Reklama

Zírání na prsa

Honza (Pá, 4. 2. 2011 - 08:02)

Na pěkné kozy také zírám!

---- (Pá, 4. 2. 2011 - 08:02)

Jinak omluva Janě, ten příspěvek patřil k 3.2.2011 03:51 - Já také

---- (Pá, 4. 2. 2011 - 08:02)

provokuji. Líbí se mi když...Co je na tom k smíchu, když to příroda takhle zařídila. Prostě chlap uvidí vnější pohlavní znaky a postaví se mu. A to buďte rády, že to není podle toho co máte v palici.
A jinak, když jsi tak sebevědomá, tak si rád přečtu Tvé názory a vychloubání se na toto téma třeba za 50 roků.

Jana (Pá, 4. 2. 2011 - 08:02)

Vy ste píči vy dvě,já...Nevím proč bych měla být dě..a? Někdo má a někdo nemá:-)

Pro 3:51 a Janu (Čt, 3. 2. 2011 - 17:02)

Vy ste píči vy dvě,já mít doma takovou děvku tak jí řežu,čupky!

Jana (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

provokuji. Líbí se mi když...Přesně tak, když je máme, tak je musíme ukazovat. Já dělám to samé. Sice v práci nosím jako manažerka decentní košile s malým výstřihem, ale ty moje 6ky nejdou přehlédnout. A na poradě se i pan ředitel neudrží od tupého pohledu na moje kozy:-D

Já také (Čt, 3. 2. 2011 - 03:02)

provokuji. Líbí se mi když mi chlapi čumí na kozy. Je to paráda. A ráda chodím na nuda pláž. Jak jsou kluci hotoví, když musí maskovat erekci. To se musím skoro smát. Je hezké být ženou. Navíc ty naš pindy nejsou vidět. Když si lehnu na záda, dám nohy trochu od sebe, jak pak klukům se rozum tlačí mezi nohy. Alana

Slum (St, 2. 2. 2011 - 23:02)

... a co tak v létě, v parnu. Vyjdete s někdy v šatičkách naostro? Někdy mám takový pocit, že jo. Je to hezké pokud má ženská aspoň trochu přiměřenou figuru. Ale holky, prosím, nedělejte to, jestli máte trochu vytahané prsa apd. Už se i na to teplejší počasí těším, a není to jenom kvůli "zírání na prsa"!
Co si myslíte o nás, když jdeme taky naostro. No jo, my chlapi jsme taky pohodlní.
Taky mě zajímá názor na rčení.
"Chlapi jsou jak psi. Nejvěrnější jsou ti bez řetězu!"

Kamil (So, 11. 10. 2008 - 19:10)

Ženská je podle mě na tom vždy líp než mužský a při tom nemusí být vysloveně exbomba. Trochu intelektu, lehce zvýrazněné své přednosti, trochu flirtu a pak se člověk nastačí divit co plácá za nesmysly. Potom, že jsme trapní. Ale pozor, bývá to i naopak! Jak to vidíte...

Slum (Ne, 28. 9. 2008 - 19:09)

Isis - ???
Hmm, máš zajímavé logické myšlení, asi už máš taky něco za sebou! Pozor na tebe! Stejně je to krásný, když může ženská něco taktně ukazovat! Vybízí to k novému tématu. Tak schválně. Kolik vás už něco podobného zažilo a jaké máte s náma mužskýma zkušenosti. Zajímalo by mě taky jak starýma? Prý u nás věk nehraje roli. Ta jak to je?

Slum (Ne, 28. 9. 2008 - 19:09)

Isis - ???
Hmm, máš zajímavé logické myšlení, asi už máš taky něco za sebou! Pozor na tebe! Stejně je to krásný, když může ženská něco taktně ukazovat! Vybízí to k novému tématu. Tak schválně. Kolik vás už něco podobného zažilo a jaké máte s náma mužskýma zkušenosti. Zajímalo by mě taky jak starýma? Prý u nás věk nehraje roli. Ta jak to je?

