Reklama

sibutramin 20

Songare -Sibutr (St, 16. 6. 2010 - 23:06)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál balení,dovoz USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy !
Originál balené- tedy doza, krabička
a pribalovy letak v aj.!
Žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

ciham (St, 16. 6. 2010 - 21:06)

Ahoj,

mne zustalo 50tbl sibutramin teva 15,
original baleni z lekarny, jsem tehu,
takze vic neberu.
Kdo ma zajem, piste [email protected]
Prodam, 700Kc, osobni predani, t.j. jen Praha.

Silva (St, 16. 6. 2010 - 09:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Songare -Sibutr (St, 16. 6. 2010 - 08:06)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál balení,dovoz USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy !
Originál balené- tedy doza, krabička
a pribalovy letak v aj.!
Žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 21:06)

pro Fran , no a nakonec Vám přijde stejně čínskej Sibu , kterej někdo nechal udělat uplně stejným způsobem jako my , a prodává to tam

Fran.n (Út, 15. 6. 2010 - 21:06)

teď mi to teprve došlo...takže ty dobytci, pardon, chtějí ty ukrutný prachy za totéž, co kupujeme tady za tyhle ceny ???? No to je strašný.

Fran.n (Út, 15. 6. 2010 - 21:06)

...a tak to joooo....to jsem netušila .-)))

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 21:06)

ale jistě :o) jenže zdrojem bude druhovýroba stejně jako tady, dala jsem tomu dost času a nenašla jedinou oficiální farmaceutickou firmu , či on line lékárnu , která by jej prodávala

Silvo... (Út, 15. 6. 2010 - 21:06)

přesvědčila jsem se, že to co napíšete nebo řeknete tak doopravdy je. Ale v tomto případě, myslím tím, to, že sibutramin nejde koupit ani v USA máte asi mylnou informaci. Podle internetu a nabídek koupit jde, spíš to bude tak, že do Česka to asi nejde dostat.... nijak....jinak by to už někdo vymyslel. nemluvě o příšerné cenně za 10 - 15 mg :-))))

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 20:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 20:06)

tak za balení s rostlinkama Vám ručím krkem :o)

pro Andy (Út, 15. 6. 2010 - 18:06)

Ahoj,také jsem sehnanala......Andy ano, modrobílé tobolky jsou asi ty jediné, které se tady prodávají.Pochybuji, že někdo vozí něco jiného, dóza je umělohmotná a na ní různé nápisy, nejčastěji od firmy Sanuslive herbal. Ale kdybys četla celou dizkuzi tady nebo na "Zena.cz", dočteš se to důležité.Nikdo sice neví, kde to holky dodavatelky berou, nicméně, tobolky obsahují opravdu sibutramin a fungují.Jinak sibu 20 mg existuje, dokonce se prodává i ve Státech, ale pravděpodobně se v současnosti nedostane sem do unie.Tenhle Sibutramin tedy evidentně vozí někdo za jiným účelem, ev. jinou cestou a 20 mg dodává proto, že je to žádáné a účinné.Jsou to skoro všechno mé dohady a závěry, které jsem vytušila po přečtení všech příspěvků.Můžu Ti ale přísahat, že já ten samý sibutramin užívám už 110 tabletu, jsem v pořádku, váha jde dolů, jaterní testy mám v pořádku a kontakt na p. Silvu jsem dokonce dostala od své gynekoložky.

Andy (Út, 15. 6. 2010 - 18:06)

Ahojky všem,taky bych ráda...Ahoj,já mám taky modro bílé tobolky,ale dóza je bílá a bna ní nějaké zelené rostlinky.

Vela (Út, 15. 6. 2010 - 17:06)

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat je možné užívat Sibutramin když berou prášky na vysoký tlak?Děkuji

Andy (Út, 15. 6. 2010 - 16:06)

Je to jinak, já jsem sehnala...Ahoj,také jsem sehnanala Sibutramin 20mg a na jedné diskuzi jsem se dočetla že 20 mg neexistuje. Můžu se zeptat jak ty prášky vypadaly? Já je mám v umělohmotné dózičce a prášky jsou tobolky-půl bílé,půl modré. Andy

Silvo, (Út, 15. 6. 2010 - 16:06)

děkuju za podporu, v tuhle chvíli už jsem o tom pevně přesvědčená. A potom kdo je čí dobrá víla :-)))

Clloette-Mirka (Út, 15. 6. 2010 - 15:06)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka
([email protected]

Songare -Sibutr (Út, 15. 6. 2010 - 15:06)

Dobrý den,
nabizím Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 14:06)

Jinak ceny jsou 30tbl 810kč, 50tbl 1250,-Kč a 100tbl 2500,-Kč vše plus poštovné, vím že 100tbl má konkurence o něco levnější , ale za kvalitou svého sibu si stojím více než 100%tně :o)

Silva (Út, 15. 6. 2010 - 14:06)

pro paní Andulu, jenže Sibutramin se už nevyrábí ,ani 10 ani 15mg, takže ani to , že se tady objeví 20mg neznamená že nemáte tobolku , která to množství skutečně obsahuje , jen zkrátka 10 nebo 15mg bylo zbytečně slabé , o jakou firmu nebo jaký produkt se jedná ? Znám vše co je na trhu.

Reklama

Přidat komentář