Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne...Kdokoliv by byl na mim miste tak nikdo by te nesnes!! Tvuj tata mi toho o tobe napovidal dost!!! Je z tebe nestastnej a ja te tady nebudu trpet.Jsi mi leda k zbliti.

moc (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne...nevyskakuj úchyláku.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne nebudes branit v kontaktu!!!!!!

chybi mi i bracha

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Jirko, prosím tě, mohl...Vis at napise cokoliv,ja ho tady nechci.Mohlo by to dopadnout moc spatne.Jen at tam je.Jeste pred par dny tu Alcu nazyval krestnim jmenem a ted si mysli,ze kdyz napise za mamkou tak ze mu na to skocim! Nic! Ani malou bych mu nenechal pochovat.

co takhle (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Psal jsem Prosim!!

ty kdyz...Jirko, prosím tě, mohl bych? nebo chtěl bych, nebo rád bych.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

slušně požádat, poprosit,...Psal jsem Prosim!!

ty kdyz neco chces tak vyslovujes o sobe ON CHCE??
asi ne co!!

Ty jsi ten samej kdo to psal i Milce

se (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Posloucham hudbu a boli mi...babce ani nedivím, co taky s tebou.

a co takhle (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Nudaaaaa

Chci za mamkou...slušně požádat, poprosit, snažit se domluvit nějak rozumně.
Ale Radek - spratek zas jen to jeho já chci.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Posloucham hudbu a boli mi zada Jarine

co ty?

Ja uz chodim delat do kramu

Jirko ja uz u ty zensky nejsem

ona mne vyhodila

Ja chci k vam na sobotu,prosim
ja chci videt brachu a segru

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Nudaaaaa

Chci za mamkou...Ani nahodou! Jen jsi bud u ty babky.

jarin origoš (Čt, 5. 10. 2017 - 17:10)

Nudaaaaa

Chci za mamkou...Ahoj Ráďo, tak jakpak se daří? Co takhle děláš během dne, neuvažuješ, že bys zase zkusil školu?

jarin origoš (Čt, 5. 10. 2017 - 17:10)

Kde jste všichni? Takový...No jasně, všechny už totiž odnesl uragán.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 16:10)

Nudaaaaa

Chci za mamkou Jirko o vikendu

čtenářka (Čt, 5. 10. 2017 - 15:10)

Kde jste všichni? Takový větrný den a tady nikdo?

Mia (St, 4. 10. 2017 - 19:10)

normálně piš dál, jak jsi...děkuji, potěšilo mě to.

Mio (St, 4. 10. 2017 - 19:10)

no tak já příště...normálně piš dál, jak jsi zvyklá. Tady s hlavními aktéry komunikuješ podle toho, jak se vše vyvíjí a pomáháš jim. Čtu tě ráda.

však (St, 4. 10. 2017 - 18:10)

no tak já příště...se kolejit nenech. Všichni jsme na Doktorce anonymové. Chceš soukromou skupinu? Založ si ji. Čemu bychom se my ostatní smáli ovšem

Jaky (St, 4. 10. 2017 - 16:10)

no tak já příště...vypad?Jestli si myslis,ze tu do nekoho rypu,jsi na omylu.Myslis,ze tu pisu vsechno jen ja?Nemam s jinyma nic spolecneho co tu rypou.Jen dnes pisu svuj nazor.Falesna jsi a budes.

Miluna (St, 4. 10. 2017 - 15:10)

no tak já příště...Aha tak teď čtu tak si vysvětlila vlastně sama:-) No tak je to jako s chlapama daji si do držky někdy viď ale baví se spolu dál.Falešnost je kdyby sis psala s někym z nás po mailu a někoho pomlouvala a pak zase na dotyčnýho hrála divadlo,to je falešnost ne? Ale mezi sestrama v práci ta falešnost je sem vypozorovala:-(

Miluna (St, 4. 10. 2017 - 15:10)

Jestli je to braneni se da...Tak mi napadá jestli ho třeba neměla ráda a teď s nim začla kamarádit,uvědomila si že neni špatnej.Já sama přemýšlim jaký by to bylo kdyby si mě vzal a nedal to zpátky s Alčou dohromady,asi vim že by se pro ní trápil.Nevim.Ale přemýšlim nad tim občas.Ale stejně jsme nic nevyřešili dál.Já je miluju oba dva pořád ale nechci být věčně bez sexu od chlapa ale on mi pořád nechce viď Jirko? Ale co bude dál? Já sem rada že teď se na mě nezlobíš ale jsme v mrtvim bodě.A Karel má nějaký problémy že pronajal byt kterej nebyl jeho a pronajal to debilum který tam udělali chlív a zničili věci a Kája má teď problemy proto se vožral.Ale je blbý že to mame k sobě daleko.

Reklama

Přidat komentář