Reklama

TESTOVANÁ a NETESTOVANÁ kosmetika na zvířatech

KATKA (Út, 21. 8. 2007 - 14:08)

Pěstící kosmetika ARTISTRY není testována na zvířatech.

Šárka (Po, 20. 8. 2007 - 16:08)

Michelin má pravdu Sansilk je testován na zvířatech!

Atalera (Po, 20. 8. 2007 - 09:08)

Jsou i jiné možnosti než testovat na zvířatech ....

Mně je to fuk (Ne, 19. 8. 2007 - 16:08)

Mně je fuk zda je to testováno na zvířatech.

michelin (Pá, 17. 8. 2007 - 16:08)

sunsilk testuje!

Tereza (Ne, 12. 8. 2007 - 12:08)

Dobrý den,
nevím, kde jste sháněli informace o testovaných a netestovaných výrobcích. Pravda je ovšem taková, že skoro není možné zakoupit netestované výrobky. Z českých lze doporučit pouze firmy Botanicus a Welleda. Mnoho výrobců se pouze jistí tím, že na své výrobky píší "netestováno na zvířatech", ale toto nejsou schopni doložit a neposkytují svým zákazníkům absolutně žádnou garanci! Ne všechny seznamy netestovaných výrobků na itnternetu jsou skutečně pravdivé!!! Pro informace o skutečně netestovaných výrobcích navštivte stránky přední české organizace na ochranu zvířat: www.svobodazvirat.cz
Prověřujte dobře své informace!
Děkuji za váš zájem o tuto problematiku.
Počítá se totiž každý jedinec, každý hlas!

caba (Po, 30. 7. 2007 - 23:07)

jestli někomu nevadí, že kvůli tomu, aby si namazal svůj pitomec ksift byla týrána zvířata, tak je to neskutečnej ubožák!!!!!

Bára (Ne, 29. 7. 2007 - 22:07)

chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o nějakém obsáhlém seznamu testované a netestované kosmetiky na zvířatech, děkuji mnohokrát

Jitka (St, 11. 7. 2007 - 22:07)

Bohuzel sampony Sunsilk spadaji pod firmu Uniliver a veskere jeji produkty jsou testovany na zviratech

Ivettka (Út, 10. 7. 2007 - 14:07)

Já kupuju jedině Oriflame :)...

Harry (So, 7. 7. 2007 - 13:07)

Možná to nevíš ale Sunsilk vyrábí Unilever a ten TESTUJE !!!!

niki (Po, 2. 7. 2007 - 14:07)

vite vsude je neco jineho na str. kde sem byla pred minutkou psali ze sunsilk je a nejasne je to u milion dalsich tak skupuju oriflame a mam klid packo

Lola (So, 30. 6. 2007 - 15:06)

Avon netestuje na zvířatech!!!!

Návštěvník (St, 27. 6. 2007 - 16:06)

To by jsme holky hledaly asi dlouho ale mm super firmu od které používám všechno jak čistící tak prací tak kosmetiku která má dermální a klinické atesty a má velmi nízkou dráždivost na kůži a je testovaná na lidech čistící mají eko značky ale pravé a potravinové doplnky mají originální pečeti.Je to česká firma missiva můžete se podívat na stránky a já si nakupuji co chci a kdy chci přímo ve výrobě takže se cenově dostanu na polovinu trhu a navíc jede na národní program no není to super kdyby jste měli zájem o materialy tak mi napiste na mejla AnnaVrablikova"seznam.cz

Iris (St, 27. 6. 2007 - 14:06)

Jo, a taky jsem chtěla říct, že spousta značek na to přišla a jsou tak vychcané, že na obal dají znak králíka - čímž si zaručí větší prodejnost. Nikdo nekontroluje, zda je onen krém fakt netestovaný. A slavná věta: Výrobek nebyl testován na zvířatech - to může být taky jen hezký obchodní trik.

Iris (St, 27. 6. 2007 - 14:06)

Tak jsem si to tady hezky pročetla (vřele doporučuju - stojí to zato si to znova přečíst). Několik let jsem se zabývala tím, která firma testuju a která ne, prostudovala jsem si skutečně snad všechno, psala dopisy, ptala se....a řeknu Vám - nestojí to zato. Schválně si to znovu přečtěte a zjistíte, že stejně nemáte žádnou jistotu, co skutečně testuje a co ne. Jo, možná u takové Weledy a pod., ale takových značek je strašně málo. Několik let jsem používala pouze kosmetiku, u které jsem si byla "jistá", že na zvířatech netestuje a stejně to přišlo vniveč. Mnohdy jsem se po půl roce používání nějakého zaručeného přípravku dozvěděla, že je to úplně jinak. Víte, ono je sice super, že se staráte o to, aby zvířata netrpěla, jenže většina lidí se na to stejně vykašle a vaše snaha bude tatam. Mnohem větší účinost by mělo napsat pořádnou petici, zajímat se o zákony, které mají s testováním dočinění než zdlouhavě studovat, zda zakoupením toho a toho šamponu nebo mýdla neublížíte nákému zvířeti. Žijeme v byrokratickém světě, takže pouze změna zákonů může tomudle pomoci.

Návštěvník (So, 23. 6. 2007 - 13:06)

mně je jedno zda se testuje na zvířatech

Sandra (So, 23. 6. 2007 - 12:06)

No já nevím, ale Sunsilk patří pod společnost Unilever a ta na zvířatech testuje...

karak (So, 23. 6. 2007 - 10:06)

Tak to jsem vůbec netušila,že garnier testuje na zvířatech, nikde se to neuvádí... Koupila jsem si tělové mléko, příšte se podívám po něčem jiném :-((( Chudinky zvířátka kolik si kvůli toho vytrpí...Ještě že tady ty stránky jsou, alespoň vím,co kupovat a co ne...

gabča (Čt, 21. 6. 2007 - 21:06)

Netestuje: Ryor, Chopa ... české a levné.
Jinak u nás je zakázáno testovat kosmetiku, tudíž... české firmy jsou ok. Není možné se koukat na všechny ingredience, protože v minulosti už většina testovaných byla

Reklama

Přidat komentář