Reklama

Častá onanie

Anthea (Út, 8. 10. 2013 - 19:10)

Antheo, co 3 dny bez...Ješte ne. Ješte mne to teprve čeká. Už se nevím dočkat. Júúúj, to bude zase..

Vláďa (Út, 8. 10. 2013 - 16:10)

Hele nic neomezuj, jen si...Antheo, co 3 dny bez rodičů, už to proběhlo, nebo se ještě na to chystáš?

Jirka (Po, 7. 10. 2013 - 09:10)

Jirko dva krát denne je moc...Divný je Antheo,že orálně,rukou,nebo občas i do zadečku to jde bez problému a až moc rychle a do NÍ se prostě neudělám.I přítelkyně je z toho nervózní,má pocit,že je to její vina.Nevím co s tím,nemáte někdo podobný problém?

honza (Ne, 6. 10. 2013 - 20:10)

lidi, raději mám tělo na tělo. Ale v životě to vždycky tak nejde. Tak si to alespoň představuju a pak je ruka tam... Ale není to ono. Jsme tu jen jednou, chce to asi víc odvahy. Já bych to zrovna chtěl

honza (Ne, 6. 10. 2013 - 20:10)

Jirko dva krát denne je moc...to jsem nevěděl, že holky mají taky svrbění. Ale je to příjemný, kdyby se člověk nestyděl tak se tulí ke každý která se mu na ulici zalíbí

honza (Ne, 6. 10. 2013 - 20:10)

Heleďte na me to prijde kdykoliv, když neni po ruce kamarádka, tak musím sám

Anthea (Pá, 4. 10. 2013 - 18:10)

Jirko dva krát denne je moc málo i na mne a to jsem holka. Samozřejmě, že jsou dni kdy je toho míň, jindy zas víc, ale jednou denne je u mne pouhé životné minimum i kdyby čert na kose jezdil. Kluci ve tvým věku se prej mydlí i šest krát denne, tak máš co dohánet. Vy kluci to máte stejne jednoduhší, co má delat chudák holka se svým chtíčem..

Jirka (Pá, 4. 10. 2013 - 07:10)

Hele nic neomezuj, jen si...Díky za radu Antheo,je mě 17 a musím to mít i dvakrát denně a s přítelkyní se vidím dvakrát týdně a to bych nevydržel bez masturbace!Už ani netrvá na ochraně a stejně to nejde.

Anthea (Čt, 3. 10. 2013 - 22:10)

Hele nic neomezuj, jen si pěkne užij. Koneckonců neznám ani lepší antikoncepci a jěšte k tomu zadarmo. Panimáma si taky přijde na svý, tak jaképak copak?!
Naši jedou příští týden do Vídne na 3 dni, to teprve tá moje micinka neco zažije..

Jirka (Čt, 3. 10. 2013 - 18:10)

Kluci, nemáte pak potíže...Máš pravdu,téměř nikdy se neudělám,musí mě dodělat rukou.Vůbec mě nenapadlo že by to mohlo mít spojitost.Trochu to omezím.

ne (Čt, 3. 10. 2013 - 11:10)

Kluci, nemáte pak potíže...Zdržování na hraně při onaniii, by měla být pro muže pak při styku spíše výhoda. V lepším případě může tak snad trochu kontrolovat délku styku. Jinak souvislost onanie s plešatěním považuji za maxi blud.

Ivan (Čt, 3. 10. 2013 - 09:10)

Kluci, nemáte pak potíže...Pokud masturbuje denně a to až několikrát,je to chorobná závislost a může se stát,že při klasickém sexu se ženou nemůže dosáhnout orgasmu.Občasná masturbace to nijak neovlivní.

Leoš (So, 28. 9. 2013 - 16:09)

Kluci, nemáte pak potíže...Někteří potom mají problém dosáhnout vrcholu při sexu s dívkou, já ne :-)

Anthea (Pá, 27. 9. 2013 - 22:09)

Kluci, nemáte pak potíže se udelat pak, když jste z dívkou? Četla jsem, že když se to moc prodlužuje a kluk je zvyklej se udelat pouze svým spůsobem, mejvá pak často potíže pri samotném milování. Je to pravda?

Dnes jsem šla městem a spomela si na svou kamarátku, která tvrdí, že mužům vypadávaj vlasy od častého honění. Když jsem se pak kolem sebe rozhlédla zjistila jsem, že kolem mne jsou samí "plešouni" a začala jsem se nahlas smát. Nejspíš jsem musela vypadat jak pitomá. :)

Leoš (Pá, 27. 9. 2013 - 22:09)

Antheo, myslel jsem to tak,...Dlouhé honění "těsně na hraně", to znám :-)

Anthea (Pá, 27. 9. 2013 - 14:09)

Promiň Vláďa, myslela jsem, že si holka.

Michal (Pá, 27. 9. 2013 - 09:09)

Já onanuji také často,i když ta intenzita je velmi různá.Jsou dni kdy si nehoním vůbec,většinou se ale aspon 2-krát za den udělám.Někdy však přijde období kdy honím i 7-8 krát za den,mám při tom orgasmus úplně vždycky,i když s přibývajícími vyvrcholeními se síla výstřiku zmenšuje a postupně sperma spíše vytéká než že by stříkalo.Ty počáteční orgasmy jsou sice dobré,ale ty které přijdou potom jsou doslova úžasné,prochází to celým tělem a v té chvíli je to ta nejsuprovější věc na světě.Ovšem schází mi někdo kdo by se na mě přitom díval jak si to dělám,miluju totiž publikum,myslím samozřejmě v soukromí.Příliš mě to nebaví sledovat svůj výstřik a orgasmus jen sám,bylo by super mít diváka.

Vláďa (Čt, 26. 9. 2013 - 21:09)

Láďo, taky ti to ve vnitř...Antheo, myslel jsem to tak, že prostě veškerý volný čas věnuju onanování.Orgasmů mám rozhodně míń nežli ty, ženská může mít bez problému několik orgasmů za sebou. Já si ho honim těsně na hraně třebas celej den a k orgasmu se záměrně nepřivedu abych mohl onanovat i druhý den. Ale pak to stojí za to!

Vláďa (Čt, 26. 9. 2013 - 20:09)

Láďo, taky ti to ve vnitř...Antheo,já bohužel nemám kliťák, tak tohle nedokážu posoudit.

Anthea (Čt, 26. 9. 2013 - 09:09)

To s tím vypouštením bylo myšleno jenom obrazne. Třeba napětí a tak. Já když se udelám jednou, tak jsem pořád ješte vzrušená a chci to znovu. Pak se stáva, že je toho kapánek víc; nebyto to po prvé..
Leošku opravdu ti na tvúj dotaz neumím odpoviedet. Když začnu a jsem hodne nadržená, tak ten první příjde dosť rychle, ale není tak intenzivní jako ty další.
Jinak dík za pochopení kluci.

Reklama

Přidat komentář