Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pilsnerka (So, 30. 9. 2017 - 23:09)

Milčo a co ty?
Už je ti po procházce dobře?

Pilsnerka (So, 30. 9. 2017 - 22:09)

Tak mám hotovo.
Milčo ale rouhání nemá v případě Alice s vírou nic společného. Myslela jsem to jako Jarin. Každý by si měl vážit života a zdraví a měl by mít srovnané hodnoty podle opravdové důležitosti. Špíček na břiše je tak stoosmdesáté místo a věk 39 let možná stoosmdesáté první. :)
Jak jinak bychom se dožili vysokého věku než stárnutím?
A ty krámy co mají děti mi sice nevadí ale svůj život za ten jejich iphonový bych nikdy nevyměnila.

Miluna (So, 30. 9. 2017 - 22:09)

no malej propašoval do...No to už je závislost u těch dětí a pro mě je to taky lepší někdy nechat mobil doma protože to fakt jinak nutí do toho čumět a ty děti v tom lítaj řádně,dělaji selfíčka jak píše Jarin a pak to dávaji na fb.To už je taková doba no.Horší je když se fotí nad nějakou propastí nebo výškou a nedávaj pozor.Jo já se taky prošla dobře.Byla sem na takový cestičce na poli.A Pilsnerko jak to myslíš aby se Alča nerouhala,včem? Nějak sem nepochopila.Alča je ateista.

Mia (So, 30. 9. 2017 - 22:09)

Tyjo o tabletu mi ani nemluv....no malej propašoval do batohu mobil, svačil, já popocházela a nejednou zírám, on pařil hry. Tak jsem ho sprdla s tím, že mu ten krám rozšlápnu(ví že jsem toho schopná) tak to vrátil zpět. Mě ty krámy lezou na nervy, pořád by do toho čučeli a dostat ho vn je zázrak. Už jsem mladé říkala, příště bez mobilu a tabletu.

jarin origoš (So, 30. 9. 2017 - 21:09)

taky jsme s vnoučkem...Tyjo o tabletu mi ani nemluv. To je pekelný stroj. Teď do toho ještě ty iPhony, kluci to propašovali i do toho lesa a to byla pořád ta jejich selfíčka. Selfíčko u dubu, selfíčko u borovice, selfíčko před keřem, za keřem a vedle keře, selfíčko mezi mochomůrkama... už jsem jim chtěl ty krámy vzít a vyhodit do rybníka. A ty jejich debaty, kolik mají ještě paměti, že te´d bude na trhu už i iPhone 8, jaký bude mít zadní kryt, foťák a jak to kde zase vymňoukli.

jarin origoš (So, 30. 9. 2017 - 21:09)

Mio tolik hub bylo jen po...Tak to je přesné, ten Černobyl mě dnes také napadl, to jsem neviděl leta. Teda je fakt, rval jsem každou prašivku, která měla zespodu tečky a manželka to po mně pak musela probírat, ale stejně jsme z vejletu dotáhli plno hub, ač to ani nebyl původní záměr, něco rozdali a ze zbytku bude kulajda a teď tu dojedli obalované houby jako řízky. Civím na Historie.cs a u toho vyřizuji objednávky. Přemýšlím, co zítra..

Mia (So, 30. 9. 2017 - 21:09)

Psali jste moc hezky.Já mam...Milu, tak co procházka, dobrý?

Mia (So, 30. 9. 2017 - 21:09)

Mio tolik hub bylo jen po...no tak jestli něco vypustil, tak už je to stejně jedno. Mě zarazilo, že zde rostou dva druhy hub, které vůbec neznám a na zahradě taky něco záhadnýho.

Pilsnerka (So, 30. 9. 2017 - 21:09)

Mio tolik hub bylo jen po Černobylu. Doufám že ten šikmookej někde něco nevypustil.

