Reklama

Nevěra v lázních

Ivana (St, 17. 9. 2008 - 09:09)

Souhlasím s Vlaďkou,seděla jsem v jídelně u stolu s 65.letým mužem (mě je 42),po 14dnech to začalo mezi námi být hezké. Tanečky,vínko a pár pěkných výletů.Byl to bezvadný chlap,který mě zvedl sebevědomí(a nejen on),a mě sním bylo krásně.Když odjížděl opravdu jsem slzela,že ho už asi neuvidím.Moc ráda na lázně vzpomínám a mi si voláme a mailujeme.

Vladka (St, 17. 9. 2008 - 07:09)

souhlasim s mrs.Mne je již 52 let,do lazni jezdim od 40 let a vždy by se někdo našel s kym by se dalo hezky stravit dny od odloučeni od manžela . Nejsem ten typ že bych šla s každym,to ne. Musi mne zaujmout,a pak ty tanečky,prochazky to vše patři k tomu. ne jenom postel.Někdy to ani nevyjde se vyspat,ale je to prostě pěkny. už se těšim do dalšich laznich. A psychice to velice pomaha

Ivana (Út, 16. 9. 2008 - 21:09)

Ano Pavlíku.

mrs. (Út, 16. 9. 2008 - 17:09)

Souhlasím s Martinem. Žádné city do lázní. Pobavit se, užít si všeho. Sex do lázní patří. Žádné milování, zamilování, sliby. To je totiž ta největší blbost, když si někdo myslí, že je v lázních jediný/á. A hlavně netahat nic domů. Já si v lázních jen užívám. A stojí to za to.
A šukají všichni, mladí i staří. Tak to ma BYT. :-)

Pavel (Út, 16. 9. 2008 - 11:09)

Měl ho aspoň pěkně tlustýho a nastříkal ti to do pusy ??

Ivana (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

Letos jsem byla v lázních po druhé. Je mi 42.let.Ze začátku jsem tam byla nejmladší.Musím říct,že nevěru odsuzuji,nikdy jsem nezahla.Manžel mi zahýbal celý život.Lázně jsem prvních 14dní přetrpěla, ale pak jsem potkala partu a bylo fajn.Musím se ale přiznat,že kdybych měla antikoncepci tak to opravdu udělám.Už jen proto,že měsíc bez sexu byl krutý, ale i proto,že každodenní tanečky a pár sklenic vína udělají svý.Takže poslední dny v lázních jsem to nevydržela a kamarádovy jsem to udělala orálně a on mě prstama.Bylo to dvakrát a mě to v tu chvíli stačilo.Hlavně to byl můj životní úlet, ale lázně se prý do nevěry nepočítají.Mám alespoň pěknou vzpomínku, pár dobrých přátel a lázně se nakonec vyvedli.A po 22.manželství jsem konečně poznala jak jsem manželovi chyběla a jak krásně žárlil.

nika (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

V lázních je nevěra jednodušší, ale nevěřím, že pokud je někdo nevěrný v lázních, není pak nevěrný doma...

nika (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

V lázních je nevěra jednodušší, ale nevěřím, že pokud je někdo nevěrný v lázních, není pak nevěrný doma...

Návštěvník (Út, 16. 9. 2008 - 09:09)

Zalezi do jakych lazni jedes a v jakem terminu.:D
Krom toho laska kvete v kazdem veku. Pockej az ti bude taky tolik!:D

Terka (Út, 16. 9. 2008 - 09:09)

No to se tedy vážně bavím! Já byla v lázních letos poprvé, jen tak si oddychnout na relax pobytu a jak jsem to tak na tý kolonádě pozorovala, tak jsem nechápala, proč se nevěra v lázních furt tolik omílá...vždyť to byl věkový průměr 75 + berle jako bonus! :oD

Martin (Út, 16. 9. 2008 - 07:09)

Helo plně s tebou souhlasim. Já jsem ženaty již 30 let. Do lazni jezdim poslednich 10let. Vždy sem byl nevěrný,mam manželku rad,ale to je pěkne lečeni ta nevěra. Když už jsme nemocni tak si aspon trochu užit. Ale nemichat city. jednou jsem tak naletěl,zamiloval jsem se a je to špatne. Po pul roce tajneho schazeni jsme se rozešli skoro ve zlem,nebot jsem nechtěl opustit rodinu. Ona opustila manžela,že nemuže ho podvadět. V yženy to berete asi jinak,ale raději bec citu,prosim jen sexualni vyžiti. Neubližite tim nikomu

hela (Po, 15. 9. 2008 - 15:09)

v laznich je to vždy super-je to odreagovani a patři to asi k tomu byt nevěrny

Fakt? (Čt, 26. 6. 2008 - 14:06)

Vjerny - co je to za čeština?:-)))
Připomíná to vjérnéé miiloóváání.

Já bohužel nemám odřená záda od koberce.:-)))
Od schodů to vypadá jinak.:-)To by nebylo alternativní vysvětlení, ale průhledná lež.:-)

Ó kolena kolena...., tak ty mohou být od koberce taky pěkně odřená.:-)))

Fakt ? :-) (Čt, 26. 6. 2008 - 11:06)

a taky kolena :-) na ty se pada nejvic :-)

Lilian (Čt, 26. 6. 2008 - 09:06)

Ale no tak!To máš možná ty, ale jsou i jiná, alternativní vysvětlení.Mohla i uklouznout na schodech, ne?

Fakt? (Čt, 26. 6. 2008 - 00:06)

Odřený záda jsou jedině od šukání na koberci.:-)))))

janek (St, 25. 6. 2008 - 22:06)

Je to tak dojemne, ze mi ukapla i slzicka :-). To je dobre, ze se manzelka pro tebe Zdendo holi pipinu, moc si te vazi. Ma te plnou hlavu, tak se ji zatocila a roztazenyma nohama spadla na okraj vany. A nemela taky nahodou odrena zada? To by zase upadla v bazenu. Lazne jsou narocne. Zadna sranda. Vydrz Zdendo vydrz vjerny manzeli!!!! :-)

Benda (St, 25. 6. 2008 - 22:06)

Je to hezké vědět,že dobří lidé ještě žijí.

Kely (St, 25. 6. 2008 - 21:06)

Zdendo, ty nikdy nezklameš.To se ví, že se vyholila kvůli tobě a jak se vymejvala, než přijedeš, tak se jí prostě zatočila hlava a upadla, já to naprosto chápu.To víš hochu, lázně nejsou žádnej bordel.No a ty zatím můžeš doma drobně poklidit, vymalovat byt a tak, dobročinnosti se meze nekladou.

Benda (St, 25. 6. 2008 - 20:06)

Zdendo - seš prostě jednička.Hold - vjerný manžel.

Reklama

Přidat komentář