Reklama

Zírání na prsa

Slum (So, 28. 6. 2008 - 16:06)

Nějak je tu mrtvo. Myslel jsem, že tady bude chodit více ženských, no naštěstí se v nich nevyznám. Včera jsem viděl sexy maminu s kojícím miminem, a znáte to prso ven a ...? Co se mě týče, vůbec mě to sexy nepřipadalo, bylo to spíše mateřské. Stejně je to zvláštní, co mě na tě babách přitahuje. Někdy je pro mě přitažlivější co se vzhledu týče sexy oblečená, lehce poodhalená než taková co to hned rozbalí. Jak uvádím, co se vzhledu týče, o inteligenci psát, to už by byla jiná kapitola, nekonečná kapitola. Tak se mějte a něco tu občas klapněte, ženščiny někdy svůdné! (;o))

BÁRA (Pá, 2. 5. 2008 - 21:05)

Kefčo tak to já jsem spíš přez spodky,byla by to pěkná trojčička.

vojín Kefalín (Čt, 1. 5. 2008 - 22:05)

Stejně musíš být dobrej honič když jsi tady každý den a pamatuješ si mě. Máš odemne za 1.

Návštěvník (Čt, 1. 5. 2008 - 21:05)

debil s měkým

vojín Kefalín (Čt, 1. 5. 2008 - 17:05)

A protože jsem debyl tak klido i s autem.Kozy sou kozy.

vojín Kefalín (Čt, 1. 5. 2008 - 17:05)

Slum samozřejmě, že se jim to líbí. Kdyby se jim to nelíbilo takto nebudou dělat. Ale když má co vystavovat tak proč né? Já jsem vršák a když vidím pěkný kozy tak klidně kvůli ním vrazím do kandelábru.

Návštěvník (Čt, 1. 5. 2008 - 13:05)

Já vobčas vidim pěkný prsy, na kerý bych rád a dlouho zíral. Ale většinou nemam čas.

JOHANZ (Pá, 18. 4. 2008 - 07:04)

ZÍRÁM,ZÍRÁM NA TU PANÍ,DUŠE BY CHTĚLA, VŠAK TĚLO UŽ SE BRÁNÍ....TO JE VŠECHNO O ŠUKÁNÍ

Slum (Čt, 17. 4. 2008 - 23:04)

Chci se zeptat,když už je to tu anonymní, někdy mám pocit, že některé ženy pod šaty (tričkem/sukní) nejen doma, nic , ale vůbec nic nemají. Samozřejmě, v letních měsících. Tak by mě zajímalo, zda je to možné, co vás k tomu vede, zda se vám to jako nám líbí a kolik je vám let? Díky za odpovědí a názory. A prosím vás všechny, bludy nepište!

Návštěvník (So, 5. 4. 2008 - 17:04)

Já jsem zatim viděl jednu, maximálně dvě ženský kozy. 4 eště ne.

Karel (St, 2. 4. 2008 - 10:04)

Slum : Toto téma bude věčné. Ženská prsa jsou v první řadě od toho, aby přitahovala mužské pohledy. A muži jsou od toho, aby se těmito vnady nechaly přilákat. Tudíž bojovat proti přirozenosti nelze, lze ji jenom usměrňovat.

Slum (Út, 1. 4. 2008 - 22:04)

Už jsem myslel, že tahle diskuse je mrtvá, ale vidím, že jsem se mýlil, i když někdo si to tu špatně vysvětluje! Taky se rád podívám na to tajemné erotično, a když se ženská na mě usměje, mám i hezkou chvilku. Jenom nevím, když se ještě k tomu předkloní, mám-li v tom hledat úmysl, nebo ne? Samozřejmě, když má nastarost malé dítko, úmysl v tom nebude. no, někdy i ten pohled do očí stojí za to!
V podstatě s Karolínou souhlasím, člověk musí být soudný. Ale stejně to ty pěkně rostlé ženské mají jednodušší, nemyslíte! Já být ženská, ...byla bych pěkná potvora (;o)) !
Mějte se.

BÁRA (Ne, 2. 3. 2008 - 17:03)

Nikomu z vás za nic nestojí,ale propíráte ho tu od rána do večera.Co vás furt sere?Píše jenom svoje názory.

Jekota (Ne, 2. 3. 2008 - 14:03)

Je to prostě hovado a ubožák.Nestojí ani za plivanec.

Návštěvník (Ne, 2. 3. 2008 - 13:03)

Protože nic jiného v životě nedokážeš.Jednou zjistíš,že je to pro život trochu málo

vojín Kefalín (Ne, 2. 3. 2008 - 13:03)

Mně žádná dávat nemusí. Já se normálně třeba několikrát za den vyhoním a jsem v pohodě. Ty ne? Tak to udělej. Je to zdravý a tvrdí to i Radim Uzel.

anny (Ne, 2. 3. 2008 - 12:03)

ty se můžeš jen kochat ubožáku žádná ti stejně nedá ani kdybys byl jediný.

vojín Kefalín (Ne, 2. 3. 2008 - 10:03)

A když nejsou někde až u pupku tak na volno to je pěkná čumenda. Já kolikrát v létě si sednu na lavičku v parku, zapálím si roztáhnu ruce přes celou lavičku a už se kochám. Jo když jsou pěkný výstavní kozy, nemá se ženská za co stydět. Děláš dobře, že provokuješ a věř nejsi sama.

vojín Kefalín (Pá, 29. 2. 2008 - 16:02)

Jano máš recht. 4 kozy jo to je pěkný. Nemám rád zimu už aby bylo léto. To je jiná pastva pro voči.

Jana100 (Pá, 29. 2. 2008 - 02:02)

mám ráda když mi chlapi čumí na kozy. dělá mito dobře. Mám 4 a ráda si zaprovokuju. Líbí se mi to.

Reklama

Přidat komentář