Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

E.B. (Pá, 24. 8. 2018 - 16:08)

Jednak děkuji Mikovi za...Ivano, četla jsem, co tady píšeš. já si nemyslím, že trpíš inkontinencí, jseš spíš neurotička. Já jsem tady o sobě moc nepsala, akorát že jsem si jednou načůrala do kozaček, ale potíže s udržením jsem měla víckrát. Někdo se možná nepočůrá za celý život, někdo s tím má problémy. Jistě že jak uvádí lékařské vědomosti Mik, jsou určitě zdravotní důvody a dispozici k tomu, že nevydrží tak plný měchýř, ale roli hraje i psychika. dávala jsem příklad, že mám kamarádku, která zřejmě musí mít nějaký zdravotní problém, protože najednou řekne, že se jí chce čůrat, že to už nevydrží. A někde si sedne, já bych se studem propadla. Jsem taková stydlivka, že radši to držím taky třeba až domů. Jsem asi přes hlavu, ale raději bych se počůrala, než aby mi někdo viděl si ulevit, jako moje kamarádka. Taky se mi to i stane, ale brala jsem to tak, že nějaké učůrnutí si nemusí nikdo všimnout. Bohužel, už se mi stalo, co dřív ne, že se mi to taky nepodařilo vůbec zastavit. Sice nosím většinou sukně - to není kvůli tomuhle - prostě se mi sukně líbí, ale plný močák vypustit je už pořádký trapas, i v sukni, pokud nemám ty kozačky. Proto myslím, že je to trochu přes hlavu, ví to o mně i manžel, který když jedeme autem je na mrtvici s vyhledávání čůracích míst, tedy aby na mne nebylo vidět. Je ochotný, ne jak píše Jana, protože ví své, když jsem běžela do lesíka a vrátila se v počůraných džínách, to jsem zrovna neměla sukni, protože jsem nenašla bezpečné místo. takže závěr je takový, že jak se vám jednou počůrací příhoda stane, pak znova a jak z toho máte strach tak se to zhoršuje, psychika pracuje. a to je možná i tvůj případ.

Olina (St, 22. 8. 2018 - 11:08)

Jednak děkuji Mikovi za...Souhlas s Ivanou Jany chlap potrebuje aby mu uz konecne nekdo pocural sedacku a nebo ho nechat nalit se pivem a nezastavit at si zkusi drzet on, Ivane preju at ji to dobre dopadne, taky mam hodne sirokou trubici, rikala urolozka kdyz ji zmerila, ale nastesti udrzim hodne jen si drepat a skakat nemuzu kdyz se mi chce na malou jinak se to v mziku vali do kalhotek, ale cvicemim se mi to uz zlepsilo

ivana (Út, 21. 8. 2018 - 12:08)

Jednak děkuji Mikovi za odborný výklad, bohužel se vidím s kombinací všech těch problémů. Po porodu oslabené svaly, asi menší měchýř a širší trubici, protože jak začnu močit už to nezastavím. Uvidím, za týden jdu k lékařce, která se inkontinencí zabývá.
Jinak teď jsme byli na dovolené u moře a problémy jsem neměla, raději jsem na výlety nejela. Včera jsem byla poprvé v práci a už jsem byla ráda, že jsem doběhla domů z nákupu, jak mi se chtělo. Jany chlapovi bych počůrala sedačku, ani by se nemusel moc snažit, přála bych mu ženskou s problémy jako mám já.

Jarka (Po, 20. 8. 2018 - 05:08)

problem je v tom, ze Janě to...Ptesne tak, Janin chlap by zaslouzil to same at si zkusi jak to boli kdyz uz clovek hrozne potrebuje curat a nema kde, ja uz to nejednou zazila v kolone na dalnici a sou to muka, jooo chlapi to maj super v kolone vytahnou lulina vedle auta a je to a my zenske musime sedet a trpet a Jane jeste dela chlap tohle...

Jindra (Pá, 10. 8. 2018 - 22:08)

Dnes je problém jen tak...problem je v tom, ze Janě to chlap dela naschval, sa vzdycky je kde zastavit treba na pumpe a tak uplne v pohode

Olina (Pá, 10. 8. 2018 - 11:08)

Ja si beru vlozne pliny na dlouhe cesty busem a je az neuveritelne kolik toho ta plina pobere, kdyz uz mam faktplny mocak tak to v klidu pustim a ulevim si, jinak se snazim vydrzet, je to pekne neprijemne mit mezi nohama plnou plinu

Jiří (Pá, 10. 8. 2018 - 11:08)

Dnes je problém jen tak zastavit. Žádné boční cesty, žádné místečko u lesa nebo za vesnici. Jedno auto za druhým....

