Reklama

Nevěra v lázních

smíšek :-) (St, 17. 9. 2008 - 21:09)

Ja byla v laznich mockrat a vzdy sama. Kdo chce , at muz ci zena, si "pobaveni" vzdycky najdou. Vzdycky k tomu musi byt dva. Myslim, pani sokovana ze lazensky personal si vse co vidi a slysi nechava pro sebe, protoze to jinak ani nejde.Taky nevim co vas sokuje, kdyz jste v laznich taky nebyla poprve.Tak to proste v laznich chodi. A nevera v laznich vzdy byla , je a bude. A udivena pani to pise dobre. Kazdy si pobaveni vysvetluje jinak.
Ona se bavi jinak 42 leta stihla a jinak se bavi 60 leta se 120 kg - to stejny je u muzu. atd...atd...atd...

šokovaná (St, 17. 9. 2008 - 21:09)

Tak já byla v lázních 3x. Se svým přítelem, vždy v létě a vše jsme si platili. Já jsem zdravá a přítel to bral jako ozdravný pobyt pod heslem, že do lázní je třeba jezdit dokud je člověk zdravý, nemocnému stejně už nepomohou. Ostatní lidé mě tím pádem příliš nezajímali. Nešlo však nevidět a neslyšet. Opravdu jsem nestačila zírat, co se dělo a co jsem náhodou od hostů lázní a při kůrách od personálu slyšela. Móresy některých sexuchtivých mužů, kterým bylo zatěžko za vyhlédnutou potencionální partnerku zaplatit i nevelký účet v kavárně, mě doslova šokovaly.
Asi sama do lázní nikdy nepojedu. Jsem pro pobavení, ale věrný člověk. Zkušenost s nějakým skrblivým loudilem si radši ušetřím.:D

udivená paní (St, 17. 9. 2008 - 20:09)

No udiveny pane, jsou věrné ženy a to i v lázních. Přesně tak jsou i věrní muži a i v lázních. To, že sem někdo píše, že si v lázních zašuká neznamená, že se tak chovají všichni. Každý si slovo "pobavit" vysvětluje jinak, že!!!!!!!!!!

marta (St, 17. 9. 2008 - 19:09)

no udiveny panu,puste ženu do lazni a uvidite. a skym by pak podvaděli muži když by byly všechny ženy věrne.??

udiveny pan (St, 17. 9. 2008 - 17:09)

Nechci pusobit jako paranoik, ale docela me tento server desi. Vite, ja jsem (ac mlady) muz zasad a svoji partnerku nepodvadim. A to same ocekavam i od ni. Lec vypada to, ze verni lide neexistuji. Hlavne me prekvapuji zeny. Vzdy jsem zil v tom dojmu, ze vetsina zen je prirozene vernych... nyni to vypada, ze je to naopak. Presto verim, ze ja mam doma vernou. Jsem tedy naivni blbec nebo clovek ktery bojuje proti ¨prirode¨? Snad ne...

mjr.Šmauz (St, 17. 9. 2008 - 16:09)

šumafuk - trošku trapné,nezdá se ti?

šumafuk (St, 17. 9. 2008 - 14:09)

Ivano tak těch pánů bylo víc, kteří Ti zvedli sebevědomí? Jen se Ti divím, že jsi 14 dnu trpěla u jídelního stolu a nebavila se . No my znalí víme, že ten pán měl 14 dnů jinou a pak na Tebe přišla řada. A můžu mít dotaz? Jak se ti to líbilo o 23 let starším chlapem? Asi ti to dalo hodně práce co? :))))

Martin 2 (St, 17. 9. 2008 - 11:09)

V lázních jsem byl několikrát,dokonce i na vojně a nechápu to svévolné namlouvání a lázeňské gentlemany,kteří přijdou zpátky domů a ke svým ženám se chovají,jako dobytek..Chovejte se ke svým ženám,jako by jste byli v lázních a budete se tak cítit po většinu roku..Já jsem vyhlášený tanečník a dámu sedět nenechám,ale mám svou míru přes kterou nejdu.V prvé řadě je má žena,ta dostává maximum mé pozornosti,máme krásný a vyjímečný vztah.Ano,flirtuji rád,ale své ženě jsem nikdy nebyl nevěrný.Prostě na to si ji vážím až příliš.Ano,projdu se s ženou,popovídám,klidně protančím i celou noc,ale tím to hasne.Nejsem žádný sexuální turista...

