Reklama

TESTOVANÁ a NETESTOVANÁ kosmetika na zvířatech

chuderi (Po, 12. 4. 2010 - 19:04)

sZdravím, mám zajímavý tip na ušetření a přivýdělek především pro maminky na MD (ale samozřejmě mohou zkusit i ostatní) Maminky, jistě každý měsíc vydáváte určitou částku peněz za různé zboží – za prací prášky, speciální dětské prášky, aviváže, další věci jako čaje, kávu, krémy na ruce či obličej, masážní gely, a pokud se stejně jako já spoléháte více na přírodu než na chemii, tak také za bylinkové přípravky (kapky, sirupy, čajíky, mastičky apod.). A co to zkusit trochu jinak? Zkuste nejít do obchodu, ale koupit si takovéto věci po internetu. Nová česká firma, která toto zboží na internetu prodává, vám nabízí možnost spolupráce - jak peníze nejen ušetřit, ale také si je vydělat. Ale pozor, ne tím, že byste museli zboží prodávat! Více informací na emailu [email protected](pošlu nezávazně a zdarma). Není to podvod, mám to vyzkoušené e zbožím jsem také velmi spokojená. Registrace do systému je zdarma, takže nic neztratíte, když to taky zkusíte

andrea (Čt, 8. 4. 2010 - 17:04)

a co se týče kosmetiky...bohuzel nivea testuje nejvic

ashamedtobehuma (Pá, 26. 3. 2010 - 00:03)

"Netestovaná na zvířatech"..."netestovaná na zvířatech" se nerovná "testovaná na zákaznících"! - ale alternativnými metodami a/nebo na dobrovolnících - kteří u toho netrpí, jako člověkem vykořisťované němé tváře

je otřesné, šokující a naprosto neetické chování lidí ke zvířatům - ať k laboratorním, k jatečním, ale i všem ostatním! nic nás neopravňuje k tomu, způsobovat ostatním živým tvorům bolest jen kvůli naší pohodlnosti a sobeckosti

Lemra (Po, 22. 3. 2010 - 17:03)

Táhni s tou šmelinou k čertu, tady jsi na špatné adrese. A tu dietu si žer sama!!

tereza (Po, 22. 3. 2010 - 11:03)

Radko, na jedné stránce...sunsilk je jedna z firem, která na zvířatech určitě testuje. Patří pod společnost Unilever, která vlastní i Dove, Rexonu, Ponds atd., všechny tyto značky jsou tedy testované na zvířatech. A Lancome patří pod Loreal a ten taky testuje.

...omlouvám se (Čt, 4. 3. 2010 - 20:03)

No holky nedelejte z nejakyho...Ty kráááávo!

misa (Čt, 4. 3. 2010 - 20:03)

No holky nedelejte z nejakyho...pane boze, ona nekdo takovej jako ty fakt existuje????to je hnus!mela by ses lecit!

B.Večlová, Svob (Čt, 18. 2. 2010 - 18:02)

Jak bývá v podobných diskuzích zvykem, hemží se to tady nepravdivými a matoucími informacemi. Většina firem používá složky otestované na zvířatech a to včetně firem, které tvrdí, že na zvířatech netestují - většinou tím myslí pouze konečné výrobky. Nejlépe poznáte kosmetiku netestovanou na zvířatech podle certifikátu HCS - jehož logo je králíček, okolo něhož běží hvězdičky EU. Více informací a seznam firem najdete na www.netestovanonazviratech.cz a www.pokusynazviratech.cz

Marcela 6062308 (Út, 9. 2. 2010 - 09:02)

Beautycycle to je nová kosmetika (péče o pleť i líčení) firmy AMWAY,která není testovaná na zvířatech, nyní uvedena do prodeje,cenově dostupná i pro mladé.
Prezentace 18.2. v 18hod v Praze vedené špíčkovmi českými a slovenskými vizážistkami.

