Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Kill Them All (St, 6. 2. 2013 - 16:02)

Je to název alba od Metallicy, ty všeználku...

jj (St, 6. 2. 2013 - 10:02)

každý má právo na svůj názor. I nick Kill them all. Vlastně už daný nick vyjadřuje, že se jedná o člověka vysokých mravních zásad v oblasti ohledu na jiné. Škoda jen, že další z přikázání "nezabiješ" mu trošku uniká. Pro Aj neznalé "zabít/zabijte je všechny"

Takže tu je další zakomplexovaný človíček, který se skrývá za morální zásady.

Kill Them All (Út, 5. 2. 2013 - 23:02)

4.2.2013 20:57 - Milan:
A...Jediný kdo tu má očividně problém s chápáním textu jsi ty. Píšu snad něco o nucení? :D
Píšu svůj názor na téma této diskuze. A můj názor je, že je to prostě hnus jak v dnešní době skoro každý podvádí a ještě se tím chlubí. Podle mě to je neomluvitelné. Člověk má vyšší inteligenci než opice, takže si dokáže uvědomit, jak nevěrou ubližuje partnerovi, že ohrožuje jeho i sebe pohlavně přenosnými chorobami, když se vyspí s kdekým a ještě bez kondomu...
No, vlastně někteří lidi si to zjevně uvědomit nedokážou.

Milan (Út, 5. 2. 2013 - 13:02)

4.2.2013 20:57 - Milan:
A...Psal sem o seba-ovládání.

Ájina(28) (Út, 5. 2. 2013 - 13:02)

4.2.2013 20:57 - Milan:
A nuti te snad nekdo se tak chovat? Neobhajovala jsem to. Chapu, s jednou rukou v kalhotach se spatne pise a jeste hur chape obsah meho prizpevku.
Kdyz nejsi opice, proc hledas na googlu clanky o sexu s vice klukama, o spermatu a vaginach? Snad nejsi opice?
BTW Darvin by s tebou krapet nesouhlasil ;)

5.2.2013 11:07 - Kill Them All:
Dalsi hlupak. "Sracky" jsou akorat tak tve vety, protoze ja jsem nenapsala, ze nekdo nekoho k necemu nuti. Asi mas takove zkusenosti (nekdo te nutil) a odrazis si to tady. Procti si text jeste jednou, tentokrat pomaloucku pomalu, a mozna tve malinkate hlavicce s malinkatou bunkou uvntitr dojde, ze jsem psala o liberalnim chovani lidi, kteri s tim souhlasi a je to jejich zivotni styl. Nepsala jsem nic o nuceni. Tve zivotni zkusenosti se netykaji vsech lidi na svete i kdyz si to mozna myslis.

Jo, taky si neodpustim: lidi jako ty, kecalove a moralisti, dopadnou vetsinou tak, ze podvedou sami nebo o tom sni. Nebo je, krale moralky, nekdo podvede a kopne do prdele. Takze ten tvuj svet zas az tak ruzovy nebude, o moudry pane.

Kill Them All (Út, 5. 2. 2013 - 11:02)

Je celkem zabava cist, jak si...To jsou tak neskutečný s*ačky... to, že někdo má chuť zkusit sex i s někým jiným než s přítelem neznamená, že to musí udělat.
Snad jsme lidi, tak se můžem ovládat a nepodvádět, ne?

mm (Út, 5. 2. 2013 - 09:02)

Jsem vdaná a mám milence....a manzel naozaj nic neciti, ved musi byt tvoja vagina vlhka od milencovho ejakulatu, popripade z teba nieco vyteka.

Olina (Út, 5. 2. 2013 - 05:02)

Jsem vdaná a mám milence. Stává se mi že odpoledne, přes den, se do mě vystříká milenec a večer manžel. No, nejsem z toho nadšená, ale manželovi musím dát. Mám je ráda oba, a nikdy bych se nerozvedla.

Milan (Po, 4. 2. 2013 - 20:02)

Je celkem zabava cist, jak si...To je pravda, že v každém z nás je opice, ale to neznamená, že sa budu jako opice chovat.

