Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

názor (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

jenže Radek už tak moc...Ano, nemá se komu svěřit. Ať se rozhodne. Je to těžké, když nemůže s někým mluvit otevřeně. Ale tady to asi není to správné místo.

Radek (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Radku, tady to je anonymní,...Kdyz si odmyslim anonymy

tak Jirka

Je to na nic

uz to pro mne neni anonymni

Any (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Radku, tady to je anonymní,...Já tě chápu, nemáš se komu svěřit. Ale tady můžeš dostávat buď podporu, nebo nadávky. Podle toho, jak se na to různí lidé budou dívat. A z jakého pohledu.

Mia (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Radku, tady to je anonymní,...jenže Radek už tak moc anonymní není.

Mia (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

A ja nemam rad leto ani...Radku tady se moc nesvěřuj. Jsou zde sice lidé, kteří tě mají rádi, ale na druhé straně jsou zde ti, kteří ....však víš, hned kamenují.

Any (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Radku, tady to je anonymní, můžeš tady psát co chceš, ale dej si pozor, aby jsi nepoškodil sebe nebo mámu. Záleží na tebě.

Radek (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

A ja nemam rad leto ani zimu

prave ten podzim je nejlepsi
tak to jsme Mio stejna krevni skupina
a druhy misto bych dal jaro

A ani nevim co je pro mne horsi
jestli zima nebo horko
oboje nesnasim

Sany achjo jak rad bych k tomu neco napsal co chci
a taky se sveril
protoze vy co tady jste ted tak vas mam rad

Ale pak je tady nekdo z anonymu a kvuli nim jsem se zradil uz tu neco osobniho psat

Mia (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Ráďo neomlouvej se a nepiš...a já bych nejraději celou zimu prospala. Asi jsem byla medvěd Brtník.

sany1 (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Ze severu jsem ja...Neomlouvej se, Radku, Nechci , abys o tom zde psal, jen aby ses drzel, toho , co jsem Ti predtim napsala, to bych Ti prala,jinak to bude mit katastrofalni nasledky,hlavne pro Tvoji mamu.
Jinak, nejsi hloupy, mozna bys i pri praci mohl nejakou skolu delat, abys mel nejake vzdelani.

Pilsnerka (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Ze severu jsem ja...Ráďo neomlouvej se a nepiš o tom.
Pro mě je zima za trest, celou dobu pak jen čekám na slunce a na teplo.
Asi jsem v minulém životě byla černoch.

Mia (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Ze severu jsem ja...tak to máme Radku stejný, taky pařáky nemiluju. Ale ted je to paráda. Podzim je nejlepší.

Radek (St, 6. 9. 2017 - 19:09)

Ze severu jsem ja pilsnerko

jo ja myslel hnusnejsi pocasi prave to horko

Ja mam nejradsi pocasi 15-20
takze mi to vyhovuje az ted

horka ja nemam rad

Sany nejdu
pujdu delat

a mamka ja nechci o tom tady mluvit
omlouvam se

Pilsnerka (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

On asi myslel, že tady máme...A sakra tak teď jsem se taky sekla! Čtenáři já myslela že jsi ze severu.
Ale to počasí Brnu vždycky závidím protože teplo mám taky ráda. Nejradši u moře.
Jenomže s tím je letos konec.

čtenář 2 (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

Radku se čtenářem a...On asi myslel, že tady máme vždycky větší vedro než ve zbytku republiky. To je pravda, ale já vedra dobře snáším. Je fakt, že v dešti se špatně umývá. V minulosti jsme třeba 4dny stáli kvůli dešti a teď si nepamatuju, kdy jsem v práci zmokl. Dost se to počasí tady podobá středomoří, za chvílu budeme tady pěstovat melouny:-)
Ona ta práce obecně dobře placená není, ale já mám výhodu, že mám dobrýho zaměstnavatele. Je to o vzájemné důvěře.

Radek (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

Pockejte ja napisu dyl

musim ted jit

Pilsnerka (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

Aha tak to jsem nevedel...Radku se čtenářem a počasím to máš nějak pomotané, je to přesně naopak. :-)

Pilsnerka (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

Radku a jak to mas s tim...Přečetla jsi mi myšlenky které jsem nenapsala aby se zas nerozpoutala bouře.
Raku radši nikoho nedráždi.

Radek (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

Právě že já nelezu na...Aha tak to jsem nevedel

ale tak to mas lepsi,ze jsi dole

Ted mate nejlepsi pocasi na ty venkovni prace
ze uz nejsou ty paraky

Jeste ty jsi z Brna co si pamatuju

tam mate to pocasi vzdy horsi jsem se vsiml

sany1 (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

Ty jo tak to tam vysis na...Radku a jak to mas s tim ucenim? Jdes nekam?

Jo a mama at te radeji zatim nezaucuje. Nedrazdi hada bosou nohou, jestli mi rozumis. Dokud si neuvedomis, ze je to jen mama, tak byste se ani nemeli videt.

Pilsnerka (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

Právě že já nelezu na...Čtenáři to koukám že mytí oken je takhle placené? Mě by bavilo venku dělat zahradnici ale okna mě nebaví mýt ani doma a výšky už vůbec nemusím. Koukala jsem že tu dnes byl zase jazykový koutek. Někdy je to zajímavé.
Milčo a je dobře že jsi v pořádku. Jen penízky musíš hlídat líp.

Reklama

Přidat komentář