Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

jana (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

No tak to teda je blbost.Stejně to lítá na všechny strany.

Pepa (Ne, 23. 5. 2021 - 09:05)

To je pravda ja uz videl holku co se pocurala v autobuse

Pavel (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Slyšel jsem, že některým ženám stačí, když se dostatečně rozkročí.

jana (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Pokud zaujme postoj tak teda určitě nepoznáš že čůrá.

Muž (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Používají ženy na nevhodných místech při močení nějaké pomůcky ?

Pavel (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Pokud zaujme vhodnou pozici tak myslím, že ne.

jana (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

ale počůrá si boty o stehnech a lýtkách nemluvě.

Pavel (Ne, 17. 6. 2007 - 14:06)

Myslím si, že s dlouhými šaty a třeba i bez kalhotek se žena vyčůrá tak, aniž se musí obnažit.

Jarka (Ne, 17. 6. 2007 - 14:06)

Mě se to stalo v květnu na pouti u nás ve vesnici.Začala jsem totiž příliš pozdě hledat nějaké místo na vyčůrání??Chtělo se mě opravdu hodně a všude bylo hodně lidí.Nakonec jsem zalezla za nějakou boudu a tam jsem to pustila do kalhotek?Myslím,že si toho nikdo nevšímnul??A pod sukní mokrý kalhotky nejsou vidět.Už jsem to tak řešila několikrát??Hlavně na koncertech pod širým nebem.Vždycky když jdu někam,kde není možnost jít na Wc,tak si beru zásadně sukni.Když pak dojde k nehodě,není pod ní nic vidět??

Pavel (So, 9. 6. 2007 - 17:06)

Dobrý den, je nějaká žena, které se podařilo vyčůrat do pet láhve? Například v dopraví zácpě.

Erika (So, 9. 6. 2007 - 16:06)

To je docela drsný téma!!:):)Mě je 32 let a musím se přiznat,že se mě to stalo asi před rokem v zácpě na dálnici.Chtělo se mě opravdu ukrutně čůrat,ale kolona byla snad 10 km dlouhá a já navíc stála v pruhu ke středu dálnice??Takže nešlo vyjet do odstavnýho pruhu a tam si odskočit.Pokaždý,když jsem chtěla už vylíst a vyčůrat se mezi auty(a vůbec by mě nevadilo,kdo se na mě kouká),tak se kolona dala do pohybu.Prostě to nešlo vystoupit a odskočit si.Snažila jsem se to vydržet asi 45 min.a na konec jsem to se slzama v očích pustila do kalhotového kostýmu co jsem měla na sobě.ještě že jsem jela v autě sama a domů jsem dojela za tmy.Nikdo to neviděl??O té doby vozím v atě vžcky aspoň pet láhev!!

ema (Čt, 7. 6. 2007 - 21:06)

já se počůrám každé ráno když si zakašlu.

Anděla (Čt, 7. 6. 2007 - 20:06)

Ahoj já jsem se naposled počůrala před měsícem cestou z oslavy byla jsem trochu ovíněná a něž jsem našla vhodný keřík cestou domů bylo pozdě, ještě že už byla tma

Eva (St, 6. 6. 2007 - 23:06)

Mám to říct? počůrala jsem se ve třiceti u hotelu v Budapešti. Měla jsem v sobě nějaký to pití a doufala ,že to stihnu do hotelu. Přitahovala jsem si kalhotky k tělu,což většinou pomůže,ale vidím, že je zle. Rychle jsem zaběhla k bočním schůdkům kus od hlavního vchodu a protože jsem věděla, že než ohodím tašku přes ramenu a stáhnu si sukni a kalhotky, bude pozdě, prostě jsem si řekla, že nejmenší škodu napáchám, když prostě zůstanu stát a tak jsem to pustila. Měla jsem akorát mokré kalhotky a boty, takže jsem v pohodě vešla do hotelu, ani to nebylo vidět, žádný flek na sukni

Jolana (St, 6. 6. 2007 - 13:06)

Mě se to taky stalo v prvomájovém průvodu v 17 letech.Nebylo si kam odskočit,byly jsme totiž v ulici mezi samýma činžákama.Džela jsem transparent a měla jsem na sobě svazácký kroj.Kroutila jsem se tam asi hodinu a nakonec z toho byla pode mnou pěkná louže.Naštěstí bylo dost tepllo a tak jsem neměla pončocháče.A taky jsme se v zápětí daly do pohybu,takže pod sukní mokré kalhotky nebyly vidět a tenkrát si toho všimla jen kamarádka a ta mlčela a nikomu nic neřekla!!

zdena (Ne, 3. 6. 2007 - 23:06)

já se počůrala kdysi dávno v prvomájovém průvodě kdo pamatuje asi ví proč, nedalo se odtud nějak moc odejít a nebylo se kam schovat docela ostuda pro 19. letou holku

Jirka (Ne, 3. 6. 2007 - 11:06)

Tak taky mám za sebou tento trapas. Stalo se mi to v práci tenkrát mi bylo asi 28. Jak už tu někdo psal taky se mi seknul zip u riflí a než jsem ze sebe ty rifle dostal dost jsem si učůrnul no teda skoro jsem se tenkrát počůral úplně. Rifle to byly zrovna světle modré a bylo to strašně vidět. Naštěstí ve firmě byla už jen jedna asi o 10 let starší kolegyně z kanclu, která mně samozřejmě takto viděla. Bylo jsem z toho dost špatný a hanbou jsem se propadal. Vzala to s nadhledem. Uklidňovala mně, že se to občas stane, že za zaseklý zip nemůžu, že se nemám za co stydět a že to samozřejmě zůstane jen mezi námi. Sama se přiznala, že jí jednou stejná nehoda stala taky zrovna v práci. Měla dlouhý hovor a na WC sice tenkrát doběhla, ale už si nestihla stáhnout gatě a počůrala se a to se jí ani zip nezaseknul. Hold jsme jenom lidi.

kristýnke (Ne, 27. 5. 2007 - 12:05)

jak to bylo?...sofer ti nechtel zastavit?...popis to podrobnej please

Klare (Ne, 27. 5. 2007 - 12:05)

popis to podrobnej.

Tereza (Po, 14. 5. 2007 - 15:05)

ja?? asi ve 2 letech - co ja vim !!

Reklama

Přidat komentář