Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

rick (So, 17. 11. 2012 - 19:11)

proc tady resite takove picoviny? co takhle zustat u puvodniho tematu?!

pokud jde o to, jestli se nam klukum libi pocit hezkeho klouzani v partnercine pochve potom co se do jeho holky udelal nekdo jiny, je to hodne kontroverzni otazka. myslim, ze jen hodne malo kluku tuhle vec pripusti verejne nebo pred partnerkou. faktem ale je ze to vzrusuje dost kluku a pokud prijde takova situace jdou do toho. mnozi z nas uz byli v situaci, kdy pocas sexu ve trojce melo dojit na kondom a nejak na nej nedoslo... kdyz jde o dobreho kamose nebo znameho, mnoho holek ho necha udelat se dovnitr. a mnoho kluku to rajcuje. jen nekteri to priznaj pred svoji holkou, ti sebejisti. ti slabsi nechteji vypadat jako sraci nebo buzny, i kdyz to s tim nic nema.

zijem jenom jednou, treba si uzivat jak to jde a pokud je to neohrozuje zdravi...
kdyz nekterym klukum nevadi vklouznout do kundicky kterou pred chvili vyplnil psi penis (hit posledni doby u dnesnich teenagerek) a poradne ji vystrikal, proc by mel vadit kamosuv penis a jeho sperma?

Ja (Út, 15. 5. 2012 - 06:05)

hm

Daniel (Po, 9. 1. 2012 - 23:01)

Tak to já s tím problém nemám, můj první sex byl asi kolem 20 minut a nedělá mi problém vydržet jak dlouho chci, krom pár výjimek, kdy vážně jsem hodně vzrušenej a jsem po 10 minutách...

Slavomir (Út, 29. 11. 2011 - 21:11)

Muzu se zeptat proc v sexu...Ja som tiež vydržal krátko, maximálne 1 minútu. Ale natrénoval som si oddialenie ejakulačného reflexu pomocou techniky "stop-štart" a "techniky stláčania" penisu. Vydržím asi 15-20 min., možno viac.

donao (Út, 29. 11. 2011 - 20:11)

Zkus se podívat na http://www.freesexshop.cz/?ref=fAcVe00001

carlos (Po, 28. 11. 2011 - 09:11)

Muzu se zeptat proc v sexu...V sexu vydržíš tak "málo" protože příroda preferovala rozmnožování, plození. Proto tě nutí po zásunu do pochvy poměrně rychle vystříknout. Nic není ponecháno náhodě. Kdyby to trvalo moc dlouho, mohl by sis to pak taky rozmyslet a nedošlo by k přírodou naplánovanému a upřednostněnému oplození.

jáá (Po, 28. 11. 2011 - 01:11)

Taky vydržim málo a hned...proč me po sexu bolí varlata??

Aleš (Ne, 27. 11. 2011 - 20:11)

Muzu se zeptat proc v sexu...Taky vydržim málo a hned stříkám, obzvlášť když mám penis v pochvěmám penis strašně vzrušivej.

Michal (Ne, 27. 11. 2011 - 19:11)

Mám na tebe chuť Mari.Muzu se zeptat proc v sexu vydrzim tak malo??

Martin (So, 26. 11. 2011 - 13:11)

A ten Jánošík byl teda první nebo až druhý?

Janošík (Čt, 24. 11. 2011 - 13:11)

Jánošík, rovnako ako po česky. :-)

pro zajímavost (Čt, 24. 11. 2011 - 13:11)

Jak se tedy píše správně Jánošík po slovensky? Nezasahuji do vaší diskuse, jen si chci doplnit vzdělání:-)

Janošík (Čt, 24. 11. 2011 - 12:11)

Janošík, vyjadril som...Myslieť si môžeš čo chceš. Ja si o tebe tiež myslím čo chcem. Napríklad že si loser s mokrymi snami a teraz i kokot pojebaný.

Pete (Čt, 24. 11. 2011 - 12:11)

Jednoducho sa hanbím preto,...Janošík, vyjadril som názor, že je tu množstvo mužov, čo sem píšu ich vlhké predstavy pod ženským nickom. A ty, kokot pojebaný, na to musíš reagovať urážkou na moju národnosť... inak, myslím si, že si Čech (len ten napíše Janošíííík).

Janošík (Út, 22. 11. 2011 - 19:11)

Jednoducho sa hanbím preto, že som rovnakej národnosti ako loser s mokrymi snami Pete a typický kokot Uhorčik.

Uhorčik (Út, 22. 11. 2011 - 18:11)

Ja sa zase hanbím za to, že...si typicky kokot... co ma narodnost spolocne s tym, na co si reagoval.

milan (Ne, 20. 11. 2011 - 14:11)

mě se občas stane, že se...asi máš větší potřebu než je manžel schopen uspokojit.Milenec je v sexu lepší než manžel?

HledamMilence.c (Ne, 20. 11. 2011 - 06:11)

Milence a milenky najdete na:

www.HledamMilence.cz

-------------------

ala (So, 19. 11. 2011 - 00:11)

mě se občas stane, že se do mě odpoledne vystříká milenec a krátce poté manžel. Není mi to příjemné ale stane se to. Pořád mám připravené u milence náhradní kalhotky. Ženská nikdy neví.....

honza (Pá, 18. 11. 2011 - 22:11)

Jednou se mi to stalo, že se...Letos na vodě jsme šukali holku s kámošem nastřídačku a nakonec jsme se do ní vystříkali oba, já jsem stříkal jako druhej a šíleně mě vzrušovalo semeno kámoše malinko jsem ho cítil.

Reklama

Přidat komentář