Reklama

sibutramin 20

Silva (Pá, 4. 6. 2010 - 21:06)

na to , že ode mě berou dámy dietoložky, i dámy ze zdravotnictví všeobecně a dokonce dámy z Ministerstva spravedlnosti asi nebude svědčit o tom , že můj Sibu neúčinkuje viďte?:o))

Lucie (Pá, 4. 6. 2010 - 21:06)

TO ZASE NEJAKA KRAVA DELA CHYTROU.JA MAM SIBU OD SILVY A I OD SONGARE A OBOJI FUNGUJE BEZ PROBLEMU.ANI JEDNO ZREJME NENI PRO LEKARNU A JE MI TO SRDECNE JEDNO.

Silva (Pá, 4. 6. 2010 - 21:06)

a mockrát děkuji , že jste mi nahrála , pokud by někdo měl zájem sehnat Sibutramin, tedy něco, co prostě již nikde není ráda pomohu :o) , obchodník se spokojenou klientelou Silva, [email protected]

Lucko (Pá, 4. 6. 2010 - 21:06)

Tak konečně důkaz toho,...a co je na tom?Konečně někdo řekne pravdu a zase se ti to nelíbí?Tak proč si to kupuješ?Vy jste fakt divní lidé.Někdo bude holt pořád nespokojenej.Když máš pocit,že někdo chce ohrozit tvé zdraví,tak si nic nekupuj ty slepice hloupá!!Hlavně že Adipex a jiné šroty vám nic neudělají.

Silva (Pá, 4. 6. 2010 - 21:06)

stojím si naprosto za každičkým slovem tohoto příspěvku,stovkám lidí před Vámi spirin nepřišel a nepřijde ani Vám, po chemickém rozboru se bohužel chytnete za nos :o) přeji krásný den Lucii

Lucka (Pá, 4. 6. 2010 - 21:06)

Tak konečně důkaz toho, že se jedná o nějakou napodobeninu léku, tohle mi napsala Silva sama do mailu. Ještě jsem zvědavá co přijde, předpokládám, že aspirin, no jestli si to na lék bude aspoň hrát po chemickém rozboru bude aspoň konec tomuhle obchodování se zdravím
Dobrý den,

jedná se produkt firmy,která se zabývá různými produkty,jejichž výroba byla zrušena či pozastavena,avšak zájem o ně přetrvává.Jedná se tedy o přípravky nepřímo určené pro lékárenskou síť.Jejich funkčnost je ale naprosto spolehlivá a nehrozí ani zvýšená rizika,neboť obsahují kromě laboratorně čistého sibutraminu hydrochloride pouze glukozu neboli hroznový cukr,který je našemu tělu naprosto nejbližsí a přirozený.Zlepšuje trávení a vstřebání látky a chrání stěny žaludku při vyloučení sibutraminu,následně funguje jako transportér do organizmu.Sama ho delší dobu kupuji i pro sebe a rodinné příslušníky a nemohu si jej vynachválit.Někdo na něm hubne opravdu hodně,většina lidí velice spolehlivě(cca 3-5 kg za měsíc) a např já už ani nemám co,ale využívám jeho funkce blokace chuti a díky tomu se bráním sladkostem.Vše je na vašem zvážení a jediné co mohu já zaručit je pravdivost mých slov
a stoprocentní diskrétnost a férové jednání.Nic nikomu nevnucuji a věřím,že každý má svůj zdravý úsudek. Ceny jsou 30tbl za 810kč, 50tbl za 1250kč a 100tbl za 2500kč+poštovné
Hezký den přeji Silva

jana (Pá, 4. 6. 2010 - 14:06)

Dobrý den, nabízím...Dobry den.Za kolik to prodáváte?Dik

Silva (Čt, 3. 6. 2010 - 07:06)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

songare Sibutra (St, 2. 6. 2010 - 16:06)

Dobrý den, nabízím Sibutramin 15mg a 20mg 100tabl,originál balení,dovoz USA,silnější,účinější a šetrnější verze Meridie a Lindaxy !
Originál balené- tedy doza, krabička
a pribalovy letak v aj.!
Žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

Ivona (St, 2. 6. 2010 - 12:06)

Mě se také ozvala ihned...Heleno zkusenost se Silvou mam velice dobrou. Co jsem si u Silvy objednala, to mi take prislo.

Jana (St, 2. 6. 2010 - 12:06)

Mě se také ozvala ihned...jaké posílat peníze do prázdna? Paní Silva posílá dobírku a tam najdete zpáteční adresu, na co jí vědět předem, když peníze dáte pošťákovi Ondrovi? :))))))))))))

Ivona (St, 2. 6. 2010 - 12:06)

Mam sibutramin od Silvy. Dodani bylo presne tak, jak jsme domluvily. Silva reaguje velice rychle na maily i na otazky, ktere jsem k ni zde ohledne uzivani sibutraminu mela. Vzdy me velice dobre poradila.

Silva (St, 2. 6. 2010 - 12:06)

mám Sibutramin 20mg, originál výrobek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky,žádná šizená náhražka rádoby z USA, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, opatrnosti není níkdy nazbyt a podvodníků spousta, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje, využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje. email [email protected]

Silva (St, 2. 6. 2010 - 12:06)

jelikož celou dobu vím , že jde o provokace ze strany konkurence , která má bohužel vyprodáno a štve jí, že já ne nebudu toto dále komentovat a popřeji krásný den :o)

Silva (St, 2. 6. 2010 - 12:06)

no vidíte a šlo to:o)stačí se podívat pár stánek zpět a najdete mé spokojené zákaznice, krásný den vám přeji :o)

Helena (St, 2. 6. 2010 - 12:06)

Mě se také ozvala ihned paní Silva,prášky na měsíc za 810+poštovné 920!Je to dost,ale když jsem několikrát psala paní Silvě,jaká je její adresa,přece jenom posílat 900 do prázdna se mi nechce a paní Silvu jsem si chtěla ověřit-tak nekomunikovala,což už se mi zdá dost divný!Máte někdo jiný zkušenost s paní Silvou viz.email [email protected]

Miroslav Ptáček (St, 2. 6. 2010 - 10:06)

já sháním taky sibutramin,protože dcera s tím pořád otravuje a nedá pokoj.Tak jsem vzal tady ty nabídky a obeslal to.Silva reagovala ihned(snad 2 minuty a má skladem s dodáním údajně do 24 hodin).Ostatní napsali po jednom dni a nemají nic a prý příští týden přijde zboží,což je dosti výmluvné,protože takhle mi truhlář dělal knihovnu.Ještě týden počkejte jsem slyšel desetkrát a nebylo nic.Cenově jsou všichni cca nastejno až na jednu paní,která ale komunikuje divně a zavání to spíš podvodem.

Silva (St, 2. 6. 2010 - 07:06)

napište mi email na [email protected]

pre Silviu (St, 2. 6. 2010 - 06:06)

jen hloupá provokace,ale...o aku adresu ide?

Silva (Út, 1. 6. 2010 - 23:06)

jen hloupá provokace,ale chápu ji, bohužel konkurence má vyprodáno a hodně jí to štve viď songare?.o)přeji krásný večer, a pro všechny co chtějí Sibutramin 20mg vyzkoušet dodávám do 24hodin, žádné hloupé sliby, ale realita

Reklama

Přidat komentář