Reklama

Nevěra v lázních

Kely (Út, 24. 6. 2008 - 12:06)

Zdendo, že tě nakonec trefilo, když jsi zjistil, jak to v těch lázních vlastně chodí?A nebo se z toho sexu nemůžeš zberchat?

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 11:06)

Zdendo, neutrpěl si šok v těch lázních ? Vjerny manželi :-)

Zdenda (Út, 17. 6. 2008 - 22:06)

Kely- jedu za ní v pátek ,tak doufám že žádnej šok neutrpím a taky už mi chybí sex,tak se zvědavej.

klo (Út, 17. 6. 2008 - 11:06)

Sbabi jedinci to ani nemusi prezit, i sok je smrtelnej. Zadny prepadovky, ani ve dne !!!:-)

Kely (Út, 17. 6. 2008 - 11:06)

Zdendo - i ty naivo!Hlavně za ní nejezdi na překvápko večer, mohl bys utrpět životní šok.Ty vjerný manželi.

klo (Út, 17. 6. 2008 - 10:06)

za nikoho bych do ohne ruku nedala. Ani za chlapa, ani za zenskou. K laznim to asi uz patri

Zd. (Čt, 12. 6. 2008 - 17:06)

VJERNÁ - no to je síla.

Zdenda (Čt, 12. 6. 2008 - 00:06)

Ahoj manželka je taky v lázních a já jsem přesvětčen že mi je stále vjerná,jako já ji.

Janina (Út, 10. 6. 2008 - 06:06)

Ahoj, i já mám lázně za sebou - a nic. Teda - byly tanečky, povídání u kafíčka nebo vínka, procházky, ale až tam jsem taky nedošla. Myslím, že nutnost to není. A to nejsem ani jednonohá ani bezzubá.

martula (Po, 9. 6. 2008 - 17:06)

ja byla v laznich dvakrat vim jak se tam zeny a muzi bavi a chci vam tu vasi predstavu vyvratit ani jednou jsem manzela nepodvedla nemam duvod mam dve krasny deti byla jsem po tezke autonehode jsem rada ze ziju chodim a menzela jsem ale manzela jsem nepodvedla jedna z mnoha a ostatni at si tam delaji co chteji ja se lecila ale nepodvadela

kohout bedřich (Pá, 6. 6. 2008 - 22:06)

Já taky zasloužím svatozář, starám se o sebe a svého šulína, pravidelně chodím s ním na pivo a čistím tak trubky, ledviny a šulín má radost že se podívá ven, kašlu na baby, tahají z chlapů peníze a dělají jim matraci. já su alkoholik,

:-) (Pá, 6. 6. 2008 - 22:06)

obdivuhodne Ludmilo, nemáš svatozář?

Artemio (Pá, 6. 6. 2008 - 14:06)

Ludmilo,přijmi mou hlubokou poklonu,bez špetky ironie.

Ludmila (Pá, 6. 6. 2008 - 13:06)

Byla jsem v lázních coby mladá žena a strašná puritánka.Chlapi mě vůbec nelákali,chodila jsem sama na procházky a večery trávila s knihou,nebo u televize.Hrozně se mi stýskalo po manželoví,který nakonec po mých zoufalých dopisech přijel a strávil tam se mnou asi týden.Bylo to super.Druhé líbánky.Ale měla jsem spolubydlící,paní notně v letech,kolem 70 a ta teda pařila.Taky se tam pravidelně setkávala s přítelem a dokonce u něj asi 2x spala.Byla jsem z té babky na větvi.Teď coby zralá žena bych si to užívala jinak.Lákal by me tam ten odpočinek,kdy všechny své starosti hodím na jiného a jediné co bych si dopřávala by byla péče o své tělo a duši.

fany (Pá, 6. 6. 2008 - 12:06)

Vratila jsem se z lazni. Moje postrehy jsou takove, ze vetsina paru jsou lazensti manzele, kteri tam jezdi leta a ten mesic si tam proste uzijou, pak tam jsou frajeri, vybiravi a davaji vam to taky najevo, a do tretice jsou takovi chlapi, co si lazne uziji s tim, ze maji svuj program, hlavne turistiku a zeny je nezajimaji a nebo jezdi na vikend jinam.
Zeny jsou daleko horsi, je jim jedno koho "ulovi", jenom aby nechodila jak potulna kocka. Nejvic co se tam kurvily a to doslova - byly zeny mezi 50 - 65 lety, kazdy den s jinym. Samozrejme ty hezci a slusnejsi nemeli sanci. Chlapi na kurvicky maji proste cuch. A hlavne uz vedi , ze jim da.
Ja jsem si lazne uzila a pozorovala cvrkot, Byla jsem poprve a bydlela se starsi lazenskou harcovnici, ktera u jezdi 30 let do lazni. Tak me dala rady.
Vsechno zalezi na lidech jak se chovaji v laznich. Je pravda, ze je tam pohoda, volnost - to bylo , je a bude - jako vsude v laznich.

Návštěvník (Po, 28. 4. 2008 - 18:04)

tesim se do lazni na lizani

Návštěvník (Po, 28. 4. 2008 - 13:04)

A já..:-)

Ignacius - meč (Út, 8. 4. 2008 - 08:04)

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte?

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

-APOKALYPSA JE BLÍZKO !

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Opatrný Čeněk (Út, 8. 4. 2008 - 00:04)

jantarka ty ale cintáš,každý si myslí to co chce, podívej anonym,ten vůbec nepochopil o čem je řeč, myslíš že každý chlap myslí jen na to jedno, nebo že každý má zájem chodit tančit a balit ženský. My jsme v lázních chodili na tůry a já jsem si o v sobotu večer zajel domů a vrátil se v pondělí ráno. To bylo vyptávání kde jsem byl, my jsme vás hledali.

jantarka (Po, 7. 4. 2008 - 23:04)

Prekousala jsem tady tu vasi diskuzi - skutecne na "urovni" , zasnu jak jsou nekteri uplne mimo "misu". To co tady predvadite, tak to se jen tak na zadnem servu nedocte. Ten kdo jezdi do lazni vi svoje.
Myslite si ze clovek, ktery chce byt neverny musi jezdit do lazni? Kazdej tady pise jak sito v laznich uzil. Taky jezdim do lazni, vypadam dobre, ale pohled na ty nabubrele dedky co sviraji 20.- kc na pivo je k smichu. A to nemluvim o urovni obleceni, spocenych kosil, proprdenych a sesmajdanych bot a vecene opilych dedku co si mysli, ze dostanou kazdou. Mozna tu - ktera chce. Kdyz FENA da- :))))

Reklama

Přidat komentář