Isis (Ne, 3. 8. 2008 - 11:08)

Terezo, nebudeš to mít v životě lehký, ale nastanou okamžiky kdy by jsi měla své přednosti využít /nebo spíše zneužít/ ve svůj prospěch. Držím palce.

Tereza, 15 let (Ne, 3. 8. 2008 - 10:08)

V patnácti už mám čtyřky, nevím, kam to s velikostí ještě dotáhnu. A už ted' mi vadí, jak mi každý zírá na prsa.

Tom (Ne, 3. 8. 2008 - 09:08)

Rád se dívám, zvláště na opravdu pěkná prsa, navíc pokud je dotyčná ještě zdůrazňuje. V létě proto maximálně používám zrcadlovky brýle. :-)

Slum (Ne, 3. 8. 2008 - 00:08)

???

Slum (Ne, 29. 6. 2008 - 17:06)

Isis
Taky se rád uvolním, po nějakém tom panáku, ale jak už jsem řekl, nic se nesmí přehánět. Člověk je pak klidnější a nenechá se zaskočit. Dokonce se líp pobavím, prostě odvaz, a když jsou kolem ti správní lidi nalazení na tu správnou strunu, co si víc přát. Já nejsem ten typ, který by lehce navazoval kontakt, i když - jak kdy. Musí být ta správná nálada. Neznámou atraktivní ženskou na ulici bych jen tak neoslovil. Tak dík za odpověď, a měj se.

Isis (Ne, 29. 6. 2008 - 12:06)

Občas jsem zaskočena nějakým mužským protějškem a pokud to není vyloženě sexuální loudil tak se spolu i zasmějem. Alkohol požívám jen v rozumném možství a na tuhle provokačku mám ráda čistou hlavu. Žádný panák na kuráž . To u mně nefunguje. I když...po 4 deckách červeného taková rychlovka..to jóóó.(Samozřejmně se stálým partnerem, cizí chlapy nesbírám)

Slum (Ne, 29. 6. 2008 - 10:06)

Isis
taky mám rád se někdy pořádně odvázat, mě to nabíjí baterky, ale nesmí se nic přehánět, hlavně s alkoholem. Zajímalo by mě, jestli nepozoruješ zvýšený zájem o svou osobu ze strany mužské populace, myslím tím oslovení lidmi, které neznáš nebo jen letmo potkáváš? Já si na to dávám pozor, abych druhé straně nebyl dotěrný. Ale rád se podívám, to zase jo! Jenom nevím co si myslí ženská, když mě přistihne. Zdruhé strany, když je inteligentní, tak proč ji neoslovit... Měj se (;o) !

Slum (Ne, 29. 6. 2008 - 10:06)

Isis
taky mám rád se někdy pořádně odvázat, mě to nabíjí baterky, ale nesmí se nic přehánět, hlavně s alkoholem. Zajímalo by mě, jestli nepozoruješ zvýšený zájem o svou osobu ze strany mužské populace, myslím tím oslovení lidmi, které neznáš nebo jen letmo potkáváš? Já si na to dávám pozor, abych druhé straně nebyl dotěrný. Ale rád se podívám, to zase jo! Jenom nevím co si myslí ženská, když mě přistihne. Zdruhé strany, když je inteligentní, tak proč ji neoslovit... Měj se (;o) !

Isis (So, 28. 6. 2008 - 22:06)

Přiznám se. Jednou za čas to na mně přijde. Je to asi spojené s letními vedry a sluncem. Prostě mi tak nějak hrábne. Vyberu si dobrou podprsenku, triko s výstřihem hlubokým až běda. Zakoupím si nanuk, nasadím černé brýle ať můžu pozorovat reakce a jdu po chodníku podél frekventované cesty. Jasná provokačka.
Celý rok jsem spíše cudnější a stydlivá. Tohle mně , ale dokáže spolehlivě posílit sebevědomí...

Reklama

Přidat komentář