Veronika (Po, 8. 2. 2010 - 22:02)

Oblíbila jsem si šampony...Radko, na jedné stránce jsem se dočetla, že Sunsilk na zvířatech testuje... Ujisti se, zda nemáš mylné informace.

MÁRA (St, 3. 2. 2010 - 16:02)

Hezky zpracovaný seznam je...ČETL JSEM, ŽE AVON NETESTUJE ALE NECHÁVÁ SI DOVÁŽET "PŘÍSADY", KTERÉ JSOU TESTOVÁNY NA ZVÝŘATECH!!!!

Bony Riki (St, 17. 4. 2013 - 23:04)

No odkazy to tady nebere jak jsem zjistila,ale stačí zadat Netestováno na zvířatech a vyskočí odkaz na stránky,kde je kompletní seznam....:-)

Bony Riki (St, 17. 4. 2013 - 23:04)

http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=netestov%C3%A1no%20na%20zv%C3%AD%C5%99atech&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CC4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.netestovanonazviratech.cz%2F&ei=NxlvUYO6J4mJtQaD2YHYCg&usg=AFQjCNHoOkIac2TGbB6ZBmt_-3EQdViHow

i. (St, 27. 2. 2013 - 08:02)

mary kay i avon už nepatří do skupiny ,,netestováno'' . Jen aby jste věděli :)

Slecna Smrt (Po, 28. 12. 2009 - 21:12)

Pokud chcete vědět, která kosmetika není testovaná na zvířatech, tak se podívejte na stránky www.peta.org kde je dlouhý seznam různých firem, které netestují na zvířatech. Jinak mimochodem avon na zvířatech netestuje zatímco nivea ano.

Sandra (Ne, 20. 12. 2009 - 19:12)

Madam, vy jste s prominutím...Souhlasím s Tebou,je to idiotka,proč urážet zvířata!A rozhodně není důvod se jí omlouvat!

Nikol (Ne, 13. 12. 2009 - 15:12)

No holky nedelejte z nejakyho...Madam, vy jste s prominutím vážně kráva. Jak vůbec můžete něco takového vypustit z úst? Je zřejmé, že se o tuto problematiku nezajímáte, tak prosím nechte na pokoji lidi, kteří mají alespoň kapku svědomí. Vy se raději zahrabejte někam hluboko, a to i se svýma krvavýma očima a hloupými názory!!!

Jana (Čt, 10. 12. 2009 - 10:12)

Netestovana kosmetika v podstate neexistuje. Zakony v CR i v EU ukladaji, ze kazda latka musi byt testovana na zviratech nez prijde do kremu, mleka, cisticiho prostredku...testovani finalniho vyrobku uz je volbou. Muzeme tedy alespon hledat firmy, ktere aspon na zviratech netestuji finalni vyrobky a tech uz je dost. Je omyl, kdyz si nekdo mysli, ze i ciste prirodni kosmetika neni testovana. Bohuzel kazda latka byla nekdy v minulosti otestovana na zviratech. Jsem chemik a v kosmetice pracuji pres 20 let, znam i velmi dobre prostredi velkych, globalnich firem. Zvirata mam moc rada a tak me toto tema zajima, ja osobne se vyhybam aspon tem nejvetsim kosmetickym gigantum,kteri testuji nejvice, protoze pro svuj byznys musi vyvijet neustale nove latky. Znate je dobre z reklamy treba TV, kde Vam ty novinky i pripominaji...:-)

Mája (Ne, 6. 12. 2009 - 20:12)

Prosím pomozte rozšířit...Avon a Oriflame přímo netestují, nechají si testovat výrobky na zvířatech od menších firem, pak výrobek koupí přejmenují a řeknou, že není testovaný na zvířatech. Mají pravdu finální ne, ale jinak naprosto normálně je.

Nela (Pá, 4. 12. 2009 - 22:12)

Ahojky,chtěla bych se zeptat, zda kosmetika Sisley testuje na zvířatech?

Reklama

Přidat komentář