Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

nekdo (Sany, kd (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Milu, tak se neurazej, proste Tvuj zivotni pribeh je pro nas, co to tu cteme, nekdy tak vzdaleny tem nasim, ze nam to az pripada nerealne. Ale verim tomu, ze jsi realna. A to ze jsi se zbavila ciganu atd. to neni na skodu. A ten pribeh-no on (ona) to jen shrnul, ale docela vtipnou formou, vezmi to trochu s nadhledem. :)

hm (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Nemůžeš zase za to?No Alice je šestinedělka,Jirka nemá náladu kvůli malé,tak si musíš poradit sama,že.Kdo by to měl vydržet.Jen pozor!Zákazník je zákazník i když vypadá jako Alice.Tak si to nepokaž.A nakup si raděj těch okurek více.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

To už je to semnou špatný když mi přirovnáváte k nerealnym osobám? Přitom já sem na sebe pyšná že sem se zbavila těch cikánů a tý hnusoty kterou sem zažila i se zadluženim.Dokázala sem udělat zasebou tlustou čáru.Tady už psát nemusim protože už žádnýho cikána nehledam ale zůstala sem tu ze zvyku a z toho že tu mam kus života a jak už tu znam i ostatní a že tady sem poznala svojí lásku.Ale nechápu jak tu z nás někdo dělá příběh? Vůbec nevim jak to myslí? A jinak zůstala sem tu vietnamec nic neříkal tak já taky ne.A už mi padla tak už ležim.Nemůžu za to že mi sem vyslali bez sexu,já chapu že ani jeden neměli náladu když je taková situace ale prostě už sem to nevydržela.Byla tady jedna co mi Ali připoměla:-(

to Jarin (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Byl jsi rychlejší, palec nahoru

:-D (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Kde se hrabou všichni režiséři. Tohle nikdo nenatočí. Skvělá, tragikomická diskuse. I když pro někoho tragický život, který si však aktéři nepřipouští.

nekdo (Sany, kd (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Když Elenina parťačka...Mas nepochybne talent, :D

jarin origoš (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Když Elenina parťačka...:-D :-D :-D

úryvek z povídk (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Když Elenina parťačka Jituna v pondělí nastoupila "do práce" k Vietnamci, radostně během prvních pár minut zkonstatovala, že teď je na ní, aby se starala. Po několika hodinách to vypadalo, že dojde na Elenina pochybovačná slova a Jituna v práci dlouho nevydrží. Autor této povídky pochopil, že dlouho v myšlení těchto žen nejsou roky, měsíce ani týdny, ale s největší pravděpodobností dny a hodiny. Jitunu po první krizi vzpružilo přemýšlení o své navrácené chuti na chlapa (zřejmě jí hypnoticky vnucené Elenou, která jí opakovaně domlouvá, že má kreditku a může si nějakého koupit).

Druhého dne ráno Elenu probudil další slunečný den, který opět hrozil tím, že nebude umět zabavit svého druhého syna předškolního věku, neboť koupaliště, parky, pískoviště a dovádění s dítětem v lese nejsou aktivity, které by jí, byť je matkou tří dětí, přišly na mysl. Klidná noc bez sexu s jýmkoli pohlavím všech gendrů jí na dobré náladě nepřidala, proto nakoukla do telefonu, aby se spojila se svými parťáky. Jituna hlásila,že v práci dosud pracuje ale další příspěvky Elenu zaujaly daleko více.Matně si vzpomněla, že jsou o té M. co sem psala a o které občas nevěděla, stejně jako u mnoha jiných přispěvatelů, co si myslet. Je na její straně? Nebo ji kritizuje?

Diskuze se rozjela mezi obhajiteli M. a jejími protivníky. Pointa diskuze ovšem, jako skoro vždy, vyzněla v neprospěch charakterových vlastností Eleny. Elena diskuzi nijak neprožívala, až najednou kupodivu pochopila, že ta nepěkná přirovnání kráva, sláva, tráva, prase, slepice, jepice, hola hop...jsou mířena na ni. Odpověděla svým běžným nijak sprostým slovníkem v překladu? exkrement, vylučovat exkrement v různých slovesných tvarech, snad někoho poslat do dámského pohlavního orgánu vyjádřeného jazykem ostravských horníků, které jistý český miliardář Vakala připravil o hory, doly, byty i práci. Výrazné reakce se ovšem nedočkal přispěvatel, který ve snaze přiklonit se v diskuzi na čtoucím nejasnou stranu, vyjmenoval všechny možné nicky, které si pamatoval a které vyjmenovat šlo,( byť sám nick nepoužívá a jeho soukmenovci, kterým stačí první slovo věty také ne) ....a máte to. Koho bránil? Elenu? M.? Řádné mravy? Špatné mravy? Žatecké pivo? Kulturu internetových diskuzí? Kdo ví...

