Reklama

tělocvik naboso

lidunka (St, 16. 7. 2008 - 10:07)

to je hezky, co mamka dela, pac ne vsude to jde chodit bosky

Jarka (So, 12. 7. 2008 - 06:07)

Rodiče chodí také rádi bosí, mamka chodí bosa i v práci. Ponošky a silonky také vůbec nenosí. Takto chodím od první třídy, teď půjdu do devátý.

lidunka (Út, 8. 7. 2008 - 09:07)

Jarko, co rodice taky tak chodi? Ja sem taky cvicila bosky kdyz sem chodila do skoly a jeste na gymplu. Jak dlouho to takto chodis a v jake jsi tride?

Jarka (Po, 7. 7. 2008 - 23:07)

Já cvičim bosa ráda. Ve třídě je nás pět co chodíme bosí a pak jdeme i domů bosky a vůbec nam to nevadí. Já chodím i v zimě bosá a zima mě není, jen si musím umít nohy, abych si nezašpinila kozačky. Nikomu z učitelů to nevadí, že chodím bosa. Nesnáším ponošky ani silonky. Rodiče mi to taky schvalují.

petra hazova (Čt, 19. 6. 2008 - 05:06)

JE! ja do toho jdu, kdo se prida?

ivan (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

mno a není lepší tělocvik na naho...?-

kubas (So, 7. 6. 2008 - 19:06)

To si nemyslim, holka nema jen prsa..krása holek se dá obdivovat přece úplně celá...

kubas (So, 7. 6. 2008 - 19:06)

Počkje to jsi tam jen visela a on tě lechtal an chodidlech?
COs dělala?

pavel (Čt, 22. 5. 2008 - 16:05)

na hrubky se vyser ta nas neznamy, priste se aspon podepis

Návštěvník (St, 21. 5. 2008 - 11:05)

Jamesi,místo footfetišistických hrátek se věnuj gramatice.Ty hrubky jsou do očí bijící.

James (Út, 20. 5. 2008 - 20:05)

Podle mích zkušeností se tomu ostatní jakoby divý většinu kluků to vzrušuje bosí holky
na dovolených kde chodí bosy se většina chlapů dívá přes bríle taky na nožky protože každé upravené nožky holky jsou pěkné.

Líza (Čt, 10. 4. 2008 - 23:04)

Ahoj Hani, kdyby sis chtěla popovídat více na toto téma napiš na: barliza"seznam.cz

Hanička (Po, 7. 4. 2008 - 15:04)

Se zájmem jsem si přečetla všecky příspěvky a nestačím se divit, kam se ta diskuze vod začátku dostala. Já občas při těláku taky cvičím bosa, ale jen v tělocvičně, venku bych si netroufla. A někdy jsme bosy skoro všecky holky, třeba když šplháme na tyči nebo děláme gymnastiku, nebo když cvičíme na žíněnkách, to sem bosa nejradši. Párkrát s náma cvičili i kluci a některý byli taky bosí. Ale divím se, že někdo chodí naboso po škole, dokonce i v zimě. To by se jí u nás asi posmívali.

marek (So, 29. 3. 2008 - 23:03)

petredruhy souhlasim, jsem na tom podobne

Petrdruhy (So, 22. 3. 2008 - 10:03)

S Veronikou, co chodí i v zimě naboso, bych rád chodil do školy. To už se mi nesplní, je mi 35 let.

Petrdruhy (So, 22. 3. 2008 - 10:03)

Některým takzvaně normálním lidem, kteří ve všem vidí úchylku, protože třeba sami nemají ani špetku fantazie a originality, bych docela sprostě nasral do huby. Co je vlastně normální, kdo o tom rozhoduje? Každý z nás musí hlavně odhadnout, s kým se o čem může bavit, aby v nás nevznikaly zbytečné komplexy. Jasně, tohle není prvotně sexuálněerotická diskuse, ale bosé nohy k erotice vždy trochu patřily. Myslím si, že běžný život má v sobě dávku erotična. Erotický může být třeba i úsměv sympatické dívky.

Petrdruhy (So, 22. 3. 2008 - 10:03)

Hele lidi, nenechte se omezovat nařízeními ani prismatizovat konvencemi. Jednejte, jak cítíte, protože v daném případě nikomu neubližujete. Dnešní doba je složitá a nechat si vsugerovat, že zaliba v chození naboso nebo v bosých nohou u příslušníků opačného pohlaví je úchylná, je sebetrýznění.

Barí (Čt, 20. 3. 2008 - 17:03)

V tom je právě ten problém,kdyby to rodiče věděli,zásadně by s tím nesouhlasili, takže se mě nemá kdo zastat..ale asi to vzdám,v naší škople je hrozně špinavo,když si vyjdu bosa na procházku se psem do přírody,mám pomalu čistější nohy než po celém dnu ve škole.

jarda (Čt, 20. 3. 2008 - 15:03)

Barí, skus to pres rodice, podle me te nema co omezovat. Pokud je to tvoje prani a rodice s tim souhlasi tak by ti to mohlo projit.

Barí (Čt, 20. 3. 2008 - 09:03)

Tak jak jsem to tady pročítala,náš učitel tv 100% patří mezi takový ty/příznivce spravné obuvi/sakriš.Zkoušela jsem to,a ani cvičit rozcvičku mě nenechá bosou.A přitom je to bez bot takový jiný,jako bych měla lehčí nohy a líp se mi běhá a skáče a to on nechce uznat..Asi ho nijak nepřesvědčím,co?

Reklama

Přidat komentář