Reklama

Anální kolík

silva (Po, 1. 4. 2019 - 23:04)

mäkky material, netlaci , takze sa da dlhsie nosit zasunuty

Honza (Pá, 8. 12. 2017 - 16:12)

V sexshopech prodávaj takový kovový nebo silikonový anální věcičky se zářivym diamantovym šperkem různejch barev, kerý člověk prej muže mít pořád zastrčený v prdeli a muže s tim i sedět. Schválně pišu "prej", protože já nic takovýho nemam, takže s tim nemam ani zkušenosti.

V létě jsem viděl na nudistický pláži borce s frajerkou, kerý to právě měli zastrčený v prdeli a ven jim čouhal ten šperk jako vozdoba. Normálně stáli u stánku se žrádlem a s chlastem, a když jim prodavačka dala žrádlo a chlast, tak si sedli ke stolu - i s tim kolíkem v prdeli...

A asi je to víceúčelový. Když to člověk má zastrčený v prdeli, tak se nemuže posrat. A mužou to jako chodci na silnici použít za snížený viditelnosti místo reflexních prvků...

Dopravák (Čt, 17. 1. 2019 - 13:01)

Ideální to je pro hovada co lezou z hospody po čtyřech. Stačí sundat gatě a trencle a v noci jsou předpisově viditelní.

David (Pá, 8. 12. 2017 - 15:12)

Právě ho mám zasunutý v...A když máš skoro pořád v análu kolík, tak nemáš u toho pocit, že potřebuješ močit?

Simon (St, 18. 10. 2017 - 07:10)

Právě ho mám zasunutý v sobě. Chodím s ním celý den i do práce. Mám sedavé zaměstnání a je to úžasný pocit, mít stále plný anální otvor a cítit jak mě neustále dráždí prostatu. Vyndavám ho jen, když konám potřebu a průměry pomalu zvětšuji. Při samotném sexu je to fakt super a vždy se krásně vystříkám.

george (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Mám vždy hroznou radost když ho tam mám zavedený. Ze začátku to bylo nepříjemné,ale už jsem si zvykl. Nejkrásnější je když šukam svoji ženu a oba máme koliky v análu. Prostě super. Navzájem se sukat a pak oba strikame jak hasiči.

Urbik (St, 11. 10. 2017 - 07:10)

JJ také ho nosím i mimo sex. Zrovna teď sedím u PC a píši a krásně cítím jak mě naplňuje uvnitř. Pomalu zvětšuji velikost, aby byl vždy o něco větší než anální otvor a vytvářel to nádherné napětí. Pokaždé, když se pohnu cítím, jak mi dráždí prostatu a někdy dojde i k samotnému výronu semene. Je to úžasný pocit mít kolík neustále v zadnici.

(Po, 9. 10. 2017 - 20:10)

Mít do análu zavedený...jsem teď na velikosti hasičáku, ale chci jít ještě dál

Dominik (Po, 9. 10. 2017 - 20:10)

Používáme anální kolík...Mít do análu zavedený kolík o něco větší průměr, než se anál normálně rozvírá, je nádherný pocit, kterého si rád užívám. Nyní je to průměr 8 cm, ale toužím po větším průměru. Přivítal bych radu nebo zkušenost někoho, kdo dosahuje většího průměru. Mým snem by bylo 12 - 15 cm.

Adam (Po, 9. 10. 2017 - 13:10)

Používáme anální kolík nejen při našich hrátkách se ženou, ale nechávám si ho tam často i přes celý den. Je to super pocit, být stále naplněný a roztahovaný. Když sedím v práci a cítím jek mě stále dráždí na prostatě. Zpočátku to vyvolávalo ztopoření, ale už jsem si zvykl.

Martina (Ne, 8. 10. 2017 - 21:10)

Tak super díky, už jsem to objednala, mají docela luxusní ceny s porovnáním konkurence

Hanka (Pá, 6. 10. 2017 - 09:10)

Ano má pravdu, já jsem ho kupovala také po netu https://www.sexshop.cz/355/analni-koliky-nevibracni.htm, a přišlo to naprosto diskrétně zabaleno :-)

Mya (Čt, 5. 10. 2017 - 09:10)

Dobře ale pořád je tu ten...Tak si ho kup přes internet. Manžel tak kupuje většinu našich erotických hraček. Je sice někdy lepší vidět to reálně před koupí, ale v e-shopech je na druhou stranu větší výběr i lepší ceny.

Nikola (Čt, 5. 10. 2017 - 06:10)

Dobře ale pořád je tu ten...A kupovat vložky není trapné ?

Martina (St, 4. 10. 2017 - 22:10)

Dobře ale pořád je tu ten problém jít do obchodu a koupit to...

Kolík (St, 4. 10. 2017 - 09:10)

Martino, není se zaco stydět. Když ti to vylepší sexuální prožitký, tak dotoho. Příteli nic neříkej, ve vhodné chvíli to vybal a hotovo. Nakonec se mu to zalíbí.

Martina (Út, 3. 10. 2017 - 23:10)

Také bych ho chtěla, ale stydím se o tom říct příteli a navíc i ho jít jen koupit :-(

Dominika (Čt, 14. 9. 2017 - 10:09)

A co ty taky to máš ráda...Nene, já nepoužívám a manžel to po mně ani nechce. Ale líbí se mi, když mu to do zadečku dělám já. Robertek, strap-on a nebo kolík.

Default User Image
Daniel5 (Ne, 7. 1. 2024 - 11:01)

Šťastný to muž

 

Michal (Čt, 14. 9. 2017 - 07:09)

U nás to je naopak. Manžel...Ženě se stává že při nákupu si na vše "nevzpomene". Pak mi nasadí kolík a pošle mne pro to. A při poloze na koníčka do mne zasune vibrátor a pochvaluje si že vibrace přechází až do penisu a je to
pro ni lepší než umělý penis.

Reklama

Přidat komentář