Reklama

TESTOVANÁ a NETESTOVANÁ kosmetika na zvířatech

al (Pá, 21. 11. 2014 - 15:11)

Ja kupuji podle ceny, ta je...kéž by bylo mín lidí s přístupem ke zvířatům jako jsi ty :(

Ola (Čt, 25. 9. 2014 - 16:09)

Ja kupuji podle ceny, ta je pro mne rozhodujici. A testovani na zviratech mi nevadi, dulezite je aby pak pripravek byl bezpecny pro lidi.

Anonym (St, 21. 4. 2021 - 07:04)

Tak to je hezké, že vám nevadí testování na zvířatech :) Chudáci zvířata. Ať umírají lidi ne zvířata...

Adél (Pá, 16. 10. 2020 - 20:10)

Víš ty vůbec jak takové testování na zvířatech probíhá? No očividně ne. Asi si myslíš že ty zvířátka našampónují, spláchnou a zkoumají jaký vliv to má na jejich pokožku TAK TO TEDA NENÍ!
Šampony jim dávají do očí, nutí zvířátka polykat chemikálie aby věděli co se stane s naším tělem po požití,stříkají jim to i do nosu.
Každý živočišný druh na danou chemikálii reaguje jinak není zaručeno že pro nás i kosmetika testována na zvířatech bude bezpečná, dělá se mi z tebe zle, že jediné na čem ti záleží je něco jako CENA!

A. (Čt, 25. 9. 2014 - 16:09)

Ahoj,
Alverde by myslím testovaná být neměla, má certifikát Natrue (ne BDIH) a certifikát Vegan. Je levná a dostupná v DMkách. Jinak další levná kosmetika netestovaná na zvířatech je třeba E.L.F., ti mají i všechny výrobky veganské, kromě jedené řady štětců. Sehnat levnou kosmetiku netestovanou na zvířatech je docela těžké, vím to z vlastní zkušenosti. Mě se docela osvědčil i obchůdek BIOOO, zkuste se podívat na jejich internetové stránky. Kdybyste znali nějaké další značky netestované kosmetiky za rozumnou cenu, tak pište. :)
Jo a ještě se chci zeptat, nevíte jak to je se značkami Balea, S-he a p2?
Díky za odpověď :)

Míša (Čt, 25. 9. 2014 - 15:09)

Po přečtení některých příspěvků mám pocit, že někteří vedou žabomyší válku a dohadují se, co je správné... Myslím, že když každý udělá alespoň něco pro záchranu zvířat a přírody, tak je to krůček kupředu... Není na nás se předhánět a dohadovat, kdo je lepší... O nás tu nejde a v jednotě je přece síla... :-) Někde se musí začít... Stačí udělat krok a když jej udělá více lidí... Svět bude hezčí nejen pro nás... :-)

Lenka (Čt, 25. 9. 2014 - 15:09)

Mary Kay neni testovana na...I Mary Kay je testovaná na zvířatech... Byla ji odebrána licenční značka, pokud vím, protože dováží do Číny, kde se na zvířatech testuje....

mayda (St, 17. 9. 2014 - 08:09)

Avon jako jedna z prvních...Avon tvrdí, že netestuje na zvířatech, v některých výrobcích ale prý používají ingredience, které se dováží z Číny, kde je testování dovoleno.Zrovna tak Oriflame, ten taky má logo "netestováno", ale prý nikdy nepředložil žádný certifikát o netestování. Kdyby měli ten certifikát, tak by se tím měli spíš chlubit. Já nepoužívám žádnou dekorativní kosmetiku a mám klid a ekodrogerii kupuju v Bioobchodě.

misa (Čt, 28. 8. 2014 - 22:08)

Myjete nádobí? Perete?...Jak hloupé, paní Aneto. Je mi líto těch, kteří s Vámi musí sdílet prostor :-(

Morgiana (Čt, 28. 8. 2014 - 19:08)

Hana:
Přesně, já jsem si dodnes také myslela, že Essence na zvířatech netestuje. Chtěla jsem jim psát e-mail, tak vidím, že nemusím, když vy už jste to udělala... Ale tak značek, ze kterých se dá vybírat, je pořád ještě dost. :-)

Zvíře (Ne, 24. 8. 2014 - 20:08)

bylo novými zákony povýšeno nad člověka, takže se bude testovat na lidech, protože těch je na světě dost.

Hana (Ne, 24. 8. 2014 - 16:08)

essence netestuje na...Bohužel... taky jsem si myslela, že Essence netestuje, a tak jsem jim napsala e-mail, ptala jsem se, proč nemají žádný certifikát, který by 100% potvrzoval, že na zvířatech netestují. Přišla mi jejich oficiální tisková zpráva týkající se testů na zvířatech. napsali, že finální výrobky netestujou, ale složky prý jo, kvůli "toxikologickému profilu."
Jestli mi nevěříte, zkuste jim napsat...

Lu (Ne, 24. 8. 2014 - 13:08)

Jinak funkcni a velmi dobry seznam s rozlisenim testovacich firem je zde: http://www.hotashi.com/jetaime/?page_id=5690

PS: jakakoliv firma, ktera DOVAZI do Ciny, musi testovat na zviratech. Ciste v EU je prodej testovanych vyrobku jiz zakazan (pouze kosmetika), ale co delaji firmy mimo tato uzemi je to co se nyni resi (sem jdou jen urcite sarze, pripadne nechavaji firmy testovat za sebe jine).

Lu (Ne, 24. 8. 2014 - 13:08)

Mary Kay neni testovana na...Mary Key je testovana na zviratech. Byl to velky skandal.

Ničkal (Čt, 24. 7. 2014 - 11:07)

ahoj, mate nekdo zkusenosti s...Taky jsem hledala, ty věci od nich jsou skvělé, a z toho co tam píšou soudím, že snad ani nejsou testovány, ale žádné jasné důkazy.

Návštěvník (St, 5. 4. 2023 - 21:04)

Nevím

katka (Pá, 25. 4. 2014 - 17:04)

ahoj, mate nekdo zkusenosti s kosmetikou BC Bione Cosmetics? zajimalo me jestli je testována na zvířatech, ale nevypátrala sem to.

=/ (St, 23. 4. 2014 - 18:04)

Hezky zpracovaný seznam je...Nivea JE testována na zvířatech

Andrea Znojilov (Út, 15. 4. 2014 - 20:04)

Chtěla jsem se zeptat jestli je head a shoulders testován na zvířatech? Předem díky za odpovět

Jasminka (So, 27. 4. 2013 - 14:04)

Nebo třeba přímo ten který certifikát má stránky, na kterých uvádí seznam značek, které prošly jeho testováním
třeba Leaping Bunny:
http://www.leapingbunny.org/shopsearch.php
http://www.gocrueltyfree.org/search

Reklama

Přidat komentář