Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

To jsme dopadly! To je z...nechci machrovat, ony tu marmelkou chtějí i snachy, to víš, mají to bez práce. Letos to ale byla s ovocem slabota.
Tak třeba se do organizace do Milča a bude to lítat.
No tak grupáč odsunu na vedlejší kolej a budu přemýšlet, jestli půjdu zítra na hříbky.

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 20:09)

je dobrá, taková pikantní...To jsme dopadly! To je z cyklu Naše slavné prohry..
Ale ta marmeláda musí být výborná když vidím co tam dáváš. To se nedivím, že ji děti chtějí.
A dnes by si anonymové neužili. Jsme tu jen my a oni chtějí Alču a Milču.

Mia (St, 27. 9. 2017 - 20:09)

Tak zatím jsme tři a bez...je dobrá, taková pikantní po ostružinách, je tam trošku skořice, pomeranč, citron, vanilkový cukr.
Taky koukám, že se nikdo nehlásí, ani žádný anonym. Tak já nachystám pánvičku a místo sexu budou palačinky.

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 20:09)

ostružiny s dýní Hokaido....Tak zatím jsme tři a bez chlapů. Žádná hitparáda to není.
V nejhorším Mio uděláš palačinky.
Ale takovou marmeládu jsem v životě nejedla. Tu co děláš. Jak to chutná?

Mia (St, 27. 9. 2017 - 20:09)

A jakou děláš marmeládu?...vlastně zapisova tbudeš ty, Lalla to bude korigovat na place.

Mia (St, 27. 9. 2017 - 20:09)

A jakou děláš marmeládu?...ostružiny s dýní Hokaido. Děti mají rády palačinky, tak mám vyšší spotřebu.
No Milča dostane nápad a my s tím máme starosti. Taky nevíme, kolik nás bude, chtělo by to udělat anketu. Musíme vědět jestli to pak bude v bytě nebo nějakým kulturáku. Ty ochrany budu přidělovat spravedlivě. Lalla to bude muset zapisovat aby v tom nebyl zmatek.

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 20:09)

no já bych to tak černě...A jakou děláš marmeládu? Já mám ráda jen brusinky nebo višňovou.
Mio tak já budu zapisovat kdo s kým a ty budeš vydávat ochrany.
A Lalla na plac!! :-)
Aspoň jako pozorovatel.

Mia (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

....tak to nevím, kdo bude...no já bych to tak černě neviděla. Napřed bude šatna nabitá a postupně se vyprázdní a skončím tam sama. Určitě neodoláte.
To nás Milča dnes zaměstnala, já jsem málem spálila marmeládu jak lítám ke sporáku a k PC.

Lalla (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

....tak to nevím, kdo bude nakonec na place. Nakonec se do té šatny, dámy, nevejdeme

Mia (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

Mio tak to já budu radši s...tak jo, beru tě.A ty budeš zapisovat kdo s kým, aby byl přehled a na někoho se nezapomnělo. Pořádek holt musí být.

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

tak já to ohlídám, jak...Mio tak to já budu radši s tebou v šatně. Ale koukat se klidně můžu. Třeba se něco přiučím. :-)

Mia (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

Jestli se účastní Mia a...tak já to ohlídám, jak přijde do šatny Miluna tak ji prohledám .....no raději ne, ona bude celá natěšená a mohla by si to špatně vyložit. Tak ji na to předem upozorníme, připínák nééé,

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

Jestli se účastní Mia a Lalla tak to je záruka solidnosti. Jdu do toho s vámi.
Ale připínák neeee !! Já preferuju živočišný teplo. :-)
A výhradně mužský.

Mia (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

Jen do houfu, Mio....pravda, když všichni, tak všichni. I babička!!!!!!

Mia (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

No teda! Kam jste mě to...Milča nám chce rozšířit obzory.

Lalla (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

tak já bych taky šla. Mohla...Jen do houfu, Mio. Připínáka bychom Miluně nedovolili.

To víš, Pilsnerko, plánuje se tady grupáč. Matně si vzpomínám na vtip z takové údajné akce, který končil slovy.....já už byl, prosím

Pilsnerka (St, 27. 9. 2017 - 19:09)

No teda! Kam jste mě to zatáhli??? :-)

Mia (St, 27. 9. 2017 - 18:09)

tak já bych taky šla. Mohla bych dělat šatnářku a dávat sudený obklady těm, kteří by to trošku přepískli. Jen by mě musela Miluna slíbit, že na mě nevystartuje s připínákem. Ona jak se rozdivočí tak nekouká napravo nalevo. A nešmírovala bych, páč by mě mohl stoupnout tlak, zamlžily by se mě brejle a stejně bych nic neviděla.

Lalla (St, 27. 9. 2017 - 18:09)

No tedy. Vy jedete :)))

diskutér (St, 27. 9. 2017 - 18:09)

No treba by z toho byla skvela seslost co my vime,treba bych si to rozdal s Lallou a Alickou a jeste bych stihl vyprstit Sany.

Reklama

Přidat komentář