Reklama

Častá onanie

Luděk (Čt, 4. 7. 2013 - 13:07)

Já se nechal vykastrovat a honim tak jednou týdně. Dřív to byla i několikrát denně.

kluk 19 (St, 3. 7. 2013 - 14:07)

A kam si se vystříkal do...Já abych to měl jednoduší s uklidem semene, tak si ho honim se šprckou a vystříkám se do ní a pak to jenom stáhnu a vyhodim.

kluk 19 (St, 3. 7. 2013 - 14:07)

Ja si to do obrizky delal tak...A kam si se vystříkal do knížky nebo kam?

kluk (St, 3. 7. 2013 - 14:07)

Ja si to do obrizky delal tak ze jsem si klekl a knizku s jemnymi rohy a pevnym obalem jsem si dal na predkozku. Zalud byl zatazeny dovnitr. Pak jsem zaklekl a delal presny pohyby a pak jsem se udelal. Ted uz je to klasika. Jen ruka a kdyz je doma pritelkyne tak s ni.

atlet (St, 4. 11. 2015 - 15:11)

Já jsem taky pořád při...I já jsem stéle při chuti. Je mi 64, už moc nestříkám, ale vydržím se dráždit hodně dlouho. Je mi to moc příjemné.

M (St, 4. 11. 2015 - 09:11)

ahoj, já to cítím stejně,...Já jsem taky pořád při chuti a je mně 56. Kolikrát za ty tři hodiny vysemeníš? Nebo se jen dráždíš?

petr (Út, 3. 11. 2015 - 22:11)

Mě je 56 a i tak honim min....ahoj, já to cítím stejně, honím si ho řeba 3x denně a je mi 58 jsem stále strašně nadrženej, no hrůza, dnes jsem byl v bazénu a doteď si ho tu už asi tři hodiny honím

Anthea (Pá, 9. 10. 2015 - 16:10)

Častá masturbace je...Taky nesouhlasím. Můj muž dělá venku a domů chodí jen někdy. Tak co mám dělat? Rozvézt se a najít si jiného? Jenomže já ho mám ráda a ten chlap mi za to čekání stojí. Oba víme že to bude jednou lepší, to je pravda, jenomže pro mne je odříkání cizí pojem. Tak místo toho abych stlala postel někomu jinímu a riskovala pak rozvod, radši se vymrskám sama. A to tak často jak potřebuji. A když je to pět krát za den, tak ať

simeone (Pá, 9. 10. 2015 - 10:10)

Moje potřeba sexu je taky větší než u manželky.Naprosto normálně onanuju před ní.Ještě mně podá i kapesník abych si utřel semeno.

Mara (Pá, 9. 10. 2015 - 10:10)

A i před manželkou?Já bych řekl, že onanovat lze dle chuti. Pokud je chuť a vede to k orgasmu, myslím že je to v pořádku. Pohlavní žlázy jsou trénované a o tom to je. Já klidně pohoním i před manželkou. Líbí se nám to.

Jakub (Pá, 9. 10. 2015 - 10:10)

I když žiji v dá se říci...A i před manželkou?

atlet (Pá, 9. 10. 2015 - 09:10)

Častá masturbace je...I když žiji v dá se říci spokojeném manželství, tak moje potřeba sexu byla vždy větší než manželčina. Ten rozdíl se ještě zvětšil když se dostala do přechodu. A tak mám v podstatě 2 možnosti. Buď si najít nějakou ženu pro soulož, nebo onanovat. Zvolil jsem tu druhou.

Jakub (Pá, 9. 10. 2015 - 07:10)

Častá masturbace je...Ženatý nejsem a s dívkou jsme na začátku vztahu. Co by teda podle tebe měl dělat mladý kluk nebo holka, u kterých se už sexuální pudy nastartovaly a pravidelný sex mít nemůžou. Asi i v manželství se často sejdou dva s různou chutí na sex, pak je onanie to nejlepší řešení. Asi nejhezčí je když, když so to ten náruživější dělá před partnerem.
Ale moc onanie fakt škodí, ne nějak tělesně...ale ukrádá to spoustu času. Naučil jsem se si to dělat denně, pravidelně, zhruba ve stejnou dobu. Je to u mně součástí večerní hygieny, krásně se po tom usíná...a mamku neotravuju flekama na prostěradle od polucí. Spát v pyžamu nesnáším. Jistě, i někdy během dne se objeví podněty, které mně k tomu dostanou. Ale to je u mladých, normálně vychovaných lidí, bez hloupého studu, morálních či dokonce náboženských zábran asi normální a pochopitelné.

Hela (Čt, 8. 10. 2015 - 21:10)

Častá masturbace je špatná. Má se souložit a nepropadat hříšné masturbaci. Žijte v manželství a máte klid. Musíte se ovládat a umět si odřeknout pochybné pokušení.

Simeone (Čt, 8. 10. 2015 - 20:10)

Dobře vědet že stáří...Ano jsem na tom taky tak jak píšeš.Taky si ještě vyhoním protože cítím že to nebylo ono.

Anthea (Čt, 8. 10. 2015 - 20:10)

Antheo, to je tak krásně a...Dobře vědet že stáří má taky své půvaby...
No to víš bez onanie se žít prostě nedá, to je holý fakt. Má přítelkyně se mi nedávno svěřila že už si to přez měsíc nedělala. Nevím jesli nelže ale pravdou je že ona je mnohem klidnější Já to nemám dva dni a už se mnou nejde vydržet...

Ale zajímavé na tom je, že i když je můj muž doma a řádne souložíme, není to přesne ono. Stává se, že když je pak potom, jdu do koupelny a tam se jěšte dodělávam. Jako když si po oběde dáte jěšte jeden dort.
Nejde o to že by mi ten můj nestačil, jen to prostě není přesne ono. V tomhle tom jsem dost nároční a nejspíš to jiný už nebude.
Taky jste na tom tak?

Bzundislav Honi (Čt, 8. 10. 2015 - 18:10)

Oanuju už asi 8 let... ja se zbláznim, ja onanuji každou hodinu, veškole, doma, v tělocvičně, porad te mi co mám dělat, mám se zastřelit rohlíkem

dědek (Čt, 8. 10. 2015 - 15:10)

Je pravda, že semene už...Tak já si na množství semene nemohu stěžovat. Snad naopak. :-) Je fakt, že za tři hodiny honičky se neudělám, nevystříknu, ale pak to přijde a v posteli, když si to pustím na břicho, mám semene plné břicho až to teče, když to stříknu ro ruky, tak plnou dlaň. Někdy mi toho spoustu ukápne na zem, kde je koberec a to pak mám práci s úklidem. Ale je to nádhera. Někdy to prostě s tím ubrouskem nestihnu zachránit. :-)

Simeone (St, 7. 10. 2015 - 20:10)

Je pravda, že semene už...Taky to tak mám. Množství semene není rozhodující, důležitý je kvalitní orgasmus a ten mám.

atlet (St, 7. 10. 2015 - 17:10)

V 60 je 80% mužských...Je pravda, že semene už mnoho nevystříkne, ale k suchému orgasmu se dokážu přivést vždy.

Reklama

Přidat komentář