Reklama

Zírání na prsa

. (Ne, 8. 5. 2011 - 20:05)

Ne, vědci mohou brát z...Ne, nemyslím si, že je možné vzrušení myšlenkou vždy utnout, záleží na okolnostech, pokud jsou podněty málo intenzivní, tak to lze.
Rozhodně je však možné se na nudistické pláži věnovat jiným věcem, než zkoumání pochvy mezi roztaženými nohami provokující ženy. Například je možno si číst, poslouchat hudbu, sledovat přírodu, atd. Jsou tisíce jiných možností.
:-)

. (Ne, 8. 5. 2011 - 20:05)

Takže se pokusím ještě...Znovu opakuji, kde máš ta fakta, o které ti tolik jde, Borku.
Napsal jsi pouze vědecky se tvářící příspěvek, ve kterém jsi jen shrnul to, co už tady bylo napsáno. Vlastně jsi nám zde znovu odprezentoval svá neotřesitelná přesvědčení. Mám tě tedy i já nazývat dogmatikem?
:-)

V. (Ne, 8. 5. 2011 - 16:05)

A kdy sem Borku místo...Ne, vědci mohou brát z kontextu jen část věty, a dál s ní manipulovat dle potřeby.
A to si opravdu myslíte, že vzrušení lze myšlenkou utnout?

Borek (Ne, 8. 5. 2011 - 15:05)

A kdy sem Borku místo...Takže se pokusím ještě jednou, a naposledy. Jediná slova, která jsem vypustil, bylo „na nudapláži“. Také jsem vynechal zbytek věty. Celá tedy zněla „Když normální chlap nechce, tak se mu na nudapláži nepostaví, prostě buď začne myslet na něco jiného nebo se bude dívat jinam“. A já ti říkám, že ta věta bez ohledu na to, jestli je z ní vytažen úsek, který jsem citoval, nebo ne, je naivní a směšná. V podstatě jsem souhlasil, že každý muž, kterému se to může stát, se opravdu bude snažit dívat se jinam nebo myslet na jiné věci, ale jsou situace, kdy se mu to ukočírovat nepovede. Ono totiž vzrušení se nedá poměřovat ani věkem, ani úchylkami, ani sexuálním půstem. Nikde jsem neřekl, ani nenaznačil, že muž na nuda, kterému se postaví přirození, nemůže být příslušníkem těch skupin, o kterých píšeš (úchyl, nadrženec, puberťák), jen tvrdím, že zevšeobecňovat a tvrdit to o všech mužích, kterým se to stane, je směšné. Možná snad ještě nadrženec, ale s množstvím sexu, který má, to nemá nic společného. Muž se může sexuálně vzrušit i několik desítek vteřin po aktu. To, co mi vůbec nesedí, je Tvůj názor, že když se na nuda muž vzruší, musí to být nutně úchyl, puberťák nebo nadrženec bez sexu. A to jsem do svých úvah nezahrnul ženy, které se na nudapláži občas také mimovolně vzruší. Dvě z mých kamarádek to zažily, a taky nějak nesedí do sociologických podskupin, o kterých píšeš. Jenže tohle rozebírat smysl nemá, ony přece jen ztvrdlé bradavky nepřipoutávají pozornost tolik, jako ztopořený penis.
Ale vraťme se k tvému neotřesitelnému přesvědčení o těch ubohých vzrušených mužích. Takovému tvrzení se říká dogma. A přít se s dogmatikem, ať už je to muž nebo žena, smysl opravdu nemá.Pokud Ti nestačí argumenty, které jsem přinesl, pak Tě těžko uspokojí cokoli. Jen snad opravdu doporučuji nějakou odbornou literaturu o pudech a volním chování.
Ukončuji tuto debatu s Tebou, alespoň za svou osobu, a přeji Ti co nejméně mužů, které by jsi svou přítomností na nuda přivedla k erekci:-) Hezký den všem:)

. (Ne, 8. 5. 2011 - 14:05)

A kdy sem Borku místo planých tvrzení napíšeš ty logické argumenty, aby se dalo "lehko přít"?
Ale pozor na to, že v logice a vědeckém bádání obecně nemůžeš z vět vypouštět jednotlivá slova a tvrdit, že jsi tím ty věty nezměnil.
:-)

Borek (So, 7. 5. 2011 - 14:05)

Ano, puberťákovi se může...Těžko se přít s někým, kdo na logické argumenty reaguje opakováním stejných planých tvrzení, ale budiž. A to, že jsem z té věty pár dalších slov vynechal, nic nemění na její naivitě, a ten smajlík a slova „to je soda“ tam nepochybně patří. Může se Ti to nelíbit, můžeš s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžeš dělat:-D. Tvoje představy o mužích jsou opravdu na úrovni páté třídy. Inteligentní lidé si přeberou,co a jak. A nakonec ještě….mluvíš o něčem čemu nerozumíš. Nikdy jsi nebyla chlap(předpokládám, že jsi žena, podle toho jak píšeš), a tudíž nemáš ani ponětí, jak se takové věci mohou stát, a stávají. To já chlap jsem, a proto Ti s naprostým klidem říkám – mýlíš se:). Ne že bych byl tak naivní, a myslel si, že Tě přesvědčím, Tvé neustálé lpění na svých tvrzeních, které jsi zatím nepodpořila žádným logickým argumentem, mluví dost jasně, ale je fakt, že tento způsob konverzace mne docela baví. Možná pro to reaguji znovu, i když vlastně není třeba. Tak to shrnu. Máš právo mít svůj názor, to jistě, bez ohledu na jeho irelevanci a –omlouvám se za ten výraz- i hloupost, ale zdá se, že jsi tu s ním docela osamocena. A i kdyby ne, pořád bude dost holek, které tohle budou brát sportovněji než Ty a za každou mimovolnou erekcí na nuda neuvidí hned úchylka, puberťáka nebo někoho, kdo měsíce neměl sex:-).

