Reklama

TESTOVANÁ a NETESTOVANÁ kosmetika na zvířatech

Melanie (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Dobrý de co vím je to že essence a revolution netestují takže v pořádku

Lucie (Čt, 16. 11. 2017 - 11:11)

Prosím pomozte rozšířit...Španělská značka přírodní kosmetiky "Flor del Olivo" NEní testovaná na zvířatech. U nás k dostání v "el Olivar" ve Šmeralově ulici na Letné v Praze. http://elolivar.cz/produkty_kosmetika.html

! (Út, 31. 10. 2017 - 17:10)

Zdravím všechna strašidla a blahopřeji k dnešnímu svátku! Máte výhodu, že se nemusíte ani líčit!

xx (Út, 31. 10. 2017 - 10:10)

Mary Kay neni testovana na...Jezisi

! (So, 7. 10. 2017 - 21:10)

Na zvířatech se testovalo, co vlastně lidi vydrží. Teď je testování na zvířatech zakázáno, tak se to zkouší přímo na lidech. Však lidí je na světě dost.

Sarianne (So, 7. 10. 2017 - 20:10)

Tak jist maso je jedna věc,...Přesně tak! Jen se vyrábějí kožešiny aby se pár bohatých slečinek mohlo jít předvádět!!!! A maso???!!!

Katara (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

Mary Kay neni testovana na...Ahoj ráda bych sem napsala nějaké produkty, které mají certifikát, že na zvířatech netestují a to ani konkrétní složky. Jsou zcela přírodní. Chtěla bych se ještě zmínit o Oriflame je to značka ze Švédska a tato země si dbá na to aby neznečišťovali přírodu, a ani netestovali na zvířatech. Nejhorší na tom je je je v Číně jak už se zde někdo zmiňoval a proto se do značek netestovaných se zařadit nedá.

Ještě bych se zde ráda zmínila, že není ačkoliv má produkt napsaný "Dermatologicky Testováno" Neznamená to vždy že se testuje na zvířatech, existují speciální "umělé kůže" na, kterých se to zkouší a také jsou i dobrovolníci, a proto si je velmi považuji.

Zde jsou značky NETESTOVANÉ
Freeman, Balea, Saloos, Weleda, Alverde, NYX, Gabriella Salvete, Catrice, E style, Moje, Essence, Rival de Loop, Eco Tools, Inglot, Too Faced, Nars, Urban Decay, Manufaktura, The Body Shop, Marks and Spencer, Lush.

Ostatní značky jsou testované, a nebo jen konkrétní přípravky. Nivea v minulosti testovala přípravky na zvířatech.

Určitě bych sem ještě chtěla napsat, jestliže se rozhodujete zda si koupit levnější značku testovanou a dražší netestovanou, zamyslete se nad zvířetem které umřelo napr.: kvůli řasence.

veve (So, 5. 5. 2018 - 16:05)

strašidlo si ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ZRUDA BEZCITNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak můes něco takového podporovat??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je mi s tebe NA BLITI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nebudu Uvádět (Út, 3. 4. 2018 - 17:04)

Mně vůbec nevadí, když se...Špatné na tom třeba je to, že toho kocoura umyli šamponem který nebyl dokonalý. Kocour z toho měl kožní problémy a až potom ten šampon zdokonalili aby jste kožní problémy neměla vy. Bezcitnější zrůdy jsem neviděla

Alena (St, 10. 1. 2018 - 21:01)

Taky nechápu, jak tyto věci může někdo podporovat. Já bych si kosmetiku , která je testovaná na zvířatech nikdy nekoupila. Je sice pravda, že mi to trvalo než jsem něco takového našla, ale za to, to rozhodně stálo

Chantall (Pá, 23. 12. 2016 - 14:12)

Mary Kay neni testovana na...Omyl Mary Kay je testovana na zvířatech byl ji odebrán certifikát.Testuji v Číně

Jana (Út, 25. 10. 2016 - 15:10)

Prosím pomozte rozšířit...Dobrý den. Nevíte prosím, jestli Syoss testuje na zvířatech?

Barbora (Pá, 14. 10. 2016 - 13:10)

Prosím pomozte rozšířit...AVON na zvířatech testuje. Právě jsem podepsala petici proti tomuto zvěrstvu.

Petra (Ne, 12. 6. 2016 - 10:06)

Boze vy jste fakt pokrytci!...Tak jist maso je jedna věc, ale nosit kožich je demence non plus ultra. Absolutně zbytečný utrpení zvířat jen proto, aby se mohla nějaká fiflena předvádět. P. S. Jsem vegan.

Lucie (Pá, 26. 2. 2016 - 17:02)

Ano Avon sice přestal...Téměř každá kosmetická surovina byla v minulosti testovaná na zvířatech. Kdyby se používala jen nikdy nestestovana neměli by z čeho vyrábět.

Lucie (Pá, 26. 2. 2016 - 17:02)

Ano Avon sice přestal...Téměř každá kosmetická surovina byla v minulosti testovaná na zvířatech. Kdyby se používala jen nikdy nestestovana neměli by z čeho vyrábět.

anička (Ne, 21. 2. 2016 - 13:02)

Nivea testuje na zvířatech...Ano Avon sice přestal testovat na zvířatech ale dál kupuje suroviny od značek které testují na zvířatech takže stále podporují tento průmysl

no (So, 20. 2. 2016 - 15:02)

Nivea testuje na zvířatech...Desítky firem netestují na zvířatech. A jsou daleko kvalitnější než avon.

MaryAne (So, 20. 2. 2016 - 13:02)

Nivea testuje na zvířatech ale Avon ne ;)

! (So, 16. 11. 2013 - 22:11)

Novými zákony byla zvířata povýšena nad lidi. Teď se bude kosmetika a ostatní věci testovat na lidech, protože lidí je na světě dost.

Reklama

Přidat komentář