Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

* (Pá, 1. 6. 2012 - 08:06)

Hubeňouři, nenechte se rozhodit. Buďte sví, nenechte si vnucovat to, že se u žádné ženské nebudete chytat a že jste odepsaní. Co s ženskou, která napíše takové věci, jako některé výše? Chtěli byste takovou vulgární a bezcitnou bytost mít po boku do konce života?
Můj muž je extrémně hubený, skoro jenom kosti potažené kůží a přesto ho mám ráda a neměnila bych za nikoho na světě! A mimochodem, jsem velmi pohledná (a v hlavě snad také nemám jenom piliny) - a přesto, místo nějakého tzv. pohlednějšího muže s naditou šrajtoflí a xxx tituly jsem zvolila sice podviživeného a nepříliš majetného, ale zato mému srdci a mé duši blízkého člověka. Takže neplatí pravidlo: hubený=hnusný=čeká na něj jenom tupá ošklivka. To, co tady mnozí píší, jsou jenom kecy - hojí i tu komplexy a mají zábavu z toho, že mohou někoho pozlobit a urážet. Věřím, že časem najdete ženu, pro kterou budete tím ideálním partnerem a princem, bez ohledu na vzhled, hubenost a další...

Klára (Pá, 1. 6. 2012 - 01:06)

Jinak já měřím 175 a mám 86 kilo, postavu mám krásnou.

Venca (Pá, 1. 6. 2012 - 01:06)

Hubený chlap není chlap, je...Jaký máš ty parametry, já bych se vsadil, že jsi pěkně špekatá kurvička.

Štíhlej (Pá, 1. 6. 2012 - 01:06)

30 už mi bylo a nikdy jsem se svojí vahou neměl problém, vždycky mi byla jen výhodou. Možná je to tím, že přecejen nevypadám jako nějaká chudinka s úzkýma ramínkama, ze který všude trčí kosti, ale prostě jako muž, kterej nemá žádný zbytečný kilo. Jestli mluvíte o těch prvních, tak to si buď uberte eště deset kilo tolerance (kosti můžou bejt lehký atd.), nebo neposuzujte hubenost podle váhy. Protože normální ženská ze sebe takový kidy nevypustí. Ty, co tu nejvíc prudí, jsou tlustoprdky nebo tlustoprdi.
Zvláště tady Dalila
tukem se obalila
a trochu sobě nalila?

Dalila (Čt, 31. 5. 2012 - 20:05)

Hubený chlap není chlap, je to bezpohlavní tvor na okraji lidské společnosti.

Jen ho nechte (Čt, 31. 5. 2012 - 18:05)

Ty jsi asi pěkný pako,...Komunikujete s nějakým pubescentem nebo adolescentem, který to má v hlavičce poněkud pomotané. Nechte ho u toho, že hubený chlapeček je neodolatelný a on bude mít radost.

Klára (Čt, 31. 5. 2012 - 18:05)

Mně je úplně ukradený, co...Ty jsi asi pěkný pako, kolik vážíš? Zřejmě si myslíš, že jako vychrtlý anorektik někoho ohromuješ. Tvoje sebevědomí bych chtěla mít. To, co psala Romana, je celkem v cajku, chlap by měl mít nějakých plusminus 5 kg nadváhu nebo podváhu. Jako chlap, který má podváhu víc než 10 kg, tak už vypadá jako debil.

Robe (Čt, 31. 5. 2012 - 18:05)

Tak se zase zařaď vedle, dík

Rob (Čt, 31. 5. 2012 - 17:05)

Já mám 175 cm a 78 kg a jako tlustoprd si teda nepřipadám. Naopak se řadím mezi štíhlé. Dost sportuji, takže tu váhu mám především ve svalech.

kluk na kluk (Čt, 31. 5. 2012 - 17:05)

Mně je úplně ukradený, co...Štíhlej
Jo štíhlý kluci jsou sexy a pro nás 4% obzvlášť:-)

Štíhlej (Čt, 31. 5. 2012 - 17:05)

Milý Štíhlý, takto to...Mně je úplně ukradený, co si o tom myslíš ty, Romane. Důležitá je pro mě realita. A ta mluví jednoznačně proti tlustoprdům, ve prospěch štíhlých mužů. Takže šup do parku shodit špeky!

Romana (Čt, 31. 5. 2012 - 16:05)

Podle mě to tady jménem...Milý Štíhlý, takto to nefunguje. Kluci nejsou jenom tlustoprdi. Jde o to, aby měl normální váhu, čili třeba při výšce 185 by měl vážit nějakých 80-90 kg. Třeba stokilový tlustoprd už je neatraktivní, ale 70-kilová vychrtlina zrovna tak. To není chlap a nezajímá mne.

Štíhlej (Čt, 31. 5. 2012 - 15:05)

Podle mě to tady jménem těch různých Haniček píšou tlustý chlapi (možná jen jeden), snažící se taky si urvat svoje místo na světě.
Přátelé tlustoprdi, takle to nefunguje - je třeba míň žrát a víc cvičit! Pak si vás možná holky začnou všímat!

kluk na kluk (Čt, 31. 5. 2012 - 13:05)

Hubení kluci jsou sexy, jsem na kluky a vzrušujou mě pouze hodně hubení, nejhezčí jsou dlouhý- přiměřeně a hubení šlachouni nejlépe tak do 60kg a přímo muj typ jsou kluci s dlouhym hubenym krkem a "komáříma" nohama.

Udělanej (Čt, 31. 5. 2012 - 08:05)

Hubení kluci jsou hnusáci,...To správně děláš, Haničko! Kdyby sis o vychrtlíka opřela kolo, pravděpodobně by pod jeho náporem "hapal"

Holka (Čt, 31. 5. 2012 - 08:05)

Hubený kluk je asexuální, to si myslí většina holek a to i štíhlých. Jenom ty chratíska to nevědí nebo to nechtějí vědět!

Štíhlej (St, 30. 5. 2012 - 23:05)

Já byl dycky na spodní hranici normality s podváhou a nikdy mě ani nenapadlo, že štíhlá mužská postava se někomu může nelíbit. Tak určitě, různý úchylačky, co vyžadujou bejt zavalený nechutným tlustoprdem, aby se vůbec mohly vzrušit, se tu určitě najdou, ale normální holka to neřeší nebo spíš považuje za přednost, když chlap nemá pivní bachor.

Láďa (St, 30. 5. 2012 - 22:05)

Hubení kluci jsou hnusáci,...A Ty jsi co zač? Špekounka?

Hanička (St, 30. 5. 2012 - 21:05)

Hubení kluci jsou hnusáci, ani kolo bych si o hubeného neopřela.

Jarda (Ne, 27. 5. 2012 - 20:05)

Přál bych vám, alespoň na...V 17 to ještě není definitivní. Já měl v 18 míry 185/55. To jsem byl teprv vychrtlík! A dneska? V 29 mám 187/98. Vážím skoro o 100% víc a nepřibral jsem náhle, prostě postupně kilko ke kilku. Je fakt, že na hubené kluky holky neletí, taky jsem si poprvé zapíchal až v 21. Ale uteklo mi něco? Naprosto nic. Stihnul jsem od té doby 8 sexuálních partnerek.

Reklama

Přidat komentář