Reklama

Nevěra v lázních

janek (St, 25. 6. 2008 - 22:06)

Je to tak dojemne, ze mi ukapla i slzicka :-). To je dobre, ze se manzelka pro tebe Zdendo holi pipinu, moc si te vazi. Ma te plnou hlavu, tak se ji zatocila a roztazenyma nohama spadla na okraj vany. A nemela taky nahodou odrena zada? To by zase upadla v bazenu. Lazne jsou narocne. Zadna sranda. Vydrz Zdendo vydrz vjerny manzeli!!!! :-)

Benda (St, 25. 6. 2008 - 22:06)

Je to hezké vědět,že dobří lidé ještě žijí.

Kely (St, 25. 6. 2008 - 21:06)

Zdendo, ty nikdy nezklameš.To se ví, že se vyholila kvůli tobě a jak se vymejvala, než přijedeš, tak se jí prostě zatočila hlava a upadla, já to naprosto chápu.To víš hochu, lázně nejsou žádnej bordel.No a ty zatím můžeš doma drobně poklidit, vymalovat byt a tak, dobročinnosti se meze nekladou.

Benda (St, 25. 6. 2008 - 20:06)

Zdendo - seš prostě jednička.Hold - vjerný manžel.

zdenda (St, 25. 6. 2008 - 17:06)

Kely,tak to bylo nádherný,dokonce má pjekně vyholenou kundičku.akorád mněla na stehnech v roskroku modřiny ,prej vylejzala z vany a upadla ,tak jsem musel opatrně.

Kely (Út, 24. 6. 2008 - 12:06)

Zdendo, že tě nakonec trefilo, když jsi zjistil, jak to v těch lázních vlastně chodí?A nebo se z toho sexu nemůžeš zberchat?

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 11:06)

Zdendo, neutrpěl si šok v těch lázních ? Vjerny manželi :-)

Zdenda (Út, 17. 6. 2008 - 22:06)

Kely- jedu za ní v pátek ,tak doufám že žádnej šok neutrpím a taky už mi chybí sex,tak se zvědavej.

klo (Út, 17. 6. 2008 - 11:06)

Sbabi jedinci to ani nemusi prezit, i sok je smrtelnej. Zadny prepadovky, ani ve dne !!!:-)

Kely (Út, 17. 6. 2008 - 11:06)

Zdendo - i ty naivo!Hlavně za ní nejezdi na překvápko večer, mohl bys utrpět životní šok.Ty vjerný manželi.

klo (Út, 17. 6. 2008 - 10:06)

za nikoho bych do ohne ruku nedala. Ani za chlapa, ani za zenskou. K laznim to asi uz patri

Zd. (Čt, 12. 6. 2008 - 17:06)

VJERNÁ - no to je síla.

Zdenda (Čt, 12. 6. 2008 - 00:06)

Ahoj manželka je taky v lázních a já jsem přesvětčen že mi je stále vjerná,jako já ji.

Janina (Út, 10. 6. 2008 - 06:06)

Ahoj, i já mám lázně za sebou - a nic. Teda - byly tanečky, povídání u kafíčka nebo vínka, procházky, ale až tam jsem taky nedošla. Myslím, že nutnost to není. A to nejsem ani jednonohá ani bezzubá.

martula (Po, 9. 6. 2008 - 17:06)

ja byla v laznich dvakrat vim jak se tam zeny a muzi bavi a chci vam tu vasi predstavu vyvratit ani jednou jsem manzela nepodvedla nemam duvod mam dve krasny deti byla jsem po tezke autonehode jsem rada ze ziju chodim a menzela jsem ale manzela jsem nepodvedla jedna z mnoha a ostatni at si tam delaji co chteji ja se lecila ale nepodvadela

kohout bedřich (Pá, 6. 6. 2008 - 22:06)

Já taky zasloužím svatozář, starám se o sebe a svého šulína, pravidelně chodím s ním na pivo a čistím tak trubky, ledviny a šulín má radost že se podívá ven, kašlu na baby, tahají z chlapů peníze a dělají jim matraci. já su alkoholik,

:-) (Pá, 6. 6. 2008 - 22:06)

obdivuhodne Ludmilo, nemáš svatozář?

Artemio (Pá, 6. 6. 2008 - 14:06)

Ludmilo,přijmi mou hlubokou poklonu,bez špetky ironie.

Ludmila (Pá, 6. 6. 2008 - 13:06)

Byla jsem v lázních coby mladá žena a strašná puritánka.Chlapi mě vůbec nelákali,chodila jsem sama na procházky a večery trávila s knihou,nebo u televize.Hrozně se mi stýskalo po manželoví,který nakonec po mých zoufalých dopisech přijel a strávil tam se mnou asi týden.Bylo to super.Druhé líbánky.Ale měla jsem spolubydlící,paní notně v letech,kolem 70 a ta teda pařila.Taky se tam pravidelně setkávala s přítelem a dokonce u něj asi 2x spala.Byla jsem z té babky na větvi.Teď coby zralá žena bych si to užívala jinak.Lákal by me tam ten odpočinek,kdy všechny své starosti hodím na jiného a jediné co bych si dopřávala by byla péče o své tělo a duši.

fany (Pá, 6. 6. 2008 - 12:06)

Vratila jsem se z lazni. Moje postrehy jsou takove, ze vetsina paru jsou lazensti manzele, kteri tam jezdi leta a ten mesic si tam proste uzijou, pak tam jsou frajeri, vybiravi a davaji vam to taky najevo, a do tretice jsou takovi chlapi, co si lazne uziji s tim, ze maji svuj program, hlavne turistiku a zeny je nezajimaji a nebo jezdi na vikend jinam.
Zeny jsou daleko horsi, je jim jedno koho "ulovi", jenom aby nechodila jak potulna kocka. Nejvic co se tam kurvily a to doslova - byly zeny mezi 50 - 65 lety, kazdy den s jinym. Samozrejme ty hezci a slusnejsi nemeli sanci. Chlapi na kurvicky maji proste cuch. A hlavne uz vedi , ze jim da.
Ja jsem si lazne uzila a pozorovala cvrkot, Byla jsem poprve a bydlela se starsi lazenskou harcovnici, ktera u jezdi 30 let do lazni. Tak me dala rady.
Vsechno zalezi na lidech jak se chovaji v laznich. Je pravda, ze je tam pohoda, volnost - to bylo , je a bude - jako vsude v laznich.

Reklama

Přidat komentář