. (So, 7. 5. 2011 - 07:05)

Ano, puberťákovi se může i na nudapláži postavit péro.
Ostatně to tady bylo napsáno už včera.
:-)

Blanka V (So, 7. 5. 2011 - 07:05)

Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že zvláště mladým kluků postačí sebemnší impuls k postavení péra. Nuda pláž není výjmkou, když se tam pohybují hezké nahé ženy. To péro jde nahoru automaticky. Jinak patřím do kategorie žen, které rády provokují a snaží se to u kluků vyvolat. Propstě se mi líbí, když se klukovi na mě postaví..Čau.

. (So, 7. 5. 2011 - 06:05)

Jsi opravdu mimo, jak napsal...Ano Borku, mýlíš se a pokud už opakuješ mou větu, tak prosím přesně, to znamená nevynechávej z ní slova, dostává to pak úplně jiný smysl, až tak, že to někomu může připadat jako docela soda.
Prostě chlap s tvrdým pérem nemá na nudapláži co dělat, ten může tak maximálně nakukovat dírou v plotě.
:-)

. (So, 7. 5. 2011 - 06:05)

Ano, leda by rychle myslel na...Ty jsi pravděpodobně mladá a úplně hloupá zároveň.
Bavím se o nudapláži, takže výkřik "páč není na nuda pláži" je jaksi úplně k hovnu v této diskusi.
:-)

Borek (Pá, 6. 5. 2011 - 20:05)

Když normální chlap...Jsi opravdu mimo, jak napsal kolega nade mnou. Když normální chlap nechce, tak se mu nepostaví...:-D. To je docela soda. Moc by mne zajímalo, kolik normálních chlapů znáš. Možná, když chodí na nuda 10 let a je zvyklý, nebo když mu ženy nic neříkají, tak snad ano, ale tvoje odsudky jsou trapné. Jistěže se každý v takové situaci, kdy se na podobném místě vzruší, snaží myslet na jiné věci a tuto skutečnost skrýt, ale to, že se mu něco podobného stane, z něj nedělá ani puberťáka, ani úchyla, a dokonce ani nadržence, který si dlouho „neštrejchl“. Z vlastní zkušenosti vím, že taková situace se stát může, obzvláště když některá z dam zcela záměrně provokuje, ať už se chce pobavit nebo sleduje jiné cíle. A jsem přesvědčený, že nepatřím ani do jedné z Tvých kategorií. Ale konec konců se mohu mýlit:-P. I když si to nemyslím.

žena (Pá, 6. 5. 2011 - 20:05)

Ano, leda by rychle myslel na něco jiného-to na nuda pláži musí..Ale jinak to není nadrženec,ani úchyl, ty jsi jen hlupák..Když se dívá se zalíbením a nepočítá ovečky, páč není na nuda pláži, prostě se mu postaví.
Bud jsi mladá a nebo uplně hloupá

. (Pá, 6. 5. 2011 - 20:05)

Když normální chlap nechce, tak se mu na nudapláži nepostaví, prostě buď začne myslet na něco jiného nebo se bude dívat jinam. A pokud se mu na nudapláži postaví, aniž by chtěl, tak je buď puberťák nebo úchyl nebo nadrženec, kterej si dlouho neštrejchl.

.. (Pá, 6. 5. 2011 - 19:05)

Jsem rád, že jsou ženy, co mají rozum:-))))

žena (Pá, 6. 5. 2011 - 18:05)

Tak to seš dost mimo, když...Ačkoli jsem žena, souhlasím..Jen hlupák to nezná a když něco nevím, najdu to na netu-než napíšu blbost a křivě obvinuji...On net je studna vědění a není jen na psaní a pokec:-)
Podvědomí a pudy se nedají vždy ovládnout, v tomto případě vůbec;-)
Takže se na takové nanynky vykašli..My moudřejší víme

.. (Pá, 6. 5. 2011 - 17:05)

Tak to seš dost mimo, když myslíš, že každej, komu se postaví, když vidí hezkou nahou ženskou, je zoufalec. Sám takovej názor zavání tak trochu ubožáckejma představama. Něco si přečti o podvědomí a o pudech. Až budeš zas na někoho kydat špínu, zamysli se sama nad sebou.

. (Pá, 6. 5. 2011 - 05:05)

Tak to si nejsem jistá, že...Ale je to fakt.
Možná tak ještě nějakej zoufalec, co si doma neštrejchne.
Ale ani takoví mně nezajímají, stejně jako puberťáci a úchylové.

Gita (Pá, 6. 5. 2011 - 04:05)

Starosti s pérem na...Tak to si nejsem jistá, že starosti se stojícím pérem mají jen poberťáci a úchylové. To bych neřekla. A pro lesbu: Také mám někdy chuť na ženskou...velkou. I když preferuji kluky s pěkným a tvrdým

Lesba (Čt, 5. 5. 2011 - 13:05)

Souhlasím s Janou. Mám...Kdybych te takhle videla tak by sem byla z tebe mokra.

Borek (Čt, 5. 5. 2011 - 12:05)

Souhlasím s Janou. Mám...Pro mne je zase velmi příjemné být chlapem, protože mohu obdivotat nejen ta vaše ňadra;-)

Reklama

Přidat komentář