Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Marika (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

To ne, sex s ním je až moc krásný, ale není to podle mě ideální partnerství. Málo si rozumíme ve společných věcech.

Neomlouvej se. (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

promiň, ale mám partnera....Já 3 jen s děvčaty.Proč není ideální ?
Nutí tě moc souložit..

Marika (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

promiň, ale mám partnera. Sice to není s ním moc ideální, ale jsem mu věrná a do "trojky" asi ne.

Jsi řádná čuba. (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

Já nikdy neměla, mám...Mám na tebe chuť Mari.

Marika (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

Já nikdy neměla, mám stálého partnera a nehodám nic takového NIKDY udělat. Byť jsem na to měla pomyšlení, ale realizace neproběhla a ani neproběhne. Udělá to jen s prominutím děvka.

Marika (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

Já nikdy neměla, mám stálého partnera a nehodám nic takového NIKDY udělat. Byť jsem na to měla pomyšlení, ale realizace neproběhla a ani neproběhne. Udělá to jen s prominutím děvka.

. (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

jedna.dvě.

Čubka (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

se vám to dámy tak líbí,...jedna.

Když (Ne, 10. 4. 2011 - 16:04)

se vám to dámy tak líbí, nechat čvachtat partnera v cizí mrdce - já jednou svoji načapal, poznal jsem to že měla cizího v sobě, tak jsem kývnul jedný dost nechutný šlapce co mě uháněla, ojel jsem jí obě díry a šel dom... nemyl jsem se :) a svoji starou jsem opíchal, byl to supr pocit jak se ten bordel na mým ptáku mísí s jejíma sekretama. Hned potom mě musela vykouřit, a pak dostala kopačky.

Václav (Ne, 10. 4. 2011 - 16:04)

Tak to už je vyloženě blábol.
Pochva má teplotu kolem 37 stupňů.
A je úplně jedno, jestli je v ní sperma nebo ne.

Jana (Ne, 10. 4. 2011 - 16:04)

Taky se mi to stalo když jsem byla ještě svobodná a už chodila s manželem. Byla jsem tehdy na firemním večírku a sblížila se tam se svým kolegou. Skončili jsme u něj doma a vášnivě se pomilovali. Manžel(tehdy ještě přítel) pro mě přijel na večírek hned co jsem se tam vrátila od kolegy. Chtěl se hned milovat v autě, ale já nechtěla a čekala až na doma. Tam jsem dlouho odolávala, ale rozdíl mezi nima byla max. hodina. Cítil krásné teplo jak říkal....asi to nepoznal.

muž (Ne, 10. 4. 2011 - 14:04)

Tohle je naše výhoda...Mě to nevadí, s mou přítelkiní si užívám ještě s kámošem a je to skvělé, ten pocit. Nevidím v tom problém a ona si to také užívá a o to jde, o ty příjemné pocity. Jednou přišla z večírku v náladě a byla plná, tak jsem tam ještě přidal. A komu se to nelíbí, tak je to jeho věc, mě to vyhovuje.

Tibor@ (So, 9. 4. 2011 - 23:04)

Ja mel holku co delala slapku a vzdycky takhle ke me prisla od jinejch chlapu a jeste to z ni kapalo semeno a z pusy sem ji taky citil ptaky.A mate pravdu jak se smicha semeno stou picovou stavou tak je to fakt spravne cejtit.

Dana (So, 9. 4. 2011 - 22:04)

Měli jsme s manželem jedno období kdy jsme měli menší krizi. Byla jsem s kolegyněmi na dámské jízdě a jak se vrátila skoro nad ránem domů a všimla jsem si že mi ten den večer kamarád poslal sms jestli nechci někdy přijít se podívat že se přistěhoval do stejného města a ví že tady bydlím. Tak jsem mu obratem odpověděla za chvíli byla v taxíku. Neviděla jsem jej asi tak 3 roky ale díky tomu že to s manželem bylo v té době divný tak nakonec došlo na sex.Bylo to krásné a pěkně vášnivé, udělal se do mě 3x. Už téměř ráno jsem se dostala domů a manžel se měl vracet ze služební cesty. Zavolal mi že přijede dřív a asi za 2 hodiny byl doma. Měl pro mě překvapení a hodně se snažil. Chtěl se hned milovat ale já to musela prodlužovat protože jsem se nestihla osprchovat a jen vyměnila kalhotky, které jsem ještě zapoměla na prádelním koši. Jak ty vypadaly když je měla na sobě žena co měla v sobě cizího muže asi 2 hodniy v kuse a šla domů jen nutně utřená tak to ví asi jen každá ženská..... Myslela jsem že to manžel pozná, ale jen si hned chválil jak jsem to mokrá a vlhaká holka aže mě takovou má nejraději.....chtěl jít jazykem dolů ale to jsem nedovolila a když šel do mě tak ten jeho krásný výraz a slova že tak krásně vlhkou mě ještě nazažil mě ještě více rozpálili. Ale mám trochu podezření že mu to potom asi došlo..protože se mě potom ptal jak to že jsem byla tak vlhká..

Petr (So, 9. 4. 2011 - 22:04)

Nechtěl jsem to psát nějak zle, jen chci říct, že to opravdu musí chlap poznat. Jasně, žena když je mokrá tak tam má kolem doslova takové hrudky v barvě semene, ale když to vezmete mezi prsty tak to poznáte. To jestli tam je semeno tak chlap snad pozná, ale pokud už je tam ve vnitř jen na stranách mušličky tak už nemusí. Leda ba jste s eholky nechaly lízat....

Václav (So, 9. 4. 2011 - 22:04)

Asi k tomu nečuchal, když se smíchaj piční šťávy se semenem, tak je to pořádně cejtit.

Renata (So, 9. 4. 2011 - 22:04)

Ten muj nic nepoznal.Jeste si naopak myslel ze sem tak mokra:-))

Petr (So, 9. 4. 2011 - 21:04)

Kdyby jste v sobě měli nadílku tak to poznáme. Takže penis v tonm určitě nemácháme...to by snad poznal každý že v tom klouže.

Ženská (So, 9. 4. 2011 - 20:04)

Tohle je naše výhoda pánové:-),do pipin nám nevidíte a tak nevíte jestli už v sobě nenosíme nadílku od nějakýho co se do nás udělal před vámi.A tak plno zvás se mácháte v nás v cizim semenu z jinýho samce.

Honza (So, 9. 4. 2011 - 19:04)

Martine, zažil jsem to podobně. Jak ses u toho cítil ? Já měl nejdříve zvláštní pocit, ale potom jsme na podezření zapoměl. Až za rok mi manželka po velké hádce naznačila proč to tak pěkně klouzalo a že nejsem pánem všeho tvorstva....

Reklama

Přidat komentář