Reklama

Muž v dámských botách

xmilan (St, 19. 11. 2014 - 08:11)

a není to Tvá chyba? Máš...Znáš, neznáš, tohle se ti může přihodit kdekoli. Lidi si všímají co máš obuto a buď se smějí, nebo to komentují, ale když máš problém, tak to nikdo nevidí.

Dušan (Po, 17. 11. 2014 - 22:11)

Taky jsem včera vyrazil v...a není to Tvá chyba? Máš v tom chodit tam, kde to znáš.

xmilan (Po, 17. 11. 2014 - 18:11)

Dnes jsem opět, jako každý...Taky jsem včera vyrazil v nových lodičkách. Jezdím do jiných měst, abych ušetřil známý děsivým pohledům, jenže jsem potkal nějaké tři cikány a oni se vydali za mnou a sprostě vykřikovali. Chtěl jsem přidat do kroku ale,lodičky o číslo menší s 12cm podpatkem mi to moc nedovolovali. Naštěstí jsem měl docela blízko auto, v závěru jsem už běžel, ale nohy mě bolí ještě teď. Uf!

xmilan (Po, 17. 11. 2014 - 18:11)

Čau, proč se ptáš?

hheels (Po, 17. 11. 2014 - 10:11)

Zdravím - xmilan, odkud jsi?

Dušan (Ne, 16. 11. 2014 - 19:11)

Dnes jsem opět, jako každý den ,provětral své podpatky. Pár primitivů se nahlas smálo. To mě vždycky ještě víc nabije energií k další procházce na šteklích. Jen primitiv dává najevo své emoce.
Tak hurá na podpatcích ven!!!

Kocour (v dámsk (So, 15. 11. 2014 - 14:11)

Ačkoliv jsem muž tak již...Taktéž nosím dámské boty. Poprvé jsem ukradnul ve školce sandálky své spolužačce Janince v pěti letech, nazul si je a utekl ze školky. To bylo ještě za hlubokého totáče kdy se ještě školky nezamykali, ale dodnes nezapomenu na ty pohledy dospělých kolemjdoucích. Tahle vášeň mě však nepřešla, nýbrž sílila. Na prvním stupni ZŠ jsem obdivoval dívčí střevíce, až teprve na měšťance asi ve 13 letech jsem se odvážil a odcizil z vedlejší šatny hned dvoje krásný střevičky, doma jsem je ukryl v kůlně na zahradě a potajmu se občas jimi kochal a nosil je. Na SŠ jsem si tajně zkoušel boty jedné mé spolužačky, která měla číslo boty stejné jako já, ale zničil jsem jí asi tím troje boty, protože jsem měl širší nohu než ona, měl jsem kvůli tomu výčitky. Na VŠ jsem si netrufnul, tak jsem chodil do Obuvi a tam se kochal, hladil ručkou boty, ale nezkoušel. Až když jsem si začal vydělávat, začal jsem nakupovat dámské boty s tím, že je to pro mou (neexistující přítelkyni, milenku, ženu) a nosil jsem je doma, snad všechny druhy bot na které si vzpomenete. Mám slušnou sbírku - asi 2 000 párů, některé jsou v dezolátním stavu tím stářím a nošením, ale nechávám si je z nostalgie a taky hezky "provoní" interiér i okolní "exteriér", dýchá z nich doba starých časů, mého mládí. Teď už takto neblbnu, jelikož jsem na invalidním vozíku. Ale dámské boty jsou pořád má velká láska, která nikdy neskončí.

Dušan (So, 15. 11. 2014 - 14:11)

Se to lehce řekne, jako že...Ano, do práce v tom taky nechodím. Za 1. jsou tam samí chlapi a za 2. bych si je zničil, poněvadž je tam špinavé prostředí. Ale všude jinde, na procházky ,na nákupy, k rodičům, všude jinde je nosím.

xmilan (So, 15. 11. 2014 - 08:11)

Ještě by mě zajímalo. Jak tady muži píší, že nosí rádi dámské boty, tak jestli do nich nosí taky silonky. Já nejraději nosím dánské sandále, nebo lodičky s min. 10cm podpatkem a bez silonek, nebo v ponožkách mi to je nepříjemný. V zimě do kozaček, taky jedině silonky.

xmilan (So, 15. 11. 2014 - 07:11)

Se to lehce řekne, jako že bych na podpatcích chodil do práce a všude? To je krásná představa, ale k tomu se bohužel neodvážím.

Dušan (Pá, 14. 11. 2014 - 13:11)

Trochu vám závidím....Když už se to o Tobě ví, tak je nos. Časem se okolí přizbůsobí, resp. Ty si zvykneš a budeš mít všechny na háku.

xmilan (Pá, 14. 11. 2014 - 13:11)

Trochu vám závidím. Nedokážu se srovnat s tím, že by se o mě vědělo, že nosím vysoké podpatky. Nosím rád velmi vysoké podpatky, už se mi stalo, že jsem potkal někoho známého a vím, že se to o mě povídá, ale stále se to snažím skrývat.

matus (Čt, 13. 11. 2014 - 16:11)

Mam na teba otazkuJenda napis mi na [email protected]

matus (Čt, 13. 11. 2014 - 16:11)

mě v podstatě poslední...Mam na teba otazku

jenda (Po, 10. 11. 2014 - 10:11)

mě v podstatě poslední dobou ani nic jiného než nosit dámské boty nezbývá. Výrobci nějak změnili číslování pánských, před delší dobou jsem nosil velikost 42, běžně v pánském k dostání, před pár lety jsem už musel kupovat 41 a teď už kupuju vyloženě 40 (jediná vyjímka je snad merrel, kde mám dobré 41 a adidas) a klasické conversky chuck nosím 39, tady naštěstí problém není. Bohužel ale například klasické kožené kotníkové boty v čísle 39 neseženu....a zrovna ty se dělají jakoby větší, takže 39 (možná 38) by byly akorát.

dagino (Ne, 2. 11. 2014 - 18:11)

A nosíte ty boty skrytě pod...nosím ich pod nohavice, ale nezakrývam, nohavice sú normálne pre nepodpätkové boty, takže podpätok vidno. Klopanie som ale odstránil gumou.

Dušan (Ne, 2. 11. 2014 - 18:11)

A nosíte ty boty skrytě pod...To, že jsem se snažil skrýt podpatky, to už je dávno. Teď mi jsou ostatní ukradení. Prostě nosím co nosím a hotovo.

Honza (Ne, 2. 11. 2014 - 17:11)

A nosíte ty boty skrytě pod kalhotama nebo tak, že jsou normálně vidět? Při chůzi na podpatcích je pořád slyšet klapot, takže samotné zakrytí nic neřeší.

Dušan (Ne, 2. 11. 2014 - 16:11)

pocit je skvelý, hlavne ak...Nádherné botičky, ale nejsou na normální nošení, já chodím na podpatcích denně a všude, tak opravdu-nádherné, ale jen slavnostní.

dagino (Ne, 2. 11. 2014 - 15:11)

Ve všem máš pravdu. Jen s...mať tak veľkosť nohy čo sa zmestí do bot od DEIMANNA ...

Reklama

Přidat komentář