Jindra (Čt, 9. 8. 2018 - 11:08)

Tvuj manzel je fakt pitomec, ze ti tohle dela, byvaly pritel mi to delal taky az sem mu to jednou naschval pustila v aute a pak uz vzdy zastavi, reklasem ze sem proste nevydrzela : D a tobe dporucuji udelat to same v lete v kratasech a v noci kdy to nikdo po vystoupeni z auta nepozna

Janka (Po, 6. 8. 2018 - 21:08)

Na takové menší...přesně jak Petra když si jen tak trochu ululnu coz je v mem pripade od porodu velmi casto, hlavne v aute kdyz se jede po hrbolech a manžel se bavi tim ze mi nezastavi na malou tak vlozka pomuze ale poradne teda naboptna to jo vypadam pak v leginach jak bych mela plinu...

Petra (Ne, 5. 8. 2018 - 12:08)

Holky zachránila vás od...Na takové menší učůrnutí to jde, i když docela nabobtná a člověk si pak připadá, že má v kalhotkách pořádně mokrou plínu, ale jinak proteče.

Plenkar (So, 30. 12. 2017 - 15:12)

jsem muz 59l.bi.sil.post.praha.ujizdim na plenky tak curam do plenek ale taky do kalhot na verejnosti jinak plenky nosim taky s [email protected]

zanek (So, 30. 12. 2017 - 14:12)

Je divné, že zrovna měla...pro simču rád bych pokecal s tebou po emailu třeba pokecáme tedaa?

Simona (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

čistě náhodou na sobě...Je divné, že zrovna měla na sobě ty bílé legíny, ale náhoda je blbec. Ale přijde mi to divné. Já jsem byla ráda, když jsem co nejkratší cestou dorazila domů a dala jsem se do pucu.

Simona (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

Simono to jsem skutecne...Miku, máš dost pravdu. Když jsme jely v tom autobuse, tak jsem si v tom onom místě tiskla baťůžek, tak asi to nebylo tak nápadné. A stalo se mi to po vystoupení z autobusu, když jsme se dívaly na informační tabule. Byl tam docela hluk, tak holky asi neslyšely, že něco teče. Pak jsem šla pořád jako poslední a prozradil mě až ten prd (a asi nejen on), který způsobil tu větší nehodou. A to je taky fakt, že při tom kadění jsem se taky zastavila. Tak máš určitě pravdu, že pokud bych začala čurat za chůze, tak by to moje zastavení, když jsem šla poslední, tak by poznaly. Takže asi i kromě toho prdu vytušily to moje zastavení. Ještě teď se z toho klepu.

mik (Čt, 28. 12. 2017 - 12:12)

Jela jsem z našeho vidlákova (okresní město) do Prahy kde jsem měla do vysněné firmy nastoupit na dobrou pozici. Vyfikla jsem se do minikostýmku, lodiček a punčošek samodržek a vyrazila k autobusu s značným časovým předstihem. Jenže jsem potkala kamarádku, kterou jsem dlouho neviděla. Povídej, nekecej, atd., skončili jsme u autobusáku v zahrádce na kafi a přišlo i na decky vína. Vyletěla jsem ke spoji na poslední chvíli a uklidnila jsem se, když jsem usedla na sedadlo. Autobus se rozjel a já jsem si uvědomila že se mi chce čůrat. Nejdřív jsem to nebrala nijak vážně, ale za čtvrt hodinky jsem nemyslela na nic jiného. Bylo přede mnou přes půl hodiny cesty a poslední zastávka. Buď vystoupit, schůzku nestihnout, nebo dovézt plný měchýř do Prahy. Nevystoupila jsem. Před Prahou jsem seděla už v předklonu se zkříženýma nohama a modlila se aby vteřiny utíkaly, počítala dálniční kilometrovníky. Kde jsou na Černém mostě záchody? Kam hned poletím? když už konec cesty byl nadosah a autobus odbočoval na nájezdu z dálnice byla zácpa pro nějakou opravu silnice. Začali jsme popojíždět. Najednou se mi udělalo úplně špatně, ani nevím jak a najednou to povolilo a já se počůrala. Vůbec jsem neměla sílu to zastavit, spíš se mi ulevilo. Asi 2 minuty před cílem. Jenže co teď? Byla jsem rudá až za ušima. Všichni vystupovali a díky bohu nikdo si mokra pode mnou nevšiml. Vystoupila jsem jako poslední a honem na lavičku. Stejně jsem potřebovala ještě na záchod, tak jsem to nějak našla a přeběhla. Naštěstí jsem měla velmi krátkou šedočernou sukni a zjistila jsem, že škody nejsou tak nápadné, jště že jsem měla sice dolů po mokrých nohách dolů lezoucí samodržky, v punčocháčích by to byla katastrofa. Podél zdí jsem dorazila k metru a naostro bez kalhotek si sedla do koutečka, když jsem vstávla na Náměstí republiky, otočila jsem se a mokré sedadlo - vylítla jsem jak střelená. V Palladiu jsem si koupila kalhotky a černou sukni a nové punčochy. Ty decky vína s kafem mi kromě šíleného trapasu přišly skoro na 3 tisíce. Nicméně budoucí šéf mi přijetí potvrdil, do Prahy už jezdím vlastním autem, ale na tohle nikdy nezapomenu.... Gabriela

mik (St, 27. 12. 2017 - 10:12)