Ivana (St, 17. 9. 2008 - 09:09)

Souhlasím s Vlaďkou,seděla jsem v jídelně u stolu s 65.letým mužem (mě je 42),po 14dnech to začalo mezi námi být hezké. Tanečky,vínko a pár pěkných výletů.Byl to bezvadný chlap,který mě zvedl sebevědomí(a nejen on),a mě sním bylo krásně.Když odjížděl opravdu jsem slzela,že ho už asi neuvidím.Moc ráda na lázně vzpomínám a mi si voláme a mailujeme.

Vladka (St, 17. 9. 2008 - 07:09)

souhlasim s mrs.Mne je již 52 let,do lazni jezdim od 40 let a vždy by se někdo našel s kym by se dalo hezky stravit dny od odloučeni od manžela . Nejsem ten typ že bych šla s každym,to ne. Musi mne zaujmout,a pak ty tanečky,prochazky to vše patři k tomu. ne jenom postel.Někdy to ani nevyjde se vyspat,ale je to prostě pěkny. už se těšim do dalšich laznich. A psychice to velice pomaha

Ivana (Út, 16. 9. 2008 - 21:09)

Ano Pavlíku.

mrs. (Út, 16. 9. 2008 - 17:09)

Souhlasím s Martinem. Žádné city do lázní. Pobavit se, užít si všeho. Sex do lázní patří. Žádné milování, zamilování, sliby. To je totiž ta největší blbost, když si někdo myslí, že je v lázních jediný/á. A hlavně netahat nic domů. Já si v lázních jen užívám. A stojí to za to.
A šukají všichni, mladí i staří. Tak to ma BYT. :-)

Pavel (Út, 16. 9. 2008 - 11:09)

Měl ho aspoň pěkně tlustýho a nastříkal ti to do pusy ??

Ivana (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

Letos jsem byla v lázních po druhé. Je mi 42.let.Ze začátku jsem tam byla nejmladší.Musím říct,že nevěru odsuzuji,nikdy jsem nezahla.Manžel mi zahýbal celý život.Lázně jsem prvních 14dní přetrpěla, ale pak jsem potkala partu a bylo fajn.Musím se ale přiznat,že kdybych měla antikoncepci tak to opravdu udělám.Už jen proto,že měsíc bez sexu byl krutý, ale i proto,že každodenní tanečky a pár sklenic vína udělají svý.Takže poslední dny v lázních jsem to nevydržela a kamarádovy jsem to udělala orálně a on mě prstama.Bylo to dvakrát a mě to v tu chvíli stačilo.Hlavně to byl můj životní úlet, ale lázně se prý do nevěry nepočítají.Mám alespoň pěknou vzpomínku, pár dobrých přátel a lázně se nakonec vyvedli.A po 22.manželství jsem konečně poznala jak jsem manželovi chyběla a jak krásně žárlil.

nika (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

V lázních je nevěra jednodušší, ale nevěřím, že pokud je někdo nevěrný v lázních, není pak nevěrný doma...

nika (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

V lázních je nevěra jednodušší, ale nevěřím, že pokud je někdo nevěrný v lázních, není pak nevěrný doma...

Návštěvník (Út, 16. 9. 2008 - 09:09)

Zalezi do jakych lazni jedes a v jakem terminu.:D
Krom toho laska kvete v kazdem veku. Pockej az ti bude taky tolik!:D

Terka (Út, 16. 9. 2008 - 09:09)

No to se tedy vážně bavím! Já byla v lázních letos poprvé, jen tak si oddychnout na relax pobytu a jak jsem to tak na tý kolonádě pozorovala, tak jsem nechápala, proč se nevěra v lázních furt tolik omílá...vždyť to byl věkový průměr 75 + berle jako bonus! :oD

Martin (Út, 16. 9. 2008 - 07:09)

Helo plně s tebou souhlasim. Já jsem ženaty již 30 let. Do lazni jezdim poslednich 10let. Vždy sem byl nevěrný,mam manželku rad,ale to je pěkne lečeni ta nevěra. Když už jsme nemocni tak si aspon trochu užit. Ale nemichat city. jednou jsem tak naletěl,zamiloval jsem se a je to špatne. Po pul roce tajneho schazeni jsme se rozešli skoro ve zlem,nebot jsem nechtěl opustit rodinu. Ona opustila manžela,že nemuže ho podvadět. V yženy to berete asi jinak,ale raději bec citu,prosim jen sexualni vyžiti. Neubližite tim nikomu

hela (Po, 15. 9. 2008 - 15:09)

v laznich je to vždy super-je to odreagovani a patři to asi k tomu byt nevěrny

Reklama

Přidat komentář