V to odpoledne proběhla ještě jedna velmi zajímavá diskuze mezi Džejárem (druhým Eleniným parťákem) a Elenou. Téma bylo rodinné vztahy během 9hodinové jízdy autem za účasti Džejárových konformních rodičů, Džejára a Eleny. Tím konfliktním bodem byl dress code, který si matka džejára představovala u své bývalé, budoucí, současné či nijaké snachy jinak než dotyčná pseudosnacha Elena. Obecenstvo fandilo,navrhovalo...až se do diskuze zapojila Jituna, kterou Vietnamec na chvíli uvolnil z okovů zaměstnání, a která přišla s geniálním řešením jí a Eleně vlastním. Místo Eleny pojede Jituna. A ať si všichni trhnou nohou, vypadá jako ona, mluví jako ona, tak co že jo.99% čtoucích spadla brada, někteří se počůrali a někteří se dokonce byli nuceni ujistit, zda Doktorka.cz všechny své přispěvatele, čitatele, anonymy, úchyly, prostitutky, gamblery, černoprdelníky virtuálně nenapojila na psychiatrický Matrix

P.S.Tento text byl napsán před 20.hod, tedy dříve než Vietnamec nachytal Jitunu, která si před požitím okurky tuto loupala pomocí stahů své pochvy

jarin origoš (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Jo, přesně to jsem si...Jé, prosím tebe Gino, Vietnamce to třeba nabudilo a až bude večer doma se svojí milou, bude si přitom představovat okurku s Milunu, takové zpestření. A nebo sám použije tu okurku jako zajímavou rekvizitu. Vietnamce by se víc dotklo, kdyby mu tam Miluna kradla, nějaká okurka ho rozhází méně, jak okrádání zaměstnavatele.

jarin origoš (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Nekdy se mi zda, ze snad ani...Ty bláho, fakt že jo. To je pomalu neuvěřitelné a to už jsem viděl ledacos. Občas mne i napadá, že je to nějaký bláznivý fór študáků a dělají si tu z nás pr*el. Nebo projekt nějakého pošahance z televize, nastrčil pár fiktivních osob, občas sem jakoby hodí fotku a za dalších 5 let později tramtadadá, na ČT2 dokumentární seroš s titulkem "Oblbli jsme Doktorku aneb jak všechny vym*dat". A byl by tam vylíčen do detailu ten Miluny příběh, jak se lidé chytli a někdo nadával, někdo se snažil do posledního momentu pomoci, jiný zase po 2 dnech, další po týdnech nadobro lámal hůl. Další jedinci by zase vyli vylíčeni jako notoričtí štěkači, anonymové by byli zařazeni do skupinky "neidentifikovaní". nakonec by dostali slovo odborníci. IT specilista by spároval adresy přispěvatelů, doktor Arginmax by tam měl dlouhou přednášku o sexualitě a nakonec by tomu nasadit korunu Cimický. A na závěr "moudro" něco ve stylu "Miluna nebyla Miluna, čili nikdy nevíte, kdo se za monitorem skutečně ukrývá" a pak apelování na seniory, aby nebyli důvěřiví. :-)

nebo (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Nekdy se mi zda, ze snad ani...třeba s kedlubnou

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

On mi pak volal že můžu...Jo, přesně to jsem si myslela, tobě chybí Alice. No ale chlapi pro tohle mají větší pochopení než ženské, i když Vietnamce teda neznám.
Takže je to vyřešený a pokračuješ?

nekdo (Sany, kd (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

On mi pak volal že můžu...Nekdy se mi zda, ze snad ani nemuzes byt realna,Milu. ;)
No ale vezmi to z druhy stranky. Lepsi takhle, nez kdyby te nacapal treba se svou manzelkou.

Sdelujte zazitk (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

já nevím, co ti poradit,...ale no tak mio,jen se nedelej.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

On mi pak volal že můžu jít dělat dřív tak sem šla.Tak jo Miu já tam půjdu.No prostě mi načapal se salátovkou.On myslel že si jdu dát pauzu a sníst si jí ale to pak sem chtěla taky ale nejdřív sem prostě to s ní.A byla sem po tmě ale on otevřel tak to stejně viděl:-( a něco vykřil vietmamsky a začal pak kašlat,já nevim no bylo to trapný.

nekdo (Sany, kd (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Ted si nejak sedim na vedeni. Pri tem te nacapal, Milu? Napadlo mne jedine, jako ze se nekde ulejvas,ale to bude asi neco jineho?

. (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

A co jsi provedla?

........... (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Miluna dělá do června, tedy možná už zítra ne.

Mia (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Sany, myslím, žes to...v červnu jde k psychiatrovi.

Mia (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Tak díky Miu.A co bys...já nevím, co ti poradit, nikdy jsem se do takové situace nedostala. Ne, že bych nezažila pár trapasů, ale trošku jiných. Hele tak se tam nekrč a jdi zase pracovat. Kdyby tě chtěl vyhodit, tak už to udělal.

Reklama

Přidat komentář