Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

Po lezník (St, 31. 5. 2023 - 21:05)

Běž doprdele ty marketingovej blbečku obchodnický hovado tady se řešej Mezilidský vztahy tady nejsme někde v nějaký firmě ty dement e

Vendy (Pá, 1. 6. 2007 - 13:06)

A ty máš, Morte, nějakou úroveň? Myslela jsem, že podvýživení lidi nemají žádnou úroveň. Vždyť chodit každé jídlo vyblít na WC a pak mít 20 kilo podváhu nesvědčí o nějaké vysoké úrovni.

Morte (Pá, 1. 6. 2007 - 13:06)

Vendy: Hele když si tohle napsala....byla si zcela střízlivá? :D Já bych třeba to samé moh říct o tlustejch lidech....ale urážet někoho to je pod mojí úroven :)

Vendy (Pá, 1. 6. 2007 - 13:06)

Hubení lidé jsou hnusní, přímo ohavní. Naopak tlustí lidé jsou krásní.

mirek (Pá, 1. 6. 2007 - 11:06)

V té záplavě blbostí tady zazněla jedna konstruktivní otázka: jestli hubení kluci mají dost holek. Já sám se svými 186/71 (ta váha se už cca 25 let nemění) jsem normálně ženatý, mám dospělého syna a dceru. Co se týče holek, tak kopačky jsem dostal i rozdal (tak jako většina z nás), nepamatuju se, že by mě někdy některá odkopla kvůli mojí hubenosti. Je mi jasné, že hezčí jsou svalnatí chlapi s více kily, ale beru to tak, že mi prostě nebylo dáno. Jestli tady někdo jenom machruje, nebo mluví pravdu, se fakt nedá rozlišit, ale jsou to 2 věci: něco člověk chce a něco jiného může dostat. Tzn. všechny ty dámy, co tu psaly, že z hubených blejou atd. mají možnost si najít svého Schwarzeneggera. Přeji hodně úspěchů při hledání, velmi důležité kritérium pro život!:-)

Morte (Čt, 31. 5. 2007 - 19:05)

Ajka: Je pravda že tady ti může klidně 3x odepsat stejná osoba pod jinym nickem...a pak se v tom vyznej. Takový pokrytectví...hnus.

Ajka (Čt, 31. 5. 2007 - 19:05)

Myslím, že Jituška je Mončina, jen si sama sobě odepsala.
Takže Lucie bud v klidu, mám kamrádky co maj za muže taky hubený kluky.
A jejich fakt dost.
Rozhodně bych vedle sebe spíš nesnesla ufuněné, spocené, tlusté p...

vera (Čt, 31. 5. 2007 - 16:05)

ne to se pleteš takový skvělý kluk by si o tebe neopřel ani kolo o takovou husu s tak debilníma názorama.

Mončica (Čt, 31. 5. 2007 - 16:05)

Souhlasím s paní Jituškou, že přítel Lucie je hnusně podvýživený. Dyť 80 kilo na dva metry výšky, to musí být zdechlina jak z koncentračního tábora. Fuj, ani klacíkem bych se takového zdechliňáka nedotkla. Lucie, nezlob se na mě, ale máš dost perverzní vkus.

Ajka (Čt, 31. 5. 2007 - 09:05)

Jituška ta jsi fakt blbka, přisuzuji to tvé přemýšlení nízkému věku.
A jinak můj názor je takový, že každýmu se líbí něco jiného.
Takže někteří jsou sexy hubení a někteří silnější.
Akorát neznám žádnou kamarádku, který by se líbily tlustí chlapi, to opravdu ne.
Pár kil navíc sluší jak holkám tak klukám, ale nesmí jich být zas moc.
Rozhodně lepší pohled na koupálku je na štíhlýho kluka, než na vypasenýho vepříka jak si to štráduje s párkem v rohlíku a v druhé ruce s pivkem.

Martin (Čt, 31. 5. 2007 - 09:05)

Jituško, pozoruju, že jsi ubohá osoba, jejíž celodenním snažením je čtení příspěvků na Doktorce a urážení lidí. Zkus si svoje mindráky léčit jinde. Než mě taky obviníš z anorexie, nebo z čeho, dopředu sděluju,že mám 185/90.

Jituška (Čt, 31. 5. 2007 - 08:05)

Lucie, tak to je ten tvůj přítel pěkně hnusný, když je takhle podvíživený. Řekni mu, ať se občas nažere a vykašle se na ty jeho anorektické diety taypu jedno jablko a jeden nízkotučný jogurt denně. Tvůj přítel by potřeboval přibrat minimálně 40 kilo, aby vypadal aspoň trochu jako chlap. Nezávidím ti, že máš přítele postiženého anorexií, těžko ho budeš přesvědčovat, aby začal jíst.

Lucie (St, 30. 5. 2007 - 19:05)

Muj přítel měří 2 metry a váží tak kolem 80ti kil, taky je hubenej ale mě se moc líbí:) Sem teda proti němu hroznej prcek, měřim jen 158 cenťáků, ale klape nám to už 4 roky:) Už dávno si nevšímám pohledů ostatních lidí když jdeme vedle sebe, vim že vypadáme trochu komicky ale je mi to jedno, máme se rádi:) Naopak zjišťuju že čim dýl sme spolu, tim víc mi připadá jeho výška i váha normální:) Takže milí hubení kluci, stopro se najde nějaká, která vás bude zbožňovat!!! A těch pipin co psaly ty hnusný příspěvky si nevšímejte, u všech diskuzí se najdou blbi:)

Morte (St, 30. 5. 2007 - 18:05)

andrea: A to neni ani zdaleka nejhorší :)

andrea (St, 30. 5. 2007 - 11:05)

Helčo jsi tak trapná tohle urážení se hodí akorát tak pro bezpáteřní holku.

Morte (St, 30. 5. 2007 - 11:05)

Helča: Hele já osobně kašlu na to jestli sem pro někoho přitažlivej nebo ne. To opravdu neni smysl mýho života, ale vadí mi tady projevy některejch osob co se týká hubenejch kluků. Je jasný že když maj jinej vkus tak se jim těžko budou hubený kluci líbit. Ale právo na urážky jim nikdo nedal.......

Helča (St, 30. 5. 2007 - 11:05)

To neva, stačí příležitostně, ráda bych viděla jak vypadá přítelkyně kostlivce. Musím ale přiznat, že určitou přitažlivost máš, to se ti nedá upřít.

Morte (St, 30. 5. 2007 - 11:05)

Helča: Já bych ti klidně nějakou její fotku ukázal, ale bohužel jí nemám na netu takže ti sem nemůžu hodit odkaz.........

andrea (St, 30. 5. 2007 - 11:05)

morte není to tak hrozné někomu se líbíš a někomu ne tak s tím bych si hlavu nelámal,hlavně že se líbíš té své a to je podstatné

Ester (St, 30. 5. 2007 - 11:05)

Morte, vypadáš tam jako kostlivec se samopalem. Co kdyby ses nám ukázal jen v trenýrkách, nebo aspoň do půl pasu, jestli máš odvahu. Ono je docela snadé nabalit na sebe maskáče a schovat se za samopal.

Reklama

Přidat komentář