležité. pokud koupíš od silvy nebo Cloete, nemůžeš koupit nic jiného než čistý sibutramin. Fakt funguje :-)))

Fran.n - kristi (Út, 15. 6. 2010 - 13:06)

...zdravím všechny po nějakém čase.Opět mám potřebu podělit se o svou radost nad hubnutím se sibutraminem 20 mg.Dnes mi váha ukázala 75 kg !!!! První tabletu jsem spolkla 11.4.2010 s váhou 85 -86 kg.Abych mé nadšení bylo úplné do koše dnes putovali dvoje kra´tasy, jedny džíny a já oblékám kalhoty, které jsem oblékla naposledy v r. 2007 na jaře.Podotýkám, že jsem naprosto ůobyčejný vzorek ženský. je mi 40 let, nesportuji, jsem na mateřské, miluji sladké kafe, občas zahřeším nějakou sladkostí, ale hlavně nanuky a jediné co na sibu dodržuji je, že cca od 17 h nejím nic až do spaní, (kolem 24 h), kdy většinou sním nějaké ovoce, sýr, nebo cokoliv, protože mám opět chutě :-))))tedy žádná mimořádná životospráva, prostě normální režim bez večerního luxování lednice. 11 kilo zmizelo a já se chystám na zbylých 15, abych se dostala na svou "holčičí" váhu. tak uvidíme. Holky, které váháte, nebojte se a zkuste to.prima den.

Andula (Út, 15. 6. 2010 - 13:06)

mám Sibutramin 20mg,...Paní Silvo,jak tobolky Sibutraminu 20 vypadají? Děkuji.A

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 10:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (Út, 15. 6. 2010 - 09:06)

Dobrý den,
nabizím Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

clloette-Mirka (Út, 15. 6. 2010 - 08:06)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka
([email protected])

Silva (Po, 14. 6. 2010 - 22:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

celintia (Po, 14. 6. 2010 - 22:06)

NABIZIM ADIPEX,MERIDII,SIBUTRAMIN,VIC INFO NA [email protected]

clloette-Mirka (Ne, 13. 6. 2010 - 01:06)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka
([email protected])

Songare -Sibutr (So, 12. 6. 2010 - 23:06)

Dobrý den,
nabizím Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Janka (So, 12. 6. 2010 - 21:06)

No už sem se divila co sem to jako koupila já? Když mi paní Silva psala,že si stránky s .com ,muže vytvořit každý a že to USA není. Já si bohužel nepamatuju ten odkaz. bych to sem taky přihodila. No sem rada že sem koupila ten samej tady a za levnější cenu než stal USA. že ho konecně někdo vozí.funguje skvěle ,a já sem na něm dost závislá.

Silva (So, 12. 6. 2010 - 21:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Zuza (So, 12. 6. 2010 - 20:06)

ahoj ženy,já zas koupila Sibutramin 15mg,teda taky na US stránkách,tady to bylo:http://www.edandmore.com/generic-reductil/sibutramine-15mg-4-10-46,KMKMW,4.html.
ale bulo to loni a taky drahé, letos ja tady objednala od tej druhej,bo měla dobru cenu, ale 5mg,taky mi přinde na nic.
A v USA mají dost internet, obchodu s tím Sibutraminem,ale ceny nic moc.

Petra.J (So, 12. 6. 2010 - 20:06)

Myslim, ze cist jeste umim. Je tam, ne ze odpovida, ale ze obsahuje 5mg. Ale jestli to tam je napsano jen tak a pravda to neni, to uz bohuzel posoudit nedokazu, proste to nefunguje. Myslim si, ale i kdyby to bylo sebepravejsi, tak 5mg je proste malo.

Silva (So, 12. 6. 2010 - 19:06)

ano bylo tam napsáno , že odpovídá 5mg Sibutraminu, každopádně Hoodia je volně sehnatelná jen ji pod tímto názvem málokdo zná, proto používají docela možná zákeřně názec sibutramin

Petra.J (So, 12. 6. 2010 - 19:06)

No bylo tam psano normalne vse jak na meridii, ucinna latka 5mg sibutraminu hcl. No ale i kdyz to sibutramin byl, tak je 5mg prece strasne malo ne? To muze nekomu zabrat? Ja mela za to, ze minimum je 10mg jak to bylo na meridii.

Silva (So, 12. 6. 2010 - 18:06)

pro Petru , malinko jsem se zajímala a měla jste pravděpodobně Hoodii. Není to Sibutramin ale rostlinná náhražka sibutraminu

Reklama

Přidat komentář