Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

lia (St, 21. 11. 2012 - 16:11)

na intru docela bezna vec. nechapu co z toho delate takovou vedu. kazda holka co tam kdy byla mela alespon jednu kamosku co to delala s vice klucinama nebo to sama zkusila. me nevijimaje.

rick (St, 21. 11. 2012 - 16:11)

cornuto- kdyz se ti nelibi "machat" se v cizim spermatu co tady delas machry? takove fajnove blaboly fakt zeru a pritom mozna ani nevis kdo kdy mrdal tvoji starou a v sem jsi klouzal ty nadhero. mozna by to pro tebe bylo docela prekvapco kdyby kapla bozskou ;)

Bibi- hele muzem se bavit i tvym stylem: ja te neurazim tak si hezky zacpi ten hajzl co mas na krku. nevim proc se stylizujes do roly mluvci vsech holek. mas snad statistiky? nebo jses vsevedouci? stejne budes jenom dalsi chlap v suknich. ja se alespon nepretvaruju kretene! a taky hovno vis :)

to bys byl(a) HODNE prekvapena proc si holciny dneska kupujou maly pesany. nebo mlade pary bez deti s hezkym labradorem. nebo co se toci na mobily a nikdy se na web nedostane.

p.jojo (St, 21. 11. 2012 - 01:11)

Já mám sex, ne s dvěma...Nelo je na to maly "podvudek" pokud mas vice zen nebo nymfomatickou zenu.
Proste predstiras jako muz orgazmus a neudelas ale udels zenu.

Nela (Út, 20. 11. 2012 - 18:11)

Já mám sex, ne s dvěma kluky, ale s dvěma muži ano, to docela často a již druhý rok. Mám milence a tak se stává občas, že když přijdu od milence a manžel je doma při chuti, tak mu vyhovím taky. Nakonec si myslím, že takových jako jsem já, je většina. Beru to podle svého okolí, kde je pár takových případů, jako já. Chlapi to mají v tomto ohledu horší, neb vezme-li jim pořádnou míru milenka, nebo manželka, tak jim chvíli trvá, než se zmůžou na opáčko. To taky vím ze svého okolí a nakonec i můj milenec mi řekl, že když jde ode mne, tak se doma již na nic nezmůže.

! (Út, 20. 11. 2012 - 16:11)

A znáš už víc ptáků jak hajnej v lese! Co?

Jirka (Út, 20. 11. 2012 - 16:11)

Já to delám ze třema klukama najednou a je to prímááááá.

p.jojo (Út, 20. 11. 2012 - 13:11)

Ma znama 36 let ma nemocneho muze tento rok nevydrzela a zacala spat s kamaradem ten se zalekl ze podvadi sveho pritele a po mesici sex prerusil ona byla jednoduse receno "nadrzena" a "rozjeta" a nasla si okamzite nahradu. Po dalsim mesici kamarad aniz by vedel o druhem sokovi se vratil a ona dnes spi nastridacku s obouma chlapama.

Hanka (Út, 20. 11. 2012 - 11:11)

Radko, ono po 18 letech manželského milování přijde prostě stereotyp, a oba nás láká si to spestřit. Byli jsme ve welness, a tajně si povídali o těch nahých tělech, jako s kým by nás to lákalo. Ale ten červíček tam hlodá....

Hanka (Út, 20. 11. 2012 - 11:11)

Takže já jsem muž, žena prostě nemá právo na touhy a vášnivé představy, jen sporák a žehlení, že?

Alice (Po, 19. 11. 2012 - 20:11)

Zdá se, že nám tu řádí zahraniční návštěvníci, kteří si ještě nestačili osvojit i tu nejprimitivnější češtinu. Že by sovětští "molodci"?

. (Po, 19. 11. 2012 - 20:11)

. = k!tak to velice mýlíš

r (Po, 19. 11. 2012 - 18:11)

Radka= Radek!. = k!

. (Po, 19. 11. 2012 - 18:11)

Radka= Radek!

Radka (Po, 19. 11. 2012 - 17:11)

Ahoj Lenko, ano, bylo to bez kondomu takze do mne strikali, mam to tak radsi a kluci taky. Zalezi na tom, s kym to budete delat. Pro tebe je dulezity, aby te nenakazil a pro tveho pritele aby mu nevadilo to semeno.

Hanko, mluvili jsme to tom uz delsi dobu, tak si ani nepamatuju, ci napad to byl. S manzelem vsechno dobre prober, aby z toho pak nemel mindraky, manzelstvi je prece jenom jiny, nez jen milostny vztah, ktery mam ja. "Byt vystrikana" od dvou kluku pro mne stalo zato, byla to zmena, kterou uz jsem potrebovala.

k (Po, 19. 11. 2012 - 17:11)

Pánové, to jste opravdu nepochopili, že všechny "dámy", zde diskutující, jsou ve skutečnosti mužští, ukájející si zde svoje nenaplněné úchylky a představy?!

Hanka (Po, 19. 11. 2012 - 13:11)

Jestli je to téma na kandaulismus, ví Radka, ale sem to jistě taky patří. Radko, ta trojka s kamarádem bylo tvé přání, nebo přítele?
Manžel by to chtěl zkusit s další holkou, a na oplátku by mi i dopřál sex s dalším mužem, láká mne obojí, zároveň mám ale obavy, jaké to na nás nechá stopy.
Radko, můžeš napsat, zda to stálo za to, být vystříkaná od dvou po sobě?

Lenka (Po, 19. 11. 2012 - 05:11)

Ahoj Radko.Necháš kluky do sebe stříkat, nebo ne?Chci to navrhnout příteli, ale nevím jak by se tváříl lezt do mě když jsem od ciziho sperma.
diky

Bibi (Ne, 18. 11. 2012 - 15:11)

proc tady resite takove...Souhlasim s cornutem. Kde se pochybujes ricku. Takovy prasarny teda nedelame a nevim kde si slysel, ze je to hit debile. Pomlouvas tu mlady holky asi protoze na ne nemas. Radko tohle je tema na kandaulismus.

Radka (Ne, 18. 11. 2012 - 15:11)

proc tady resite takove...Nedavno jsem mela trojku se svym klukem a nasim blizkym kamaradem. Ten je nezkuseny, tak po predehre mne nejdriv pichal muj kluk a kamarad se dival a ucil a pak prisla rada na nej. Libilo se nam to vsem, tak v tom budeme pokracovat a priste zmeninime poradi kluku.

Cornuto (So, 17. 11. 2012 - 21:11)

Clovece ty tu pises, ako keby kazda tinedzerka sukala so psom a kazdy chlap bol cuckold. Neviem v akej spolocnosti sa pohybujes, ale nepocul som o tom, ze by dnesne dievcata sulozili so psami.
Ked zoberieme uzku skupinu cuckoldov (tu sa nazyvaju kandaulisti ale vacsinou su to honici co zenu nemaju alebo iba snivaju ze sa im kurvi) alebo tych co realne praktizuju grupac, tak mas asi pravdu. V tejto skupine to vacsine asi nevadi, ze sa machaju v cudzom semene. Ale vacsina populacie take tuzby istotne nema.

Reklama

Přidat komentář