Simono to jsem skutecne spatne pochopil ty cilove trasy zajimave ovsem je ze si nic nerekla kamaradkam v tom autobuse nebo si nikdo nevsiml ze se ti uz priserne chce na kazdem kdo to ma uz skutecne na krajicku to jde poznat i kdyz se treba nekdo umi ovladat pri naprosto plnem mechyri uz neresis okoli a snazis se jakymykoliv prostredky se nepocurat treba si tam uz i tisknes ruku a i pohyby se nedaji prehlednout a pak kdyz to zacne tect tak te to zastavi a toho si musi taky hned kazdy vsimnout tim nerikam ze se to nestalo a ze jsi se po vystoupeni z busu nepocurala dokonce pak i je mozne ze jsi si prdla a stalo se co popisujes me zajimaji ty veci kolem pocurani se protoze to se stane casteji a znam dost holek co se jim to stalo i co se stydi rict kdyz se jim chce dost holek taky chodi na posledni chvili a vlastne zadrzzuji umyslne a s tim tlakem si pohravaji ale to jsou zase jine duvody

A (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Lenka
kdyby jsi nepridala...čistě náhodou na sobě měla bílé leginy :))

Simona (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Simono ja jsem jen napsal...Miku,u Lenky to fakt vypadá divně s návštěvou obchodu v počuraném oblečení. A stou mojí událostí jsme se asi špatně pochopili. My jsme šly od autobusu všechny stejným směrem a teprve po půl kilometru a pár metrech se dělily naše cesty domů a já jsem měla se ségrou tu cestu pochopitelně stejnou, a proto ségra řekla, že s posralenou nepůjde, že blíž a blíž k domu by se za mne víc a víc styděla, protože říkala, že jsem zřízená jak mimčo, ale měla pravdu, protože mimina na toto mají ještě právo. Ségra se dala do rychlé chůze a tu jsem kvůli té velké nehodě nedávala a šourala se domů. Nikam bych se v tomto stavu neproducírovala, byla jsem ráda, když jsem dorazila domů a po dlouhé době dokončila v koupelně očistu.

Mik (Út, 26. 12. 2017 - 00:12)

Simono ja jsem jen napsal jak to vnimam...tuhle diskuzi sleduji od zacatku co vznikla nemam vubec zadnou pochybnost ze znacna cast holek i starsich zen se nekdy v zivote nekde pocurala ne kazda se s tim ovsem pochlubi
Rovnez je dost pravdepodobne ze cas zen i muzu samozrejme ma i situaci s pokadenim za zebou ale uznej sama ani to co pise Lenka ani to co poises ty nezni pravdepodobne ,,,Tezko pujde matka s 18 letou dcerou do dalsiho obchodu kdyz zjisti ze se dcera pocurala nevim za jakych okolnosti se stalo ze jsi se pocurala po vystoupeni z busu ale rozhodne i toto pocurani by znamenalo ukonceni dalsiho programu poznal jsem dost holek i starsich zen co se pocuraly at uz v aute v buse na ulici nebo v soukromi kdyz to nestihly nevydrzely...i lze verit ze se obdobna situace se nekomu stala i s pokadenim da se i uznat ze se nekdo pocural a nasledne i pokadil a to i v situaci kdy se s tim nedalo nic rozumneho udelat ale porad to je o tom ze ta mama te Lenky tezko pujde s pocuranou 18 letou holkou na ktere je to videt do dalsiho obchodu a ty kdyz jsi vystoupila z busu a pocurala jsi se tak taky mizis nekam a ne ze se budes zajimat a nejakou akci se sestrou

Simona (Po, 25. 12. 2017 - 20:12)

simona=lemka a naopak a...Miku, jsem Simona nikoli Simon a jen jsem na Lenku před sebou reagovala. Vůbec ji neznám. Nemám čas a potřebu se za někoho vydávat. Jen jsem se zděsila, že se to stalo mně a myslela jsem si, že asi nikomu jinému se to nestalo, a tak jsem hledala a dostala se k této diskuzi. A po těchto dvou nehodách jsem měla depku - asi z také hlavně z toho, že jsem se takto po chvíli od pomočení zaneřádila vlastními. výkaly. Ségra mi to ještě připomíná. Teď věřím, že se to asi může stát i jiným. Nikomu to ale nepřeji. Ostuda je to pořádná.

Reklama

Přidat komentář