Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

A jak jí mam uhlídat? Ráno...Uz brzy ji zamestna jeji vlastni malinka zenska;-) Ne fakt netrap se uz tak.Ja ji jdu zavolat jestli dojeli v poradku,protoze nejak nepise.A reknu ji tvuj navrh.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Miluno, dnes černoška,...A jak jí mam uhlídat? Ráno psala že nechce střídat ženský tak čemu mam pak věřit.

jojo (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Miluno, dnes černoška, zítra běloška, pozítří čí%nanka......

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

No tak ať ti klíče zase dá.Svezeš mě ty.Já to potřebuju,prosim.Uděláme si výlet,sobotu věnuj mě a ona si zatim odpočine a neděli věnuj jí.Co říkáš? No tak pravda anonyme vlastně mi ublížila ona takže ať se mi nediví.

tobě (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Je svině protože mi...může být nějaká černoška ukradená, tobě ubližuje Alice, ty nešťastnice

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Je svině protože mi...Jo takze delat pujdes,tak snad ti to fakt vyjde.No,ale ja od Audiny nemam uz klice ja je odevzdal oboje ji.Muzu te vzit jen tatovo Felicii:-(

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Je svině protože mi rozesrala vztah.Jo třeba o mě neví já nevim jestli mi Alice zatajila ale prostě že je to kvůli ní.Gino já sem s Alicí počítala napořád.A sem s ní ve vztahu asi od března a s Radkem sem byla jen asi tak měsíc.Ale Alici znam asi 4 roky a seznámila sem se s ní právě tady.Já jí nechci ztratit já bych nemohla bez ní žít:"((( ale sex taky teď nechci ,musim počkat až mi přestane ten hnusnej pocit já chci radši teď být jen s Jirkou.Jirko tak až přijedeš tak mi někam vem Audinkou ty.prosim.A až ona bude doma tak já mam domluveno zase vietnamce toho jak sem tam byla.

Gina (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

Miluno, ty se postupně fixuješ na každého, kdo na tebe vlídně promluví nebo ti napíše. Co mě ale udivuje, že po každé ráně se zvedneš a jedeš dál. Já jsem tě neznala, když jsi byla s Radkem a ani nevím, jak dlouho. S Alicí počítáš vztah jen na týdny, možná na měsíce? Nevím, do jaké hloubky ji znáš, ale obě jste určitý typ a asi se nezměníte. Ty jsi zřejmě citovější a závislejší, Alice zase umí v lecčems chodit.
Ale jestli chceš s Alicí a s Jirkou dál být, zkus se poradit s nějakým psychologem - nestálo by to za to?
Psycholog není psychiatr!
Určitě se ho nemusíš bát.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

musejí mít kamarádi...A co je na me tak srandovniho,nebo jsem tak vtipnej? Ja se tu nudim no,taky co tady v kamionu delat,kdyz parkuju u dalnice.

z tebe (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

To neboj ja kterej jsem na...musejí mít kamarádi neuvěřitelnou srandu. a co teprve synové s manželkou

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

To neboj ja kterej jsem na beloucky blondynky bych na tohle nesah a ani by se mi nepostavil.A jak teda tam budete spolu fungovat? Uz pojede jen pristi tyden a mas ji doma a co budete teda delat:-( Tak ja nevim jestli se teda sejit zvlast.Nevim jeji nazor.

proč (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

Jirko že stou sviní...myslíš, že je černoška svině?

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

Jirko že stou sviní nepudeš i ty???!!!! Aspoň ty bys mi tohle neudělal??? Si muj jediný chlap kterýho mam teď ráda,víš sám že jinak mi chtěji jen úchylové,dědkové a otroci.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

vem tu černou macatou do...Fuuuj!!! To bych se zbláznila kdyby tohle udělali.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

No platba mi od Alice...To nepřejde.Já nechci aby se mi po ní dotýkala! Jo poděkuj jí.Já jí beru vážně a miluju a proto to takhle nesu.A proč by to bylo blbý aby si semnou byl sám ty když se včera srala že jí nic nevadí a posílá mi ať si někoho zaplatim tak proč by to mělo vadit? A jak tu někdo napsal ty slova anglicky tak už se něco ví co bylo to Boo? Já to moc nechápu jak tu někdo napsal víc slov tak nevim co tim zamýšlel.

hm (Út, 23. 5. 2017 - 20:05)

No platba mi od Alice...vem tu černou macatou do trojky Alinka bude spokojená

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 19:05)

No platba mi od Alice prisla,ale jak to bude dal nevim.Milco,ale me jde prave hlavne o tu trojku to je trochu blby si vas ted brat zvlast? No,vy mi davate.hnusna zambice! Myslis,ze ti to do vikendu neprejde? Treba na tebe sahne a roztajes.Milco:-(

jasný (Út, 23. 5. 2017 - 19:05)

Auto splácíme s Alicí oba....kecá

....... (Út, 23. 5. 2017 - 19:05)

boo [Am.]...Pfui!
Yuck! [coll.]
Yikes! [coll.] [hum.]
Fie! [archaic or hum.]
Ugh!
Pew!
Gross! [coll.]
Phooey! [coll.]
Pooh! [coll.]
Faugh! [archaic]
Boo!
Fooey! [to dog]

.... (Út, 23. 5. 2017 - 19:05)

A proc bys nemohla Miluno?...Auto splácíme s Alicí oba. Vtip týdne:-)) Určitě by Alice něco platila natož když bude končit s ježděním.Jedině zaplatí tak,že tě nechá zasunout nic víc.

Reklama

Přidat komentář