Mia (So, 30. 9. 2017 - 20:09)

Lidi - mně snad upadnou...taky jsme s vnoučkem vyrazili, ale to bylo dílo. On má snad někde schovaný žábry, protože hned za silnicí se nadechl a mlel a mlel v jednom kuse, on se snad ani nenadýchl. Ale prošli jsme se a nasbírali houby, byli jsme tam 3 hodiny, on několikrát posvačil a já zatím kroužila okolo. Domů jsem došla taktak a pak "omdlela" na gauči. Vnouček zatím doháněl na tabletu co zameškal. Taky to ted čistím a čučím u toho na televizi, sušička jede na plný obrátky.
Jsem ráda, že tvůj lov byl taky úspěšný.

Pilsnerka (So, 30. 9. 2017 - 20:09)

Lidi - mně snad upadnou nohy!
Běhala jsem od devíti až do tmy v jednom kuse a teď jsem na invalidní důchod. :-)
Alice a ty neblázni a nerouhej se. Co by měly říkat holky které jsou nemocné? To ti Jarin napsal správně. Já měla první dítě ve dvaceti a rozhodně jsem nepatřila mezi trpělivé matky. Spíš jsem měla pocit že mi tím uteklo mládí. Dnes mají holky děti po třicítce a myslím že je to tak lepší. Ale je pravda že v pohodových rodinách jsou asi děti hodnější.
A víš co myslím těmi zážitky v pozdějším věku? No samozřejmě lásku.
Ty se ale snaž zklidnit a vyvést ta mrňata z hnízda společně s Jirkou. Procházka v lese je to pravé na nervíky a lepší než prášky.
Já mám sice nohy nadranc ale na duši je mi kráááásně!!
Mio díky žes držela palce. :-)
A teď jdu čistit.

Miluna (So, 30. 9. 2017 - 18:09)

Psali jste moc hezky.Já mam ty záda lepší až dneska,včera úplný křeče do zad a i bolesti nohou a celková vyčerpanost že sem teď proležela 2 dny.A kdo je tu vlastně teda k mímu věku Alčo? Asi jen Jirka? Já se teď pudu někam projít.

Alice (So, 30. 9. 2017 - 13:09)

Jé Alice neblbni! Buď...Tak to tiše závidím,potřebovala bych se to naučit tak jak to berete vy ten věk.To mi děsí ještě víc kdybych měla tak působit jak píšeš:) Ale to za mě píše asi premenstruační syndrom víš a právě ty hormony,někdy to se mnou cvičí hrozně.Závidím vám chlapům řekla bych stabilnější nálady.A ty děti,teda teď mi strašíš jestli to nedělají teda jen moje nebo jestli si to nevnímal? Nemyslím když brečí ale takový ty hrozný skřeky,vysoký tóny,vřískání,pískání,já když to slyším celý den mám pocit takový psychický únavy že to ani není možný.Cviky bych ráda zkusila a vydržela akorát ale nevím jak to řešit v kamionu? Máme tady hezky rozdělenou věkovou kategorii asi věkem si mi nejblíž ty a čtenář2? No s lesem jste mi nakazili,taky vyjedem do lesa.Les je krása.Někde jak jsou ty parkoviště u silnic takový ty opuštěný kapsy tak když tam někdy stojím s kamionem a kolikrát je vedle lesík tak se tam tak dobře spí a jak tam přichází ta vůně lesíku,to jsou pěkný klidný místa na parkování akorát ale v noci je to strach tam vylézat když se chce čůrat.

jarin origoš (So, 30. 9. 2017 - 11:09)

Alice já ti nemůžu před...Tak hodně štěstí na houbách. Já je nejím, ale rád je sbírám. Právě mám rád ten les. My dnes vyrážíme také do přírody, kluci se teprve teď vykopali z pelechů, tak nám to vypravování drobet trvá.

jarin origoš (So, 30. 9. 2017 - 11:09)

