Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Mirek (Ne, 16. 5. 2021 - 21:05)

Moooc hezky. Taky bych te lizal

fero (St, 9. 12. 2009 - 13:12)

Jednou na venkovské zábavě jedna holčina během půlnoční přestávky stihla tři kluky. Mezi každou akcí měla pouze cigárko.
Jinak zkušený chlap projetou ženskou pozná už podle vůně a ví...

petr (St, 9. 12. 2009 - 10:12)

Tak už nějaký čas si tady...Myslím,že by to poznal..:o) Ale pokud ti bezmezně věří,tak to určo okecáš..:o))

Leník (St, 9. 12. 2009 - 02:12)

Barčo,to bych teky chtěla zažít.Krásná představa.

Lubos (Út, 8. 12. 2009 - 16:12)

Pročítám tady různé diskuze a...Ahoj, ja mam podobny sen ako ty. Tiez by som velmi chcel aby mola obcas moja manzelka sex s inym muzom. Obcas sme sa o tom doma ajrozpravali, co to aj zacali ale nakoniec sa nic neuskutocnilo. Iba velmi malo zien, tuzi po niecom takom ... A ak ju milujete, nechcete ju nutit do toho co jej ublizuje.

uno (Út, 8. 12. 2009 - 12:12)

Pročítám tady různé diskuze a tady bych si dovolil reagovat. Plno přispěvovatelů tady mají plnou hubu různé morálky a já nevím čeho ještě. Napadají tady ostatní kvůli tomu, že udělají pravopisnou chybu, že jsou Slováci a podobně. Nechápu, proč tito přispěvovatelé sem vůbec chodí a pročítají si to tu, když jim v podstatě všechno vadí. Je každého věc přece, jak prožívá sex. I kdyby to měla být šlapka, tak by to těm ostatním mělo být jedno. Je to její věc a jim tím nijak neubližuje. Ale abych přispěl k tématu - mám sen (manželka o něm ví) že bych si přál, aby má žena někdy až půjde s kamarádky na skleničku si užila někde na diskotéce s nějakým mužem a pak přišla domů a já toto vše věděl. Tato představa vzrušuje mě a s manželkou bych si to potom hezky užil. Tak a teď mě kamenujte, že jsem jiný než vy....

Lubos (Út, 8. 12. 2009 - 08:12)

Tak už nějaký čas si tady...Ahoj. Ak by sa do teba poriadne vystriekal pri milovani tvoj milenec a potom by si mala sex s manzelom - poznal by to. Vasa chut tam dole je ina ako chut semena. Viem o com hovorim. Nedovolte vtedy manzelovi aby vam robil oral ...

to je fakt síla (Po, 7. 12. 2009 - 16:12)

No,moc bych nespoléhal na to,že to ti muži nepoznají.Oni spíš ví,ale mlčí o tom.Jednou si to pohlídají a to bude tanec.

Dana (Po, 7. 12. 2009 - 15:12)

Aleno to jsi měla teda štěstí že se mi tomu ani nechce věřit. Já k tomu taky přišla v náhodě. Milenec mě vzal na oběd a skončili jsme u něj doma a když mě vezl zpátky tak mi volal manžel že na mě čeká doma že s evrátil ze služebky dřív a že pro mě hned jede. Nedalo se to zastavit a hned chtěl domů...byl pryč asi 3 dny takže když jsme přišli začal mě hned svlékat a já ještě cítila teplo ze semene jiného....byl to velký rajc a tak jsem předehru prodlužovala a manžel se potom divil jak je moje kundička pěkně mokrá a vlhká....moc pěkně to klouzalo a já trnula jestli něco pozná.

Alena (Po, 7. 12. 2009 - 11:12)

Stalo se mi to ale náhodou,jinak bych to neriskovala....Na chatě mně napustil milenec a manžel se vrátil asi za patnáct minut a začal mně lízat...kdyby nebyl nalitý,nenechala bych ho. Poznal prd! Řekla bych že topřevládnou ty naše chutě.

§ (Po, 7. 12. 2009 - 07:12)

To se dalo čekat že tohle...asi Jc ten všude prudí je sám tak onanuje i zde

dement (Po, 7. 12. 2009 - 06:12)

Věří ti protože je vůl.

Barča (Po, 7. 12. 2009 - 03:12)

Tak už nějaký čas si tady pročítám tuhle zajímavou diskuzi a dokážu si to představit i u sebe. Můžu i připustit že mě to dost láká mít s někým sex a potom třeba za hodinu se milovat s manželem. Docela by mě zajímalo a snad mi některá co s tím má nějakou zkušenost poreferuje, jak to je s tím, když se do mě pořádně vystříká milenec a doma bych se hned oddala úplně svému manžovy a nechala se od něj na začátku pěkně vylízat jak to mám ráda jestli by cítil, nebo nějak poznal že ze mě mimo vzrušení teče i semeno jiného muže? Tahle představa mě natolik vzrušuje, že si to musím vždy hned udělat.Už dlouho si to předtavuju a strašně mě to rajcuje, chci to někdy podniknout, ale nevím jestli by to hned poznal,nebo jak to zařídit a jestli to jde nějak vokecat?On mi bezmezně věří.

Honič (Pá, 4. 12. 2009 - 15:12)

Já nezuřím, spíše naopak.
Právě jsem si ho vyhonil.

... (Pá, 4. 12. 2009 - 15:12)

Honibrka zuřej ......hihi

dement (Pá, 4. 12. 2009 - 15:12)

Kráva je to.A hnusná k tomu.

Jarek (Pá, 4. 12. 2009 - 15:12)

Yossko,víš že jsi dement?

Honič (Pá, 4. 12. 2009 - 13:12)

Ale Yoss, nebuď tak prudérní.

... (Pá, 4. 12. 2009 - 13:12)

To se dalo čekat že tohle téma založí nadrženej slovák......hihi.....honič brka.

Mikča (Pá, 4. 12. 2009 - 13:12)

Já jednou. S manželem nás vzrušovala trojka a došlo k trojce s jiným mužem. Takže to vlastně nebylo po sobě ale najednou, resp. se střídali. Ten pocit, že mi patří dva muži byl skvělý. Byla domluvena přerušovaná soulož, druhý muž naznačil, že by chtěl ven ale já ho v zásadě přidržela. Pak jsem se milovala ještě s manželem, samozřejmě jsem registrovala, že to díky spermatu toho druhého muže příjemně klouže.
Krásný zážitek, klidně bych si ho zopakovala.

Reklama

Přidat komentář