Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

Alenka (Ne, 27. 5. 2012 - 15:05)

Sama mám 50 kulo na 170 cm, ale z hubenych kluku se mi zvedá žaludek. A ty si Petře neytěžuj, že jsi hubený a najez se konečně. Těch tvý 70 kilo je jasný důkaz anorexie.

Lenka (Ne, 27. 5. 2012 - 14:05)

Mě se hubení vyložene nelíbí neumím si s nima představit kvalitní šukačku. Takový hromotluk který by mě pořádně vymrdal a udělal to už je o něčem jiném :P

xy (So, 26. 5. 2012 - 11:05)

Já vídám skoro pouze hubené kluky, kteří mají vedle sebe hezkou holku, takže neni pravda, že se hubení holkám nelíbí, naopak mužnejší a silnější chlap má dnes problém sbalit štíhlou holku, protože ta chce zase jen štíhlého a na nás se pak lepí holky s "pár kily na víc".

Venca (Čt, 24. 5. 2012 - 23:05)

Ono to je dost často tak, že tlustý baby píšou, že hubení jsou na nic. U hubenějšího se jejich mindrák ještě víc zvětšuje.

xc (Čt, 24. 5. 2012 - 23:05)

Petře, kašli na ně. Vždyť to jsou primitivní slepice. Normální holka by to nepsala.

Petr (Čt, 24. 5. 2012 - 22:05)

Ne je to hnusny hodne hubeny...Přál bych vám, alespoň na chvilku zažít jaké to je mít takovouhle genetickou vadu... Nikdo o vás nemá zájem, stydíte se jít i třeba na koupaliště i když miluju plavání a vždy bych rád přijmul pozvání kamarádů na bazén a strašně moc bych si to chtěl užívat jako oni nebo jít někam do společnosti, fyzické kontakty i třeba s kamarádkami jsou minimální, protože když vás např. obejme tak cejtí jen kosti a nejhorší je, že si to sám uvědomíš a taky si uvědomíš, že s tím nic nejde dělat. Mě je 17let (195cm,70kg) a kašlu na kecy jako např. "až ti bude 30 tak budeš rád", "šetříš si klouby". Je to sakra mládí a každej si ho chce užít, jenže pár lidem s genetickou vadou vychrtlého těla to není umožněno a když si po tom všem ještě čtu na internetu jak jsme podle vás jen tintítka a né chlapy tak se pak nemůžete divit, že jsme zamlklí atd... když se k nám vše štestí točí zády. Samozřejmě mám rodinu, která mě miluje a já miluju jí a nic bych za ní nevyměnil, ale každý se chce někdy cítit jako osobnost a dokázat alepsoň to udělat holku štastnou na co nejdelší dobu. Samozřejmě jsem se několikrát snažil přibrat... cvičil jsem podle profesionálů, jedl obrovské porce a často a výsledky byly. Jenže tahle vada má další zákeřnou vlastnost... to málo co vybudujete třeba za rok extremne rychle smizí po tom co si dáte třeba 2týdny šlofíka kvůli nemoci nebo rodině. Prostě je to začarovaný kruh a myslím si, že by jste alepon tohle mohli pochopit a přestat nás prosím urážet, díky za případné pochopení. Petr (195cm,70kg) 17let

dorpdelepráce (St, 25. 4. 2012 - 19:04)

To se lehko řekne, ale těžko mění :( asi si v životě prostě nikoho nenajdu, no nic žádná tragédie

Lenny (St, 25. 4. 2012 - 11:04)

Muž má být především "muž". Žádná vychrtlina.

dorpdelepráce (St, 25. 4. 2012 - 11:04)

Je to v pytli, každá mi akorát vždycky řekla "sory jsem hodný, ale já chci chlapa", už nemám chuť ani nikoho oslovovat.

Lizzie (So, 14. 4. 2012 - 19:04)

Pokud není hubený všude, to jest i "třetí nohu" tak nevadí.

Iveta (So, 14. 4. 2012 - 14:04)

Ne je to hnusny hodne hubeny kluci,zadnej sval,zadny pevny zadek a stehna.jen hubeny hnusny nohy s vystouplejma kostnatyma kolenama,uzky raminka zadna hrud,paze,.diky nechci.

:-) (So, 14. 4. 2012 - 09:04)

Kluci, neblbněte. Já jsem si také vzala vyhublého, jak kdyby ho právě pustili z Dachau. No, já také nejsem žádná bacule, ale tak extrémně podvýživená zase nejsem...A co, vůbec mi to nevadí! Máme se rádi a měli jsme se rádi vždycky, rozumíme si a máme nádherný vztah. Nevyměnila bych ho nikdy za nikoho jiného, i kdyby to byl manekýn světa. Nezajímá mě, že je hubený, ale jaké má srdce a že se k sobě dobře hodíme. Nyní jsme spolu už přes 25 let! A vězte, že stále nepřibral nic.

gabriel (Pá, 13. 4. 2012 - 23:04)

mě nevadí hubení kluci a...co tim chceš říct? Myslíš, že by se k tobě víc hodil nějakej valibuk? Já jsem o cm vyšší a nejmíň o kilo lehčí. Ale Tvoje míry se mi líbí ;-)

bývalí uživatel (Pá, 13. 4. 2012 - 21:04)

Znal jsem hodně hubenejch kámošů a nikdo z nich neměl problém sehnat holku. Přestože byly všichni smažky,tak nakazily půl HK.

gabriela (Pá, 13. 4. 2012 - 20:04)

mě nevadí hubení kluci a extrém se dá taky přežít ale nevím s mojí víškou 176 a váhou 65 kg by to vypadalo hodně vtipně XDDDD

Jitka (Ne, 25. 3. 2012 - 18:03)

Někde jsem četla, že u mužů znamená hubenost špatné mužské libido. To znamená, že mohou být třeba až neplodní. Také mně to přijde asexuální...:-(

skinnygay (St, 23. 11. 2011 - 12:11)

No fůůj homoklády...No jo dementku,seš hrdina co si dokazovat na někoho kdo má o47 kilo mín. Každýmu normálnímu klukovi by to trapnost mlátit slabšího a bezbranýho proti tobě nedovolila.

Borečíček (Čt, 17. 11. 2011 - 02:11)

Domluv si s nima homosrazík a až se otočí zády, tak je srazíš! Řikám "až se otočí zády", protože kdyby si včas všimli, jak se na ně ta metráková koule valí, tak by mohli uhnout. A viděls snad Indiana Jonese...

Boreček (St, 16. 11. 2011 - 20:11)

No fůůj homoklády zasraný! já při svých 181cm 105kg bych vám natrhl zádele

Borec (Pá, 30. 9. 2011 - 11:09)

Jen je nech, mrdkoslave, aspoň se člověk poučí, jak probíhá takový homoseznamování.

Reklama

Přidat komentář