Bohužel to 00:04 má pravdu...No a ještě, každý je starý tak, na kolik se cítí. Myslím, že o tom věku moc přemýšlíš a řešíš ho. Nech to plynout. To pak i z toho člověka vyzařuje. Když si někdo říká, jak je už starý, nebo že bude brzy starý, tak i tak začne působit.

jarin origoš (So, 30. 9. 2017 - 11:09)

Jé Alice neblbni! Buď ráda, že jsi zdravá a nějaký špek je detail, je spousta cviků na břicho a za cca 6 týdnů pravidelného cvičení začneš postupně vidět výsledky. Nemyslím dřít v posilovně, stačí denně pár lehsedů, sklapovaček a tak dál, začínat třeba na deítce a postupně přidávat a uvidíš, jak to půjde dolů. Ve 40 letech máš teprve cca půlku života za sebou, ta další tě ještě čeká. Já si teprve teď dovedu užívat a vychutnávat život a navíc se cítím paradoxně daleko vitálněji a zdravěji, než ve 20. A děti? Ono to utíká, za chvíli povyrostou a zase to bude jiné. Já vím, není to snadné, člověk si musí leccos odříct, mít děti je pro rodiče poslání, na tom nejde nic ošidit, pak se to vrátí rodičům, potažmo společnosti, ale střídáš se s Jirkou, tak by to mělo být jednodušší. A máš i tetu, která občas zaskočí. Jako osobně nevím, no, naši kluci abych řekl pravdu ani nekřičeli, nebo jsem to nevnímal, takže moc nevím, co si mám pod tím představit a v jakých je to situacích. Děti akorát brečeli, když měli hlad, měli v plínách, nebo byli nemocní, ale hned zase přestali, když dostali sunar atd. Možná máš pocuchané nervy, to je pak na doktora, nebo zkusit alespoň nějaké uklidňující čaje, meditace, homeopatii,... To bych neřekl, že je věkem, protože necelých 40 to je ještě mládí.

Alice (So, 30. 9. 2017 - 11:09)

Bohužel to 00:04 má pravdu že už nemám ty nervy,já to na sobě cítím.Je to nějaký horší než ve dvaceti.Tak co Pilsnerko našla si? Takže je ti asi nad 50 odhaduju? A čím to byli nejkrásnější léta? Ve mě je pocit že už vše bude jen horší i kvůli zdraví myslím a tak.Pro mě je skvělý odreagování ten kamion,tam negativní myšlenky zahazuju,je skvělý když má člověk práci která ho baví a ani to pomalu jako práci nebere.Je to pro mě i druhý bydlení.

Pilsnerka (So, 30. 9. 2017 - 07:09)

Alice já ti nemůžu před houbama nenapsat.
Špatně možná cítíš že jsi doma přivázaná ke dvěma dětem které asi někdy zlobí. S tím už nic neuděláš ale pro příště nezapomínej na antikoncepci ať už děti nepřibývají.
Druhá stránka věci je že dokud se okolo tebe budou motat malé děti tak jsi mladá a všichni tě tak budou vidět.
No a za třetí - věkem není třeba se trápit protože přibývá všem a každý věk má své kouzlo. Mládí je fajn ale možná se přeceňuje.
Já jsem svoje nejkrásnější léta zažila v době kdy už se o mládí mluvit vůbec nedalo.
A špek na břiše?
Když vyděláš peníze tak zaskočíš na liposukci a bude po špeku. Mládí se dá šikovně udržet když máš peníze.
Navíc celkově vypadáš výborně tak nevím co to tu probíráme.
A já teď valím do lesa.

ale houby (So, 30. 9. 2017 - 00:09)

je to těžký. Nechci...není na ně stará, kde žiješ. V tom problém nevidím

ono (So, 30. 9. 2017 - 00:09)

Když nejsou hádky tak s...je to těžký. Nechci říct, že jsi stará, ale pořídila sis dvě malý děti dost pozdě. Už na ně nemáš nervy.

Reklama

Přidat komentář