Reklama

Anální kolík

warp (Pá, 15. 2. 2019 - 10:02)

Ale Haničko a kdopak tě s ním tak hrozně mučí? Pro mojí manželku to sice taky není nejoblíbenější erotická pomůcka, ale kvůli mně ho někdy používá. Ale nikdy mi ještě neřekla, že jí tím mučím. Je to tak, jak píše luci, je třeba vybrat si tu správnou velikost a materiál a pak to nošení může být i příjemný nebo přinejhorším ne až tak nepříjemný.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Já tomu teda moc nerozumím ale kolík není auto abys ho vyzkoušel a vrátil, jak si teda má vybrat ten správnej když třeba ani neví jestli jí vyhovuje železo nebo pryž, nebo rovný versus tvarovaný. ?????

luci (Čt, 14. 2. 2019 - 23:02)

Není to tak úplně pravda , záleží na rozměru a každý si může vybrat velikost i materiál jaký mu vyhovuje . Pionýrské doby , když je vyráběly soustružníci a vulkanizéři jako melouch jsou za námi. I když jak jsem slyšela dobře posloužily.

Anett (Čt, 14. 2. 2019 - 16:02)

Helkama: Tak každého bere asi něco jiného :D já bych ho tam tak dlouho mít nechtěla, beru to jako určité zpestření a hru, tak maximálně na 2 hodiny, ne na tolik hodin jako to praktikuješ ty :D s jakým tipem si vůbec tak spokojená ?

helkama (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

Mám 2. Skleněný ve tvaru penisu a silikonový vibrační nabíjecí. Pustím a dobře se s ním usíná.Ráno se probudím,dám na nabíječku a odpoledne je zase připravený k použití. A takto se to opakuje skoro každý den

helkama (Ne, 7. 4. 2019 - 14:04)

Jak už jsem napsala, nejraději používám kolík ve tvaru penisu, nebo kovový 2,5 cm tlustý s diamantem na konci

Návštěvník (St, 23. 1. 2019 - 19:01)

Jenom když to tu čtu tak mi stojí péro.

Illone (So, 19. 1. 2019 - 14:01)

Taky jsem za silikonový, ty kovové jsou chladné a nepoddajné. Prostě není nad klasiku www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/analni-hracky/analni-koliky/ns-novelties-jelly-rancher-ripple-t-plug-cerna

warp (Čt, 17. 1. 2019 - 11:01)

Určitě doporučuji silikonový, je velmi přizpůsobivý, hygienický (lehko se čistí), neobsahuje ftaláty a je hypoalergenní a taky se rychle přizpůsobí teplotě těla. Manželka je s ním nejvíc spokojena a nosí ho nejraději.

Jolana (So, 12. 1. 2019 - 12:01)

Z jakého materiálu je tak nejlepší anální kolík pořídit ?

silva (Po, 1. 4. 2019 - 23:04)

mäkky material, netlaci , takze sa da dlhsie nosit zasunuty

Honza (Pá, 8. 12. 2017 - 16:12)

V sexshopech prodávaj takový kovový nebo silikonový anální věcičky se zářivym diamantovym šperkem různejch barev, kerý člověk prej muže mít pořád zastrčený v prdeli a muže s tim i sedět. Schválně pišu "prej", protože já nic takovýho nemam, takže s tim nemam ani zkušenosti.

V létě jsem viděl na nudistický pláži borce s frajerkou, kerý to právě měli zastrčený v prdeli a ven jim čouhal ten šperk jako vozdoba. Normálně stáli u stánku se žrádlem a s chlastem, a když jim prodavačka dala žrádlo a chlast, tak si sedli ke stolu - i s tim kolíkem v prdeli...

A asi je to víceúčelový. Když to člověk má zastrčený v prdeli, tak se nemuže posrat. A mužou to jako chodci na silnici použít za snížený viditelnosti místo reflexních prvků...

Dopravák (Čt, 17. 1. 2019 - 13:01)

Ideální to je pro hovada co lezou z hospody po čtyřech. Stačí sundat gatě a trencle a v noci jsou předpisově viditelní.

David (Pá, 8. 12. 2017 - 15:12)

Právě ho mám zasunutý v...A když máš skoro pořád v análu kolík, tak nemáš u toho pocit, že potřebuješ močit?

Simon (St, 18. 10. 2017 - 07:10)

Právě ho mám zasunutý v sobě. Chodím s ním celý den i do práce. Mám sedavé zaměstnání a je to úžasný pocit, mít stále plný anální otvor a cítit jak mě neustále dráždí prostatu. Vyndavám ho jen, když konám potřebu a průměry pomalu zvětšuji. Při samotném sexu je to fakt super a vždy se krásně vystříkám.

george (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Mám vždy hroznou radost když ho tam mám zavedený. Ze začátku to bylo nepříjemné,ale už jsem si zvykl. Nejkrásnější je když šukam svoji ženu a oba máme koliky v análu. Prostě super. Navzájem se sukat a pak oba strikame jak hasiči.

Urbik (St, 11. 10. 2017 - 07:10)

JJ také ho nosím i mimo sex. Zrovna teď sedím u PC a píši a krásně cítím jak mě naplňuje uvnitř. Pomalu zvětšuji velikost, aby byl vždy o něco větší než anální otvor a vytvářel to nádherné napětí. Pokaždé, když se pohnu cítím, jak mi dráždí prostatu a někdy dojde i k samotnému výronu semene. Je to úžasný pocit mít kolík neustále v zadnici.

(Po, 9. 10. 2017 - 20:10)

Mít do análu zavedený...jsem teď na velikosti hasičáku, ale chci jít ještě dál

Dominik (Po, 9. 10. 2017 - 20:10)

Používáme anální kolík...Mít do análu zavedený kolík o něco větší průměr, než se anál normálně rozvírá, je nádherný pocit, kterého si rád užívám. Nyní je to průměr 8 cm, ale toužím po větším průměru. Přivítal bych radu nebo zkušenost někoho, kdo dosahuje většího průměru. Mým snem by bylo 12 - 15 cm.

Adam (Po, 9. 10. 2017 - 13:10)

Používáme anální kolík nejen při našich hrátkách se ženou, ale nechávám si ho tam často i přes celý den. Je to super pocit, být stále naplněný a roztahovaný. Když sedím v práci a cítím jek mě stále dráždí na prostatě. Zpočátku to vyvolávalo ztopoření, ale už jsem si zvykl.

Reklama

Přidat komentář