Reklama

Muž v dámských botách

Informator (Čt, 19. 2. 2015 - 20:02)

Co si myslíte o těchto botách: en.butyjana.pl/women/trainers/reebok_studio_beat_low_v_j95846.html ? Ani moc jako dámské nevypadají, že?
Já jsem zde otevřel dříve téma, Nike Carico High. Jsou to boty sportovního ražení. Další otázka do diskuze, jak moc vypadají jako dámské? Jestli dámštěji nevypadají tzv. koně?
Nemáte někdy pocit, že některé boty jsou dámské jen z vůle markeťáků?

franta (Čt, 5. 2. 2015 - 17:02)

Muži patří pánské a...podle toho co tvrdíš, když někdo vyrobí pánske holínky na deseti centimetrovém podpatku, tak je budeš nosit. Hlavně aby bili ušité na pánském kopytě.
https://www.flickr.com/photos/12126648@N07/galleries/72157633260995193#photo_6823150122

Pepo (Čt, 5. 2. 2015 - 13:02)

A na to jsi přišel úplně...Dámské boty na vysokém podpatku (lodičky, kozačky, sandále) nosím 30 let, velikost mám 43 a nějak mi úplně uniklo, že se do nich špatně vleze. Na to se budu muset zaměřit :)))

Pepo (Čt, 5. 2. 2015 - 10:02)

A na to jsi přišel úplně sám a nebo ti někdo při tom radil? Protože na tak blbou odpověď musel přijít jedině někdo s IQ houpacího koně !

I (Čt, 5. 2. 2015 - 00:02)

Přiznejte se, koho z vás jsem včera a předevčírem potkal v Avionu a ve Vaňkovce v Brně? černé brýle, černé boty s platformou a na vysokém podpatku?

jirka (St, 4. 2. 2015 - 21:02)

Muži patří pánské a...Jsou I damske v nadmernejsi velikosti. Napr. V Deichmanu .

Pepa (St, 4. 2. 2015 - 21:02)

Muži patří pánské a ženě dámské boty, vyjímka jsou pracovní a vojenské. Chlap má větší nohu do dámských se špatně vleze.

Krysp (St, 4. 2. 2015 - 19:02)

A co na to prodavačky? Ne vždy si prodavačky všimnou. A lehké upozornění, že jsou boty jsou dámské je u profesionála na místě. U některých věcí oblečení někdy sám nevím že je dámské. Je pak na každém, jestli to i pak chce nosit. Vždyť dnes jsou na dámském třeba i černé lebky lebky - a to není nijak rockerské oblečení či obuv. kdo by to kdy čekal.

Jirka (St, 4. 2. 2015 - 09:02)

Pro Pepu. Pokud jsi...Dano, jsi vzácná výjimka..pokud jde o Tvůj postoj k dámským botám u Tvého partnera.

Přeju Ti mnoho hezkých chvil..:-)
A doufám, že příležitostně zase napíšeš.

Jirka

Dušan (St, 4. 2. 2015 - 08:02)

A co na to prodavačky? Jednou mi prodavačka říká: To jsou ale dámské boty, a já na to: ale jsou pěkné ,že. Tak se v tom už víc nešťourala.

Pavel (Út, 3. 2. 2015 - 22:02)

A co na to prodavačky?

Krysp (Po, 2. 2. 2015 - 18:02)

Ahoj,
taky nosím občas...A zkoušíš si lodičky v obchodě? Já ano.

Pavel (Po, 2. 2. 2015 - 00:02)

Ahoj,
taky nosím občas lodičky a taky občas koupím blbou velikost. Takže pokud máte někdo zájem - černé lakovky na jehle, cca 42_43, a klasické černé lodičky na 6cm podpatku od Deichmana, napište na [email protected].
Podpatkům zdar :-)

dagino (Ne, 1. 2. 2015 - 15:02)

Vysoké boty nosím do lesa a...Ak sú toto http://www.nadmerka.sk/damska-obuv/jesen-zima/vysoke-cizmy/-p53 vysoké boty, tak nosím vysoké boty. Ak sú to kozačky, tak nosím kozačky. Dámska obuv mi nevadí, mám úzku nohu. Keby šili takéto čižmy pre pánov, možno by som nosil pánske.

Pepa (So, 31. 1. 2015 - 17:01)

Vysoké boty nosím do lesa a chodím v nich na veřejnosti. Nenosím však kozačky, protože ty jsou pro ženy a chlap je neobuje a vypadá divně. Nosím kožené vojenské holínky i jezdecké boty a nosit boty opačného pohlaví mne ani nenapadne. Možná, že v těch co nosí dámské boty je kus ženské, zkrátka tvčka apod. Zkrátka odchylka od normálu.

Dana (Pá, 30. 1. 2015 - 16:01)

Pro Pepu. Pokud jsi normální chlap, tak ze začátku, když si vemeš dámské boty, tak ti to s klackem asi něco dělat bude. Manžel nosí výhradně kozačky a to od podzimku do jara, jiné boty nechce a když ho pošlu na nákup v kozačkách a ještě mu řeknu, že mu k tomu sluší černé bavlněné legíny a vezme si je s kozačkama, tak potom naše milování opravdu stojí zato. Nekecat a vyzkoušet.

xxx (Čt, 29. 1. 2015 - 15:01)

Damsky boty nenosim ale jednou jsem mel na sobe holinky svy holky. Kdyz jsme byly na vychazce,tak mi cestou zpet rekla,ze ma spoceny nohy a ze uz ji boli z holin. Tak si vzala moje kecky a ja jeji holiny. Co bych pro ni neudelal. A byl to vzlastni pocit ale jinak bych je nenosil.

Dušan (St, 28. 1. 2015 - 20:01)

Hodilo by se tu shrnout,...Dobrá tedy, Deichmann sice zní levně, zato má obuv, která mi drží a nerozpadá se, nýbrž je přizpůsobivá noze, mám cca 25 párů, kdo nevěří, pošlu foto. Sexystore.cz má pěkné a odolné botičky, Andypola má vééééééééééliký výběr, ale drahý a néééééééé moc pohodlné boty. Jsou takové, no plastové, Deichmann je pro mne příjemnější.

Informator (St, 28. 1. 2015 - 14:01)

Hodilo by se tu shrnout, jaké obchody, prodejny a e-shopy navštívit a jakým se raději vyhnout.

Karel (Út, 27. 1. 2015 - 23:01)

Chci se zeptat zde...Jo, kozacky nad kolena jsou super. Mam jedny navic. Jsou to 42 a maji podpatek 13 cm. Bez platformy. Bez zkusenosti se dlouho neda vydrzet. Jestli nekdo chcete, tak je prenecham za rozumnou cenu. [email protected]

Reklama

Přidat komentář