Reklama

Častá onanie

Leoš (St, 25. 9. 2013 - 22:09)

Máš orgazmy kompaktní nebo...Kompaktní orgasmus mají téměř všichni muži - - rytmické a pravidelné kontrakce, které mají přesný začátek a přesný konec. U většiny žen je to velmi často jiné - mají ne-kompaktní orgasmy - kontrakce/konvulze probíhají jinak - ne-kompaktne.

Anthea (Út, 24. 9. 2013 - 19:09)

Musím přiznat, že tá moje micinka včera dostala trochu zabrat protože ráno jsem ji mnela oteklou. (teď už je ale v pořádku)
Vidím, že jsem tady rozproudila docela zajímavou debatu, tak abych to uvedla na pravou míru: masturbuju temeř denne, ne vždycky, ale většinou ano. Nikdy to neplánuji, ale pokud mám příležitost si užít, tak ji vetšinou využiji. Včerejšek nebyl bežným dnem, neboď celej den volno a ke všemu ješte klid a prázdny byt mávam zřídka. Vždyť holka taky musí nekdy vypustit páru, tak mne nekamenujte a alespoň mi to přejte. Já vám taky přeju, tak si užijte jak je vám libo..

Anthea (Út, 24. 9. 2013 - 18:09)

???

Leoš (Út, 24. 9. 2013 - 18:09)

Leošku není mi dvanáct,...Máš orgazmy kompaktní nebo ne-kompaktní?

rozdíly 2 (Út, 24. 9. 2013 - 13:09)

Leošku není mi dvanáct,...Pokud bych byl schopen tolika orgasmů (udělat sám sobě za den) co je tu popsáno, pak by mi asi ani nevadilo, pokud bych jich neměl tolik při sexu s jinou osobou...

Anthea (Út, 24. 9. 2013 - 13:09)

Leošku není mi dvanáct, vím co je orgazmus. Byl to jeden z tech dnů, kdy jsem byla pekelne nažhavená a měla spoustu času. (nebezpečná kombinace). Kolik bylo orgazmu, jsem vopravdu nepočítala, ale bylo jich dost.

Leoš (Út, 24. 9. 2013 - 11:09)

"onanovala jsem šest...Je otázka, zda je to pravda, a co považuje za orgasmus - 1-2 kontrakce je nebo není orgasmus?

rozdíl mezi žen (Út, 24. 9. 2013 - 08:09)

"onanovala jsem šest krát a ješte asi jednou budu. Pokaždé jsem se udelala nekolik krát"...........

Anthea (Po, 23. 9. 2013 - 22:09)

Láďo, taky ti to ve vnitř trvá díl nežli rukou na kliťáku?

Vláďa (Po, 23. 9. 2013 - 22:09)

Já dnes byla doma sama celý...Ahoj,Atheo přesně tak to dělám i já :-)

Anthea (Po, 23. 9. 2013 - 22:09)

málem bych zapomnela to nejduležitejší: to že jsem holka a onanuju fakt moc často priznám, ale vúbec to neřeším. Delám to protože se mi to líbí a delá mi to hrozne moc dobře. Moje rada zní: kašlete na predsudky a mastete se jak se vám zlíbí. Treba až do vomdlení. Vždyť život muže být krásny jen když budeme chtít aby takový byl.

Anthea (Po, 23. 9. 2013 - 22:09)

Já dnes byla doma sama celý den a onanovala jsem šest krát a ješte asi jednou budu. Pokaždé jsem se udelala nekolik krát. Jasne, že to není každý den, ale já bych chtela, aby byl. To ovšem nejde. Líbilo by se mi bydlet úplne sama, treba jen v garzonce s jednou postelí abych si to mohla delat celej den. Asi jsem opravdu nymfomanka, ale onanii bych se nezrekla za nic na svete..

Vláďa (Po, 23. 9. 2013 - 21:09)

Když si u toho hraju s...čus Honzo, s koulema si nehraju, tak můžu psát :-) (kdybych si hrál s koulema, mohl bych to vyťukávat nosem :-)) opravdu tak hodně mastim i když mi to nevěříš :-)

Honza (So, 21. 9. 2013 - 14:09)

Honzo, ty onanuješ oběma...Když si u toho hraju s koulema, tak jo :-)

Vláďa (Pá, 20. 9. 2013 - 23:09)

Pochybuji, že v 50 tolik...Leoši, pochybuj a mysli si co chceš, na to máš plné právo :-)

Vláďa (Pá, 20. 9. 2013 - 23:09)

Vláďo, a když tak hodně...Honzo, ty onanuješ oběma rukama současně?

Leoš (Čt, 19. 9. 2013 - 08:09)

Pochybuji, že v 50 tolik onanuješ. To je fantazie.

Honza (Čt, 19. 9. 2013 - 08:09)

Vláďo, a když tak hodně onanuješ, čím proboha ťukáš do té klávesnice? :-D

Vláďa (Čt, 19. 9. 2013 - 05:09)

P.S. Ještě pořád onanuju. Různé závislosti se léčí, jak se dá léčit onanování. Mě to stojí veškerý volný čas. Nikam nechodím, protože je mi líto veškerého volného času který bych nevěnoval onanii. Je mi 50 let a od cca.12 let s malými přestávkami onanuji. To je co? A místo abych toho promarněnýho času litoval, tak mě to teď naopak vzrušuje, co jsem za těch cca.38 let vystříkal semene při onanování.

Vláďa (Čt, 19. 9. 2013 - 05:09)

Někdo řeší problémy chlastem, práškama a nevím čím ještě, já to řeším onanováním ale dost mě to vyčerpává ale maximálně mě to vyhovuje, protože si nedovedu představit, že bych nemohl prožívat ty příjemný pocity při onanování.Normálně bych se o tom styděl psát, teď jsem strašně vzrušen tak sem ten příspěvek napíšu. Jen co se udělám, tak bych to nejraději smazal ale za hodinku už zase budu chtít znova onanovat a při nejbližší příližitosti, jak budu mít volno začnu znova onanovat. A tak pořád dokola.

Reklama

Přidat komentář