Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Mě je to tak líto.Teď sem...Do hajzlu,prY ji to nevhce nechat spat a neprestava to tak jestli nepotrebuje do nemocnice!!

Gina (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Miluno zvaž toho psychologa.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Mě je to tak líto.Teď sem si uvědomila jak jí silně miluju pořád i když mi ublížila ale hlavně ať je v pořádku a i ta naše malinká:"(( já už nemůžu ani psát Jirko jak brečim a chudák Radeček že má takhle smůlu.Já si jdu vyndat její tričko a budu s nim spát je mi najednou tak hnusně.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Pry ji vzalo bricho hlava a zada! A pry rikala,ze vubec nevi jestli bude moc zitra ridit.Zaclo ji to zlobit az takhle vecer.To je v prdeli co.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Achjo Jirko mě se chce brečet,já se taky o ní bojim! A nevíš co přesně jí je? To jo ať už to radši nechá.Já mam vietnce domluvenýho od začátku června.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Tak to zvedl Radek a rikal,ze ona spi,ze ji nebylo dobre a jsou jeste porad v Dansku.Tak ted se spis o ni bojim.At uz se radsi na to vysere tenhle tyden!

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

A jak jí mam uhlídat? Ráno...Uz brzy ji zamestna jeji vlastni malinka zenska;-) Ne fakt netrap se uz tak.Ja ji jdu zavolat jestli dojeli v poradku,protoze nejak nepise.A reknu ji tvuj navrh.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Miluno, dnes černoška,...A jak jí mam uhlídat? Ráno psala že nechce střídat ženský tak čemu mam pak věřit.

jojo (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Miluno, dnes černoška, zítra běloška, pozítří čí%nanka......

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

No tak ať ti klíče zase dá.Svezeš mě ty.Já to potřebuju,prosim.Uděláme si výlet,sobotu věnuj mě a ona si zatim odpočine a neděli věnuj jí.Co říkáš? No tak pravda anonyme vlastně mi ublížila ona takže ať se mi nediví.

tobě (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Je svině protože mi...může být nějaká černoška ukradená, tobě ubližuje Alice, ty nešťastnice

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Je svině protože mi...Jo takze delat pujdes,tak snad ti to fakt vyjde.No,ale ja od Audiny nemam uz klice ja je odevzdal oboje ji.Muzu te vzit jen tatovo Felicii:-(

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Je svině protože mi rozesrala vztah.Jo třeba o mě neví já nevim jestli mi Alice zatajila ale prostě že je to kvůli ní.Gino já sem s Alicí počítala napořád.A sem s ní ve vztahu asi od března a s Radkem sem byla jen asi tak měsíc.Ale Alici znam asi 4 roky a seznámila sem se s ní právě tady.Já jí nechci ztratit já bych nemohla bez ní žít:"((( ale sex taky teď nechci ,musim počkat až mi přestane ten hnusnej pocit já chci radši teď být jen s Jirkou.Jirko tak až přijedeš tak mi někam vem Audinkou ty.prosim.A až ona bude doma tak já mam domluveno zase vietnamce toho jak sem tam byla.

Gina (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

Miluno, ty se postupně fixuješ na každého, kdo na tebe vlídně promluví nebo ti napíše. Co mě ale udivuje, že po každé ráně se zvedneš a jedeš dál. Já jsem tě neznala, když jsi byla s Radkem a ani nevím, jak dlouho. S Alicí počítáš vztah jen na týdny, možná na měsíce? Nevím, do jaké hloubky ji znáš, ale obě jste určitý typ a asi se nezměníte. Ty jsi zřejmě citovější a závislejší, Alice zase umí v lecčems chodit.
Ale jestli chceš s Alicí a s Jirkou dál být, zkus se poradit s nějakým psychologem - nestálo by to za to?
Psycholog není psychiatr!
Určitě se ho nemusíš bát.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

musejí mít kamarádi...A co je na me tak srandovniho,nebo jsem tak vtipnej? Ja se tu nudim no,taky co tady v kamionu delat,kdyz parkuju u dalnice.

z tebe (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

To neboj ja kterej jsem na...musejí mít kamarádi neuvěřitelnou srandu. a co teprve synové s manželkou

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

To neboj ja kterej jsem na beloucky blondynky bych na tohle nesah a ani by se mi nepostavil.A jak teda tam budete spolu fungovat? Uz pojede jen pristi tyden a mas ji doma a co budete teda delat:-( Tak ja nevim jestli se teda sejit zvlast.Nevim jeji nazor.

proč (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

Jirko že stou sviní...myslíš, že je černoška svině?

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

Jirko že stou sviní nepudeš i ty???!!!! Aspoň ty bys mi tohle neudělal??? Si muj jediný chlap kterýho mam teď ráda,víš sám že jinak mi chtěji jen úchylové,dědkové a otroci.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

vem tu černou macatou do...Fuuuj!!! To bych se zbláznila kdyby tohle udělali.

Reklama

Přidat komentář