Ájina(28) (Po, 4. 2. 2013 - 20:02)

Je celkem zabava cist, jak si tady lidicky vymysli :) Jo, chapu, delat si to u PC u vymyslenych pribehu nebo delat ze je kluk holkou je jiste pro nektere nahrazkou realniho sexu (vsichni jsme nejaci, hezci nebo mene... normalni nebo mene...) ale takhle to prehanet - to je k smichu :)

Je NORMALNI ze nekteri z nas to maji radi i jinak nez na misionare. A je taky normalni ze nektere holky vzrusuje myslenka na sex s vice klukama. Treba i najednou, nebo kdyz se pritel/kluk/manzel diva. Neni na tom nic spatneho.

Temer kazda z kamosek z intru tohle zkusila (trojku nebo sex s pritelem po jinem), nebo v baru. Kdyz se vam/nam to libi, neni co resit.

Je smutne, ze nektere lidicky tady pisi hlouposti. Ale nastesti tady najdete i nektere s realnymi zkusenostmi. Jako holka jejiz kluk ji nejprve nesmele a pak uplne odevzdane ukazal co je kandaulismus mohu rict, ze je to pro vetsinu zen prirozeny jev. Jenom kultura a vychova nam vetsinou brani, abychom mely sex s vice samci/klukama. V kazde z nas je skryta malinkata zlobiva holka, ktera by obcas rada zkusila i jine seminko nez je to pritele...

Vy, co mate realne zkusenosti, vite o cem mluvim :)

Robert (Ne, 13. 12. 2009 - 01:12)

Když jsem byl mladší a bavilo mě to trochu víc než teď, tak jsme se párkrát milovalo 2x za sebou - třeba s pauzou 15-30 minut. To jsem to v každém případě cítil, že jsem to do ženy už napustil. Skvěle to klouzalo. Otázka je, když je pauza třeba hodinová, žena někam jde, trochu to vyteče a zachytí se v kalhotkách

.. (Pá, 11. 12. 2009 - 20:12)

Jana je nadrženej zoufalec a ne ženská, honí brko při psaní - trapné..

Jana (Pá, 11. 12. 2009 - 20:12)

A proč je to nechuťárna??? Mě milencovo sperma moc chutná a manžel mě už nastříkanou taky vylízal a nic nepoznal. Tak když to chutná mě, tak proč by to nemělo chutnat jemu a je jedno, že to je sperma někoho jinýho! Pro ženu je to ale nádherný, není snad vědčí rajc.

kana (Čt, 10. 12. 2009 - 14:12)

Fero-tak mohl říct,že si to udělal rukou ne?Tak proto prázdný pytlík a basta.

* (Čt, 10. 12. 2009 - 13:12)

Ježiš, samozřejmě, že je to poznat...nebuďte naivní...a je to pěkná nechuťárna mimochodem.

fero (Čt, 10. 12. 2009 - 13:12)

Znám i opačný příběh, kdy se chlap spustil a když se večer vrátil domů,chtěla jeho žena.Když mu ho vzala do ruky cítila,že už tam byl a že stříkal. Následoval křížový výslech,tichá domácnost a žádost o rozvod.

uno (Čt, 10. 12. 2009 - 11:12)

Ahoj, ja mam podobny sen ako...Určitě nutit jí do toho nechci, jen ví, že kdyby chtěla náhodný sex, tak z toho nemusí mít strach. Ba právě naopak, mě by to jen potěšilo. A to je, si myslím, pro tu ženu taky dobré. Když bude mít náhodný sex nějaká, která má doma žárlivce, tak aby se potom bála jestli na to nepřijde. Ale takhle mi to vlastně řekne sama a bude to jen lepší...

brko (Čt, 10. 12. 2009 - 11:12)

To se dalo čekat že tohle...si kokot

ogar (Čt, 10. 12. 2009 - 00:12)

Ty jedna kurvicko :-)

Boooža (Čt, 10. 12. 2009 - 00:12)

No mě se to třeba už jednou stalo, milenec mě napustil a přítel měl strašnou chuť na sex hnedka jak jsem k němu asi za hodinu přišla.Hned mě začal lízat vášnivě a dlouho, cítila jsem jak to ze mě všechno teče. Krve by se ve mě nedořezal, ale nic nepoznal, jen jsem mu říkala jak neuvěřitelně jsem vzrušená. Ale potvrzuju, že to pro mě bylo taky snad nejvíc co znám rajcovní. Chtěla bych to tak zase někdy od přítele takhle a nejlíp hned po tom co se do mě udělá milenec.

Reklama

Přidat komentář