Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

Štíhlej (Po, 4. 6. 2012 - 15:06)

Tak zdravíme vychrtlého...Ahoj tlustý Dalilo! Opravdu si myslíš, že jsi superpohlavní chlapák, když si pod rozměrným panděrem sotva dosáhneš na pindíka? Když se při chůzi sotva valíš? Když máš obtíže zvednout svoje tělo ráno z postele? Tak to se prober!

Bela (Po, 4. 6. 2012 - 15:06)

To jsem nepsal já, ty...Tak zdravíme vychrtlého bezpohlavního hybrida!

Štíhlej (Ne, 3. 6. 2012 - 21:06)

To jsem nepsal já, ty vyžranej tlustoprde. (Ačkoli s tím naprosto souhlasím.) Že ty se tu podepisuješ jako Dalila, Gazela a dalších deset uživatelek (i když styl je průhledně chlapskej), eště neznamená, že to budou dělat i lidi zastávající normální názor, který podporuje štíhlost.

Pavla (Ne, 3. 6. 2012 - 18:06)

Hokejisté mají všichni...Všichni přes 90 kilo??? Jistě že mají i 100kg ale stejně běžně mají i váhy +-80kg, přítel je právě hokejista a má například 83kg.

Býval jsi Štíhl (Ne, 3. 6. 2012 - 11:06)

Pod těmy nenávistnými...Raději se nažer! Na spanilé vychrtlíky není žádná holka zvědavá.

Chlap má být po (Ne, 3. 6. 2012 - 11:06)

Hubený chlap je bezpohlavní hybrid

*** (Ne, 3. 6. 2012 - 10:06)

spanily jinoch ma pravdu. tu jsem dole nasla podobnou diskusi. proc nekdo vyhleda vlakno na toto tema a zacne v nem urazet jako uzivatelka dalila? jedine zamindrakovana tlustoska >> http://diskuse.doktorka.cz/libi-holkam-vyhubli-kluci/archiv/340/

spanilý jinoch (Ne, 3. 6. 2012 - 09:06)

Pod těmy nenávistnými příspěvky se skrývá jedna hodně zamindrákovaná osůbka. Vždyť so jen vemte, kdo má čas a chuť psát kraviny do diskuzí a kopat kolem sebe?
Jedině náležitě vyžraná tlustoprdka, kterou nikdo nechce, která si nikdy nezapíchala ani nezapíchá.

Zatímco totiž může hubeňour šukat kdy se mu zlíbí, tak tlustorpdku nikdo ošukat ani nemůže, protože se mu přední nemůže postavit. A i kdyby ho měl postavenýho, tak mu z ní hned zvadne.

Místo kopání kolem sebe se kromě žraní začněte taky hýbat. Vemte kolo a hýbejte se. Ono je to účinnější nástroj na řešení vaší vyžranosti a tím pádem vašich mindráčků, které vás tu nutí přispívat, než klávesnice a plamenné výlevy.

Radka (Ne, 3. 6. 2012 - 07:06)

Hokejisté mají všichni přes 90 kilo. Jágr má myslí 110 kilo. Kdes slyšel, že hokejisté váží okolo 60 kilo????? Jsi mimo, blbečku.

Pavla (So, 2. 6. 2012 - 18:06)

Hubenost nemá nikdo v genech...Vy mě bavíte, takže podle vaši teorie je třeba v naší hokejové reprezentaci spoustu anorektitků a v tom případě nechlapů?? 90 kilo minimálně říkáte, nejspíš je to vaše váha, měla byste se sebou něco dělat...

lékař (So, 2. 6. 2012 - 17:06)

Hubenost nemá nikdo v genech...Eriko, tak to jsi na velkém omylu.

hmm? (So, 2. 6. 2012 - 15:06)

Erika a proč by měl mít chlap problém se najíst, když se u nich s nadváhou tak nějak počítá? Kromě toho že tu trapně troluješ

??? (So, 2. 6. 2012 - 10:06)

Hubenost nemá nikdo v genech...90 kg? Snad taky záleží na výšce ne? Je pořádný rozdíl, jestli má 90 kg borec, který měří 2 metry a borec, který měří 170 cm.

Gazela (So, 2. 6. 2012 - 10:06)

Jsem přesvědčena, že hubení kluci jsou stejně teplouši, takže jim ani nevadí, že nám holkám se z nich zvedá žaludek.

Erika (So, 2. 6. 2012 - 10:06)

Hubenost nemá nikdo v genech tak silně zakotvenou, aby nwmohl přibrat aspoň na 90 kilo. Chlap co má pod 90 kilo je vždycky anorektik, co za celý den aní jedno jablko a jeden bílý jogurt. Geny jsou jen výmluva kostlivců, kteří odmítají potravu.

ich (So, 2. 6. 2012 - 08:06)

Tak někdo zkrátka to má v genech - nepřibere, ani kdyby já nevím co.

Muž má být pořá (Pá, 1. 6. 2012 - 17:06)

žádný komický tintítko

Lara (Pá, 1. 6. 2012 - 11:06)

Jenom bych rád dodal , že s tou hubeností se dá něco něco dělat . Ale asi to nebude jenom o tom cpát se cukrem a sádlem , smetanou a nehejbat se . Bude to chtít odborníka ale půjde to .

Dalila (Pá, 1. 6. 2012 - 09:06)

Hubení kluci jsou bezpohlaní odpad.

* (Pá, 1. 6. 2012 - 08:06)

Omlouvám se v té rychlosti a pravopis. chyby.

Reklama

Přidat komentář