Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Jsi spokojená s nynějším...Když nejsou hádky tak s Jirkou jsem spokojená a hodně i v kamionu.Nejsem ale spokojená s nervama na řev a vřískot dětí,snadno už mi to nějak unavuje a pak z toho pocity že chci mít klid a pak zase
kvůli tomu výčitky že stojím za hovno a takhle dokola.Je to těžký ale nedá se nic dělat.Proto se právě s Jirkou střídáme.

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Alčo a co ti na sobě...Špek na břiše,nevím jak se toho zbavit.Nebo kdyby aspoň jen zůstal takhle,bojím se aby se nezvětšoval což kamioňákům hrozí.

no (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Ty ani ne.Něco mi chybí ale...Jsi spokojená s nynějším stylem života? Myslím si, že ti chybí ona svoboda. Cítíš se uvázáná.

? (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Alčo a co ti na sobě nejvíc vadí?

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Verim tomu,ze kdyby se...Ty ani ne.Něco mi chybí ale nevím co ale náladu na nikoho nemám tak já nevím.

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Pak, tedy za chvíli...To bude hrozný.Nějak se s tím blbě smiřuju už teď (aspoň zatím).Šedivý vlasy mi vadí ale nejmíň protože je nějak nemám a ve světlých to není tak vidět,vrásky nevím ale ty kg mi serou.A hlavně změny v náladách.

nesvadej to na (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Jirko kde si? Ten locator už...Verim tomu,ze kdyby se objevil nejaky zajda,to by jsi ozila raz dva.Chybi ti pestrost a mladosi.Jsi myslim.A taky myslim ze nejsem daleko od pravdy.

a (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Jirko kde si? Ten locator už...Pak, tedy za chvíli objevíš první šedivý vlas, první vrásky a kila půjdou nahoru. Čeká to každou ženu, každého z nás a je třeba se s tím smířit.

Alice (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

Jirko kde si? Ten locator už není dlouho aktualizovaný,tak kde si? Koukám že si tu psal z D1 tak kde si? Jo posledních pár měsíců je mi 39 Pilsnerko,mě už se moc nelíbí tenhle věk tak vůbec nevím co pak.

Pilsnerka (Pá, 29. 9. 2017 - 21:09)

je to podobný jako bramb....jj - to znám ale mamka to dělala na slano s cibulkou a opraženým salámem.
Ty šulánky mi připomněly šulínky. :-)

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 21:09)

je to podobný jako bramb. knedlíky, akorát se to posype mákem, cukrem a poleje máslem.

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 21:09)

Mio šulánky jsou škubánky?ne, to je bramborový těsto, udělají se válečky a uvaří se. Taky se tomu někde říká šišky.

Pilsnerka (Pá, 29. 9. 2017 - 21:09)

jasný, budu držet palce....Mio šulánky jsou škubánky?

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 21:09)

Mio tak mi drž palce ať...jasný, budu držet palce. Zítra mám vnoučka, už si objednal k obědu šulánky s mákem a taky půjdeme do lesa. Ale s ním je to o svačině, kterou v lese na pařezu sní.
A určitě něco najdeme, ty i já, mají na to celou noc aby vyrostly.

Pilsnerka (Pá, 29. 9. 2017 - 21:09)

nevím co je Milči, asi ji...Mio tak mi drž palce ať zítra něco vypaběrkuju. No ale když ne tak procházka po lese je balzám na nervy a užiju si aspoň konec babího léta.
A Milča má spoustu možností proč jí není dobře tak snad se dá brzy do kupy.
A jak jste tu dnes psali o věku a že Alice si připadá už stará tak to mě rozesmálo. Když mi bylo čtyřicet tak jsem se cítila hrozně dobře a taky hned potom jsem měla nejlepší léta.
Když mi bylo dvacet tak ženská okolo třiceti byla pro mě stará a 50 let pro mě byla skoro jako mrtvá. Dnes mi padesátky přijdou jako pěkné baby. Prostě dnes máme jiné možnosti.

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 20:09)

Já jsem napnutá jak to bude...nevím co je Milči, asi ji bolely záda když šla na masáž. Tak snad to nebude nějaká viroza, hlava ji taky bolela. Mohlo by to být taky těma změnama v jejím životě, práce. Uvidíme.

Pilsnerka (Pá, 29. 9. 2017 - 20:09)

to víš, že najdeš. Tady...Já jsem napnutá jak to bude protože všichni říkají že lesy jsou plné lidí a tak už to musí být vysbírané. A nemám ráda takové to pořvávání a halekání. Já bývám v lese potichu jak myška a jsem nejradši když nikoho nepotkám.
A co je Milče že je nemocná?

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 20:09)

Ahoj lidi! Mio já ti...to víš, že najdeš. Tady pořádají úplné nájezdy, vystoupí z auta, popadnou košíky a se šíleným výrazem uhání do lesa dost zvostra. Nevím, jestli neutíkají do jinýho okresu. Já si jdu v pohodě kolem cest a hřibů dost.

Pilsnerka (Pá, 29. 9. 2017 - 20:09)

tak jestli pojedeš zítra po...Ahoj lidi! Mio já ti závidím ty houby. Až já se na ně dostanu tak už budu sbírat jen zbytky. Ale možná zítra. Možná ještě něco najdu.

Mia (Pá, 29. 9. 2017 - 19:09)

To je mozny Mio,ze jsem to...tak jestli pojedeš zítra po D1 a bude tam žlutej pásovej bagr a v něm hodně urostlej možskej, tak mávej, to je syn.
Já bydlím na trase Černá Hora - Tišnov.
Milča asi bude unavená, je to nezvyk denně do rachota, ale zvykne si. Milčo drž se, však ono to půjde.

Reklama

Přidat komentář