Reklama

Muž v dámských botách

Dušan (Ne, 4. 1. 2015 - 15:01)

To je super přístup:-) Já...Už jen tím, že tak vyrůstá si dělá psychickou obranu, a fracci ve škole si můžou najít jakoukoliv jinou šikanu. Já vyrůstal s rovnátky, brýlemi, "starým" tátou a vše bylo v ´91 posměchem vůči mne ve škole. Takže, kdo chce psa mlátit, vždy si hůl najde.

Honza (Ne, 4. 1. 2015 - 01:01)

To je super přístup:-) Já si taky myslím, že jsou to jen boty a nechápu proč s tím tolik lidi dokáže ostatním znepříjemňovat život. Ale já osobně bych se trochu bál, aby se mu děti ve škole (školce) nesmáli když jim řekne, že tatínek dámské boty a on se nestal terčem šikany. Některé děcka dokáží být dost zákeřné. A jak Tobě dlouho trvalo, než jsi se úplně dokázal oprostit od blbých keců jiných lidí a vůbec je neřešil?

Dušan (So, 3. 1. 2015 - 16:01)

oprava-puritán

Dušan (So, 8. 6. 2013 - 12:06)

No, jde o to, že si nohy, teda hlavně kolena huntuju i na kole, poněvadž dost jezdím. Jiní hodně běhají a nići si tím i záda. A k vyvrtnutí. Zastávám názor, že na mhd neběhám, ze zásady nikdy. Ani v teniskách.

Dušan (So, 3. 1. 2015 - 16:01)

Dušane, ví o Tvé zálibě...Ten s tím vyrůstá a nepřijde mu to, vžtyď jsou to jen boty. Vychováváme ho, ať se nechová jako blbec-purista

Honza (So, 3. 1. 2015 - 13:01)

Dušane, ví o Tvé zálibě Tvé děti? Tuším, že jsi už dříve psal, že máš syna. Jak ten se na to tváří?

Měl (So, 8. 6. 2013 - 07:06)

jsem kdysi pánské polobotky na zvýšeném podpatku, po prvním zvrtnutí nohy při dobíhání tramvaje šly do popelnice. Pokud si hodláte zrasovat nohy choďte ve vysokých podpatcích. Snad pouze chvíli se producírovat...

Mira (So, 8. 6. 2013 - 00:06)

Vem si kalhoty s dlouhýma...Opravdu je nejlepší vzít si dlouhé kalhoty a kochat se případnými reakcemi a pohledy ostatních kolemjdoucích. Myslím, že každý kdo začínal nosit podpatky, to takto zkoušel.

Dušan (Pá, 7. 6. 2013 - 12:06)

Vem si kalhoty s dlouhýma nahovicema až na zem a hurá na procházku, tak jsem začínal. Teď už mám všechny na háku. Se podívej, jak všichni chodí oblečení. Tvař se, že máš normální obuv a 80-90 procent lidí kolem si ani nevšimne, a když, tak stejně nic neřeknou. Vždyť jim nic do toho není.

tomik (Pá, 7. 6. 2013 - 11:06)

Tomu sa divím, pretože ja...Nemate nekdo nejakou radu, jak prekonat "strach" a vyrazit na ulici v damskych botach? Mam doma uzasne drevacky na 5cm podpadku a nejak se nemuzu odhodlat..:(

BT (Ne, 21. 12. 2014 - 22:12)

Koupil jsem si jedny polecenske a jedny sportovni balerinky.Sportovni mam prvni a koukam jak jsou pohodlne,silnejsi podrazka-prakticke a pekne.Spolecenske jsem si vzal hnedka do obchodu,ale vubec nikdo si nevsiml.

dagino (Ne, 14. 12. 2014 - 17:12)

...sú malé !

Dušan (Pá, 12. 12. 2014 - 18:12)

...vypadají úžasně, ale já už bez podpatků nechdím, vyjímečně.

raknel (Pá, 12. 12. 2014 - 12:12)

Plně souhlasím s Pavlem. Je...http://de.aliexpress.com/item/2014-Sreet-PUNK-Rock-TOP-COOL-MEN-S-High-Knee-Equestrian-Cowboy-Riding-Army-long-boot/1899687609.html

Michal (Čt, 4. 12. 2014 - 09:12)

...Tak ty vypadaji docela dobře. Já kupuji boty v Deichmannu

dagino (Út, 2. 12. 2014 - 18:12)

http://www.pegazimielski.pl/pl/p/Kozaki-typu-oficerek-w-kolorze-czarnym-nr-wzoru-40161/808
V týchto behám od rána po meste. Dodacia doba cca 30 dní, kvalita dobrá.

Huml (Út, 2. 12. 2014 - 17:12)

Koupil jsem si stejne baleriny,ktere uz mam,diky sleve-jsou uzasne pohodlne a celkem obycejne,tmave,bez zenskych zdobeni.Vlastne takove cvicky-idealni na leto na ven.Zahledl jsem je dokonce na zenach a obe byly takove otyle,takze i me dobre sedi na vetsi noze.

tom (Čt, 16. 5. 2013 - 06:05)

Pěkný , ale jen trochu dát...omlouvam se překlep sem sem

Jarda (Po, 1. 12. 2014 - 13:12)

Plně souhlasím s Pavlem. Je prosím možné dát info, kde se dají jezdecké boty koupit, uvažuji o nich.

pavelS (Ne, 30. 11. 2014 - 17:11)

Ještě by mě zajímalo. Jak...Do kozaček nosím jedině silonky, od 40 DEN do 200 DEN, se silnějšíma bych se nevešel. A kozačky nosím zcela běžně,teď každý den do práce i na jednání, všichni si zvykli a berou to jako fakt. Pravda jsou to takové ty jezdecké bez podpadku, ale úzké džíny mám zastrčené do nich, takže jsou rozhodně vidět. Přidejte se a bude nás víc, třeba to výrobci pochopí a nebudu muset vyhazovat hromadu peněz za ručně šité nebo si složitě vybírat v nadměrné obuvi.

Reklama

Přidat komentář